Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה מומלצת למיסב גלגל פורד אסמקס

rotemb
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

אז ככה... מיסב אחורי מרעיש כבר תקופה ומחפש להחליף אותו.

עלות מיסב מקורי בארץ, באזור ה-850 ש"ח, המיסב מיוצר ע"י SKF, קניה במרשתת עם שילוח לכתובת בחו"ל 360 ש"ח.

על איזה עוד חברות ברמת המקורי אתם ממליצים להסתכל?

יש כמות לא קטנה ואין לי את המושג לדעת מי ברמה גבוהה ומי לא.

נ.ב: אני אמור להיות בחו"ל חודש הבא ומעוניין לשלוח את המיסב למלון, על איזה דגשים אני צריך לתת את הדעת בכדי לצמצם למינימום את האפשרות לפספס או כל בעיה אחרת מול המשלוח?

תודה מראש...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

דרך מי אתה קונה בארץ ב-850? אם דרך המוסך, זה עובר ידיים שמרוויחות עליך. גש לאחד היבואנים.

אישית תמיד כשחיפשתי מיסב, אם זה לאוטו או למכונה, רכשתי SKF אז לא יודע להמליץ על מותג אחר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

850 ש"ח, זה דרך היבואן וללא הנחה (10% לערך די אפשרי לקבל), כך שיותר זול מזה אין כלכך אפשרות להוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד כל כך במיסב הזה שהוא כזה יקר? זה מגיע אולי כולל נאבה? תיכנס לחנויות חלפים תתחיל לברר מה מחירו אצלם ומה החלופות בטוח שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

המקורי יוכל למכר במקסימום הנחה של 15%, עקב היבוא של היבואן.

מאור: לגבי שאלתך, על איזה חברות לתת דגש?, את האמת, שלא בדקתי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בס"ד

עדכון: לבסוף קניתי מיסב של SKF שהוא בעצם המקורי של פורד, רק ללא הלוגו של פורד.

עלות קניה + משלוחה 360 ש"ח!!, המיסב נקנה מגרמניה ונשלח להולנד (הייתי בחופשה שם).

ההחלפה בוצעה על ידי ולפי הספר כולל טורקים, הרעש לא חלף אז את המיסב הישן שמרתי כך שאם יסתבר שמדובר במיסב מהצד השני, אני יבצע החלפה עם הישן ולא יקנה חדש, מצד שני, יכול להיות שמדובר ברעש מהצמיגים עצמם, אז אני מחכה שהרעש תגבר או עד שאני יחליף צמיגים אחוריים עקב בלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...