Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת ג'יפון יד שנייה

hosamz
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחפש את הצורה החדשה, מ2017 בלבד

לא יודע אם במחיר הזה תוכל למצוא חוץ מרמת גימור active הפשוטה ודיזל,

שים לב שרק מ2018 הגיעו דגמים עם מערכות בטיחות מתקדמות, בכלל מ2018 הוא מאובזר יותר.

אבזור מלא של מערכות בטיחות קיימות גם במודל 2017,החל ממרץ 2017,אין הבדל מרכבים 2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבזור בטיחות אקטיבי בפיג'ו 3008 ב-2017 הוא ברמות גימור פרימיום ו-GT בלבד. מיולי 2017 הפרימיום קיבל בנוסף לבלימה אוטונומית ותיקון סטייה מהנתיב גם בקרת שיוט אדפטיבית.

באקטיב היה מובילאיי ב-2017 וגם בתחילת 2018, מתישהו באיזור פברואר-מרץ-אפריל הוא קיבל בלימה אוטונומית והתרעה על סטייה מהנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האקטיב אני לא ממש יודע,הפרמיום קיבל את הבקרת שיוט האדיפטיבית במרץ,אני יודע בוודאות כי נתקלתי בזה כשחיפשתי 2017 לפני שקניתי חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות לא לקחת את ה3008 בחשבון,הרכב בכמה רמות מכל הדגמים שרשמת,הרכב מפגין אמינות גבוהה,שמירת ערך,וביקוש חזק כמשומשת.

כעצד הגעת למסקנה שהרכב מפגין אמינות טובה אם הוא רק שנתיים על הכביש (אותה שאלה ששאלתי עצמי לגבי הסוזוקי קרוסאובר טורבו כך שגם הסוזוקי לא יותר טוב כעת)?

האם המנוע של והגיר של פיג'ו 3008 2017 נמצא ברכבי פיגו אחרים יותר ותיקים?

אני יודע שתיבת ההילוכים מבית אייסין מותקנת ב 208 ו 308 ועד היום אין תקלות אבל למיטב ידעתי מקרובי משפחה שהחזיקו פולקסווגן גולף 2007 וסקודה פאביה 1.6 2008 הרכבים האלה היו עם תיבת מבית אייסין שלא בפגינה אמינות שם (זה עם הגולף החליף מוח גיר לפני 100 אלף ק"מ והשני עם הפאביה מכר את הרכב במחיר מצחיק לאחר שרוב המוסכים לא הצליחו לפתור לו את הבעיה שהייתה בתיבת ההילוכים - זה היה לפני 6 שנים ולא זוכר בדיוק מה הייתה הבעיה בפאביה).

אשמח להארות והאם כדאי להמתין חצי שנה כך שלרכבים אלו יהיו 3 שנים על הכביש וכך אפשר באמת להעריך את האמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעצד הגעת למסקנה שהרכב מפגין אמינות טובה אם הוא רק שנתיים על הכביש (אותה שאלה ששאלתי עצמי לגבי הסוזוקי קרוסאובר טורבו כך שגם הסוזוקי לא יותר טוב כעת)?

האם המנוע של והגיר של פיג'ו 3008 2017 נמצא ברכבי פיגו אחרים יותר ותיקים?

אני יודע שתיבת ההילוכים מבית אייסין מותקנת ב 208 ו 308 ועד היום אין תקלות אבל למיטב ידעתי מקרובי משפחה שהחזיקו פולקסווגן גולף 2007 וסקודה פאביה 1.6 2008 הרכבים האלה היו עם תיבת מבית אייסין שלא בפגינה אמינות שם (זה עם הגולף החליף מוח גיר לפני 100 אלף ק"מ והשני עם הפאביה מכר את הרכב במחיר מצחיק לאחר שרוב המוסכים לא הצליחו לפתור לו את הבעיה שהייתה בתיבת ההילוכים - זה היה לפני 6 שנים ולא זוכר בדיוק מה הייתה הבעיה בפאביה).

אשמח להארות והאם כדאי להמתין חצי שנה כך שלרכבים אלו יהיו 3 שנים על הכביש וכך אפשר באמת להעריך את האמינות?

ה3008 משווק בארץ מינואר 2017,ככה שהרכב 34 חודשים על הכביש ולא שנתיים,בזמן הזה נמכרו בארץ אלפי רכבים ובעולם מאות אלפי רכבים.

הגיר והמנוע משווקים מ2015 בדגמים אחרים של החברה ומוכיחים אמינות מצויינת,הגיר של אייסין מותקן גם ברכבי טויוטה ושם מוכחים אמינות טוטאלית,אייסין נחשב ליצרן מעולה שמייצר גירים אמינים ועמידים,וגם לו דגמים שונים של גירים,כנראה שזה של VAG לא היה מוצלח,זה של פיגו וולבו מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 בחודשים הראשונים הגיע חסר אבזור, ולא רק בטיחותי.

קרובת המשפחה קנתה אחד כזה במחיר השקה , אפילו ללא מצלמת רוורס ( במחיר טוב, יש לציין ).

בשנתיים האלה לא היו תקלות והרכב נמסר לטרייד אין עם 80 אלף קילומטרים תמורת 3008 בנזין פרמיום.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב שיתן לך מענה גם מבחינת אמינות תבדוק את הספורטאג' , יש היום את המנוע 2 ליטר שהוא מצויין. למשפחה של 5 נפשות בול מתאים גם בטיחות גבוהה והשוק שלו מצויין. נסיעה חלקה אתה תהיה מאוד מרוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ה3008 מפגין אמינות מצויינת,

ובוא נגיד שיתקלקל אחרי 4 שנים, עדיין החיסכון בדלק שיהיה לך ב3008 ישתלם יותר, הספורטאג' עם המנוע הזה אפילו בלי אף תקלה, רק צריכת הדלק שלו תעלה לך כמו 4 תקלות לאותה תקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב שיתן לך מענה גם מבחינת אמינות תבדוק את הספורטאג' , יש היום את המנוע 2 ליטר שהוא מצויין. למשפחה של 5 נפשות בול מתאים גם בטיחות גבוהה והשוק שלו מצויין. נסיעה חלקה אתה תהיה מאוד מרוצה ממנו.

לפני כתיבת שרשור זה שקלתי ספורטאז' 2.0 או טויוטה ראב 4 2.0 אבל הם לא כאלה חזקים מבחינת ביצועים ויהיה להם מאמץ לנסוע בעליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ה3008 מפגין אמינות מצויינת,

ובוא נגיד שיתקלקל אחרי 4 שנים, עדיין החיסכון בדלק שיהיה לך ב3008 ישתלם יותר, הספורטאג' עם המנוע הזה אפילו בלי אף תקלה, רק צריכת הדלק שלו תעלה לך כמו 4 תקלות לאותה תקופה.

עניין האמינות לא נובע ממניע כלכלי אלא ראש שקט כי אין לי עצבים לבקר כל שני וחמישי במוסכים. הייתה לאבא שלי פולקסווגן פולו אטמוספרית ידנית (ברחנו מ tsi+dsg כדי לא לחוות תקלוצ) שהשתמשתי בה לפני כמה שנים שלא הייתה מתניעה בקלות תחת שמש והיה צריך לרוץ בין המוסכים ולנסות פתרונות.

אישית מעדיף לשלם על דלק (אבל גם לקבל ביצועים חזקים) ולהיות עם ראש שקט.

נראה לי שאני אעשה נסיעת מבחן על פיגו ואחליט איך להתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין האמינות לא נובע ממניע כלכלי אלא ראש שקט כי אין לי עצבים לבקר כל שני וחמישי במוסכים. הייתה לאבא שלי פולקסווגן פולו אטמוספרית ידנית (ברחנו מ tsi+dsg כדי לא לחוות תקלוצ) שהשתמשתי בה לפני כמה שנים שלא הייתה מתניעה בקלות תחת שמש והיה צריך לרוץ בין המוסכים ולנסות פתרונות.

אישית מעדיף לשלם על דלק (אבל גם לקבל ביצועים חזקים) ולהיות עם ראש שקט.

נראה לי שאני אעשה נסיעת מבחן על פיגו ואחליט איך להתקדם.

תודה רבה חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...