Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת ביטוח על מקרה שכבר שולמה השתתפות עצמית בגינו

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלוםלפני שנה היה לי רכב חלופי של אלבר (הרכב שלי היה במוסך וזה ההסדר מול הביטוח שלי)מישהו חנה בצד ופתח את הדלת במהירות ושפשפתי לו את הדלתשהחזרתי את הרכב לאלבר הודעתי להם על המקרה, מלאתי טפסים ושילמתי השתתפות עצמית 1700 שח.לרכב שהשכרתי לא היה סימנים כלשהם כי הוא גם ככה היה עם כמה שפשופיםעכשיו אחרי שנה קיבלתי תביעה מהנהג של הרכב ששיפשפתי אותו מבית משפט שהוא תובע אותי ואת אלבר על הנזקקיבלתי את כתב התביעה לבית ואני צריך תוך 45 ימים להגיש כתב הגנהמה עושים? איך כותבים כתב הגנהאם הודעתי ויש ביטוח ושילמתי השתתפות עצמיתתודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נגדך. כלומר, הוא תובע אותך ואת אלבר אך למעשה התביעה היא נגד אלבר.

מה שאני מתאר לעצמי שהוא פנה לאלבר לקבל פיצוי והם גלגלו אותו מכל המדרגות.

מה שנשאר לו לעשות זה לתבוע. אותך כנהג ואת חברת הליסינג.

אותך יצרפו להגנה של חברת הליסינג ( תעדכן את המחלקה המשפטית שלהם בנושא בהקדם למרות שגם הם אמורים לקבל את התביעה) ובמהלך המשפט במידה ולא חרגת מההסכם של חברת הליסינג ( דווחת בזמן והינך מורשה לנהוג ברכב) התביעה תעבור כנגד חברת הליסינג בלבד.

תהיה רגוע אבל פעל לפי ההנחיות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כתב ההגנה תחבר אלבר

והוא יהיה עבור שניכם

רק תוודא שאכן כך נרשם בכתב ההגנה.

כלומר לקבל אישור בכתב מאלבר כי כך אכן ייעשה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...