Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצבר מיני קופר F56

michael12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתן לפות"ש טיפ קטן. תתקין את המצבר המתאים במקום קטן ונחמד.

אחר כל סע למוסך לקידוד. זו פעולה של 5 דקות עם הלפטופ ומוסך הוגן לא יקח עבורה כסף.

בטח לא מוסך הטיפולים השוטפים שלך.

אתמול הותקן המצבר החדש בהצלחה.

מסתבר זה בכלל לא פשוט! מלא ברגים, קליפסים, פלסטיק להוציא וגם גישה לא נוחה.

מצבר כאמור זהה למקורי אולי אפילו מאותו מפעל.

Made in Germany כמו המקורי.

לאחר מכן חובר למחשב לאיפוס.

שזה לקח גם כ-20 דקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם בפיקאסו זה פירוק עמוק. בטח יש עוד דוגמאות. מכיר את המצב. אבל במחשב שמים איזה שלושה פרמטרים וזהו. למה צריך 20 דקות לאתחל מחשב ? זה לא 1960 .

תוספת של ₪300 זו עמלת שבוי מוסך יבואן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם שילמת 1300 זה סביר מאוד. במקומות הכי זולים מצבר וארטה או בוש (שזה כנראה אותו דבר בדיוק) עולים סביב 1000 למצבר 70Ah בטכנולוגית AGM. החבר'ה האלה רק מתקינים. הם לא מחזיקים ברשיון מוסך מומחה חשמל.

אם מוסך מקצועי התקין לך וגם קידד ב1300 זה נראה לי מחיר הוגן.

איפה זה בוצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם שילמת 1300 זה סביר מאוד. במקומות הכי זולים מצבר וארטה או בוש (שזה כנראה אותו דבר בדיוק) עולים סביב 1000 למצבר 70Ah בטכנולוגית AGM. החבר'ה האלה רק מתקינים. הם לא מחזיקים ברשיון מוסך מומחה חשמל.

אם מוסך מקצועי התקין לך וגם קידד ב1300 זה נראה לי מחיר הוגן.

איפה זה בוצע?

מוסך בוש בפתח תקוה

זה לקח כשעה, אני חשבתי יקח פחות. יש כאן קצת התעסקות. וידע כמובן. הרי הייתי במוסך אחר, אמרו לי הכל תקין. אפילו למדוד לא יודעים, כי מדידה של AGM זה שונה מסתם מצבר שנפ פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף למען עוד אנשים ידעו ויבדקו, אצלי ברכב סיטרואן C4 היתה מדבקת מצבר בצד דלת הנהג כחלק מהמדבקת לחץ אוויר. היה כתוב שם קוד המצבר ובסוף 760 AGM.

לא היה כתוב שום מילה שזה מצבר...

אם הייתי יודע, היה חוסך עוגמת נפש. ממליץ לכל מי שיש לו מערכת סטארט סטופ שיבדוק בצד של הנהג על הדלת או בקורה. חפשו את המילה AGM או EFB או 760.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...