Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת עזרה איך להתנהל מול רכב שפגע בי ומנסה להפיל עלי אשמה

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

לפני יומיים נסעתי ברכב שלי ביישוב שאני גר מדובר ברחוב שמ2 הצדדים יש חניית רחוב ובאמצע יש נתיב וחצי, הרכב שנסע לפני עצר ואני עצרתי מאחוריו בנתיב שלי, הרכב ביצע רוורס לחניית רחוב במהירות וכתוצאה מכך הרכב שלי שופשף מקדימה מהצד של הנהג, והרכב שפגע בי השתפשף מקדימה בצד ליד הנהג (מצורף תמונות)

היום הלכתי לשכנים מהרחוב,יש לי עדה אחת שראתה את התאונה ומוכנה להעיד, בנוסף יש עוד שכן שהמצלמה שלו צילמה את התאונה, אבל אחרי שהוא ראה שמי שפגע בי זה השכן שלו הוא לא רצה לתת לי את הסרטון כדי לא לריב עם השכן שלו (ביקשתי ממנו לשמור את הסרטון במחשב ואני חושב שהוא שמר,)

ניסיתי לדבר עם הבן אדם שפגע בי לסגור את הסיפור, אבל זה לא אפשרי והוא טוען שפגעתי בו ומאיים לתבוע אותי, האוטו שלי בשווי נמוך ויש לי השתתפות עצמית גבוהה כך שאני מעדיף לא להפעיל ביטוח אבל השכן מאיים לתבוע אותי בביטוח, מה הדרך הנכונה לעשות? אני צריך להפעיל ביטוח (יש לי ביטוח צד ג) או לתבוע אותו עצמאית? במידה ואני מפעיל ביטוח נרשם לי עבר ביטוחי למרות האשמה שלו?

בנוסף האם יש צורך להגיש תלונה במשטרה?

ניסיתי ליצור קשר עם חברת הביטוח שלי אבל בגלל החג הדבר לא מאוד אפשרי

תודה על כל עזרה

התמונות שמצולמות הם רק קדמיות

קדימה מהצד של הנהג אצלי

וקדימה מהצד של ליד הנהג מהרכב השני.

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותו. זה בבון מצוי שלא תצא איתו ראש.

תסגור את כל הנושא עם העדה, עשה שמאות לרכב והגש תביעה כנגדו.

לעד יש משקל רב לאירוע.

זה למה חשוב שתהיה מצלמת דרך ברכב. במקרה כזה אתה לא צריך טובות מאף אחד.

לצערי תרבות הבבון מצוי מתיחלה להיות די שכיחה באזורנו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותו. זה בבון מצוי שלא תצא איתו ראש.

תסגור את כל הנושא עם העדה, עשה שמאות לרכב והגש תביעה כנגדו.

לעד יש משקל רב לאירוע.

זה למה חשוב שתהיה מצלמת דרך ברכב. במקרה כזה אתה לא צריך טובות מאף אחד.

לצערי תרבות הבבון מצוי מתיחלה להיות די שכיחה באזורנו.

תודה רבה על מענה מהיר!

העדה מספיקה לי גם בלי הסרטון שהשכן לא רצה להביא לי?

איך זה עובד עם שמאי? בחיים לא יצא לי תאונה לפני, אני אמור לפנות לביטוח שישלחו שמאי ואחרי שמתגלה שהאיש אשם אני מקבל כסף בחזרה, או שחברת הביטוח משלמת מראש?

בנוסף אמור להישאר לי עבר ביטוחי גם אם אני הנפגע? או שעבר ביטוחי זה רק הצד הפוגע?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם יש סרטון אז זה יותר טוב, אבל הוא לא מוכן לתת אותו, מה תעשה ? תרביץ לו?

ממשיכים קדימה. יש לך את העדה. זה גם טוב וקביל בבית משפט.

אתה מתקשר לשמאי( לא חסר וגם פה בפורום יש לא מעט) עושה שמאות גלובלית. אתה לא חייב לתקן את הרכב.

לפי התמונות הנזק לא גדול אצלך ואצלו. אתה תובע אותו בבית משפט לתביעות קטנות. אתה לא מערב את הביטוח שלך בכלל.

אתה תובע אותו על הנזק שהשמאי העריך, עלות השמאי, ירידת ערך במידה והשמאי העריך( לדעתי לא, אבל תדע אחרי השמאות) והוצאות משפטיות ( עלות האגרה וכו').

כאלה בבונים חייבים לתבוע ולא לוותר עליהם. רק ככה הם לומדים.

אם הוא לא היה מתנהג כמו בבון ומאיים בתביעה הייתי מדלג וממשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם יש סרטון אז זה יותר טוב, אבל הוא לא מוכן לתת אותו, מה תעשה ? תרביץ לו?

ממשיכים קדימה. יש לך את העדה. זה גם טוב וקביל בבית משפט.

אתה מתקשר לשמאי( לא חסר וגם פה בפורום יש לא מעט) עושה שמאות גלובלית. אתה לא חייב לתקן את הרכב.

לפי התמונות הנזק לא גדול אצלך ואצלו. אתה תובע אותו בבית משפט לתביעות קטנות. אתה לא מערב את הביטוח שלך בכלל.

אתה תובע אותו על הנזק שהשמאי העריך, עלות השמאי, ירידת ערך במידה והשמאי העריך( לדעתי לא, אבל תדע אחרי השמאות) והוצאות משפטיות ( עלות האגרה וכו').

כאלה בבונים חייבים לתבוע ולא לוותר עליהם. רק ככה הם לומדים.

אם הוא לא היה מתנהג כמו בבון ומאיים בתביעה הייתי מדלג וממשיך הלאה.

תודה שוב,

הנזק שלי באמת לא גדול וגם שלו לא ( גם הרכב שלי וגם הרכב שלו זולים ולא שווים יותר מ10 כל אחד) וההיתי מוותר כנראה אם לא היה מתנהג ככה,

אני יכול להגיש תביעה קטנה לבית משפט במקום להפעיל את הביטוח?

בנוסף אם הרכב שפגע בי יפעיל ביטוח אני יכול להגיד לביטוח שלי לא לשלם ולהגיד שאני מעדיף משפט?

ההשתתפות העצמית שלי בביטוח גדולה בטוח מהנזק שהוא גרם, אז אני מעדיף לא להשתמש בביטוח בטח שאני יודע שהוא אשם.

אני נהג צעיר (21) ואם ירשם לי עבר ביטוחי מחיר הביטוח שלי סביר להניח יזנק שנה הבאה.

התמונות שצילמתי הם מה שצירפתי פה, אפשר מהתמונות אולי גם לראות שהרכב פגע בי?

בנוסף אם אני תובע אותו אני צריך לגשת למשטרה?

בהתחלה חשבתי להגיד לו שיש לי סרטונים ועדה, אבל בגלל שאלה שכנים שלו אני מפחד שאם אני יגיד לו הוא ינסה ללכת לדבר איתם ולפגוע בעדות שלהם.

ושוב תודה על הכל

עריכה אחרונה על ידי אביתר ר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוב,

הנזק שלי באמת לא גדול וגם שלו לא ( גם הרכב שלי וגם הרכב שלו זולים ולא שווים יותר מ10 כל אחד) וההיתי מוותר כנראה אם לא היה מתנהג ככה,

אני יכול להגיש תביעה קטנה לבית משפט במקום להפעיל את הביטוח - כן. זה מה שרשמתי לך. אתה תובע בבית משפט לתביעות קטנות. הביטוח איננו מעורב.

בנוסף אם הרכב שפגע בי יפעיל ביטוח אני יכול להגיד לביטוח שלי לא לשלם ולהגיד שאני מעדיף משפט? - כן. אתה אומר לביטוח שלך שאינך מודה ואינך אשם ואתה דוחה את התביעה. באותו רגע הביטוח שלך לא ישלם לו. כמובן שעושים זאת רק במידה ואינך אשם. אם אתה אשם (מתכוון לסיטואציה עתידית) תודה ואל תגרור את כולם סתם לבית משפט. בשביל זה יש ביטוח.

ההשתתפות העצמית שלי בביטוח גדולה בטוח מהנזק שהוא גרם, אז אני מעדיף לא להשתמש בביטוח בטח שאני יודע שהוא אשם.

אני נהג צעיר (21) ואם ירשם לי עבר ביטוחי מחיר הביטוח שלי סביר להניח יזנק שנה הבאה.

התמונות שצילמתי הם מה שצירפתי פה, אפשר מהתמונות אולי גם לראות שהרכב פגע בי?- אי אפשר להחליט לפי התמונות מי אשם. בשביל זה יש לך את העדה.

בנוסף אם אני תובע אותו אני צריך לגשת למשטרה? - לא.

בהתחלה חשבתי להגיד לו שיש לי סרטונים ועדה, אבל בגלל שאלה שכנים שלו אני מפחד שאם אני יגיד לו הוא ינסה ללכת לדבר איתם ולפגוע בעדות שלהם. - ממליץ לך לסכם הכל עם העדה ואתה לא צריך לומר לו מה יש לך נגדו ומה לא. במשפט הוא יפגוש את הכלים שלך. כמו כן, תרשום את כל האירוע עם תאריכים ושעות בצורה מפורטת. כאשר יגיע תאריך המשפט לא בטוח שאתה תזכור את כל האירוע ויתכן שתשכח פרטים חשובים.

ושוב תודה על הכל

תשובות רשומות באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקליט את שיחת הטלפון עם בכל המצלמה שמסרב לתת לך את הסרט , תקליט את השיחה עם העדה . וכפי שייעצו לך תביעות קטנות, ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה. ולר לשכח דוח שמאי בלי זה קשה לתבוע. רגע לפני שאתה לוקח שמאי ומתחיל הליך תביעה תעשה איתו שיחה מוקלטת ותעדכן שאם לא לוקח אחריות אתה תובע אותו וחבל על הטרחה של שניכם.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...