Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוגבל העלאת אופניים מתקפלים לרכבת

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני באמת לא מבין בתחום אבל מה הבעיה להוסיף עוד קרון לכל רכבת מעבר לקרון נכים שיהיה קרון לאופניים בלבד?
אורך הרכבות מוגבל על ידי אורך הרציפים בחלק מהתחנות.
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שאלה של סחיבה. כל קרון זה עוד משקל. זה לא אומר שהרכבת לא תצליח לסוע, פשוט יקח יותר זמן להאיץ ולהאיט, מה שישבש את הזמנים בגם ככה בעיתיים. צריך להוסיף עוד רכבות, אבל אי אפשר כי אין מסילה רביעית באיילון. לכן המצב לא יוכל באמת להשתפר לפני 2030 במקרה הטוב...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל...

כרגיל, במקום לתת סמכויות אכיפה לפקחים ולמנוע מאנשים לקשור אופניים במקומות אסורים - פשוט אוסרים אופניים לגמרי.

עם של קופים. או אסור או מותר, אין באמצע. ואין שום נסיון לחנך את הציבור לשיקול דעת.

הולך לפגוע בהמון אנשים, וסתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב העובדים הבכירים (פוליטיקאים ומנהלים) מבינים את משמעות את פיקוח, סדר ונוחות למשתמש (או הלקוח), כי החברת התנהלות הייתה שונה. כלומר, כל הענין הפיקוח בישראל (גם בשירותים שהם לא תח"צ) היא כ"כ זעירה, שלתחושתי נוצר מצב שאותם מנהלים שואלים את עצמם שאלה: האם זו הכמות המינימלית בשביל להשיג את ההישגים שלנו?

אז אם התשובה היא לא, אז לא מגדילים, ואם כן, העובדים הבכירים חושבים מה אפשר לעשות עם כמות מסוימת של פקחים בשביל שוב להגיע למצב הכי מינימליסטי שיש.

אז במקרה של תח"צ, לדעתי יש תחושה שרוצים מצד אחד לתת לאזרח שירות שהוא סופר נוח, כי לנסוע שמישהו שמסיע אותך זה קצת יותר נוח, לעומת לשבת בתא הנהג ולהחזיק את ההגה לחשב סיכונים תוך כדי תנועה (בכל זאת אנחנו חיים בישראל). לעומת מצד השני, תמיד ימצאו איך לקצץ בשירות הזה בשביל להציג התייעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים פיקוח צריך פקחים עם סמכות.

יש לי זכרוות מרוטרדם לפני הרבה שנים, הטראם עצר מחוץ לתחנה, בכל אחת מ-3 הדלתות עלה זוג פקחים, הדלתות נסגרו והחלה בדיקת הכרטיסים. המפתח היה שכל אחד מהפקחים גימד את שחורצאניטיס, ואף אחד לא העז לפצות פה (וזאת מעבר לכבוד הבסיסי לחוק ולאוכפיו בהולנד).

בלי לשכור פקחים בעלי סמכות שום פיקוח לא יפעל. הנטוסע צריך לדעת שאם הוא נתפס בקלקלתו הוא ישלם, ושאם הוא יתווכח הוא ישלם כפל כפליים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי רוטרדם.

לא יצא לי לפגוש הרבה פקחים על אוטובוסים / טרוליבוסים בהולנד, גם ברכבות זה תלוי היכן עולים ולאיזה כיוון.

מקסימום עולה כרטיסן נחמד שעובר על כול הרכבת וזהו.

גם בגרמניה, והם גם ממש מתחשבים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לפני הרבה שנים, מן הסתם דברים השתנו.

הפקחים שזכורים לי מגרמניה (גם מלפני עשור) היו בחורים צעירים, לבושים אזרחית.

אני מניח שתרבות הצייתנות בגרמניה מונעת מאנשים להגיב באלימות לתפיסה בביקורת כרטיסים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיתחתי תיעוב עמוק לפקחי הרכבת הקלה. אולי אחרי העבודה הם אנשים נחמדים, אבל במהלך העבודה הם מייצגים התעמרות בלתי-סבירה בלקוח.

רוב הנסיעות שלי ברכבת הן כמעט לכל אורך הקו ולא מעט פעמים בשעות העומס יוצא לי להיפגש עימם לא פחות מ-4 פעמים בנסיעה אחת.

לא מעניינות אותי כלל הסיבות *שלהם*, לי ולאנשים אחרים - לקוחות משלמים - זה פשוט מטרד מעצבן במיוחד.

אני מחכה לפתרון טכנולוגי שיוכל לייתר אותם.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר כתבתי טיפה על הולנד אפשר גם לפרט לגבי מצב האופניים והרכבות.

אי אפשר לעלות עם אופניים רגילים בשעות העומס, בשעות האחרון אפשר בקרונות המיועדים לכך עם קניית כרטיס מתאים (משהו כמו 7 יורו)

אופניים מתקפלים - חינם וגם בשעות העומס כול עוד הם מקופלים.

אבללללללל

בכול תחנת רכבת יש חניות אופניים, בחלקן יש חניות סגורות כאלה שניתן להשכיר בתשלום (לא ביררתי) ככה שהרבה עם שני זוגות אופניים: בית - תחנה , תחנה - עבודה.

האמת, את התחנה עבודה אפשר לייתר מתישהו עם אופניים שיתופיים.

הבעיה כמובן עם רקבת ישראל שקודם אוסרים ואחר כך בונים חניה (עם רובוטים... למה? אי אפשר משהו זול יותר ומהיר יותר?)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתלונן עד מחר, אבל במסגרת המציאות הישראלית, הצעד הזה נבון ומתבקש. אני לא משתמש כבד ברכבת ועדיין נתקלתי ביותר מדי מקרים של חסימת דלתות ומעברים על ידי איזה 29 אינץ' מצוי (איך שתפחו האופניים לאחרונה, פשוט הזוי). פשוט לא לעניין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנס, אי אפשר להכניס אופניים שאינם מתקפלים בשעות העומס איזה 10 שנים.

כנל לגבי מתקפלים עם גלגלים מעל 20 אינצ'.

ודרך אגב, דווקא האיסור הזה נאכף היטב על ידי הסדרנים מחוץ לרכבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלטה לא מטיבה עם רוכבי האופניים החשמליים,אבל בהחלט תעזור לצפיפות בבקרים,מכיוון שרוב האופניים החשמליים תופסים מקום רב גם כשהם מקופלים.מי שרוצה להתנייד עם אופניים יוכל עדיין לעשות זאת בשעות הפחות עמוסות (מעולם לא נתקלתי בבעיה להיכנס עם אופני "29 בשעות המתות של הרכבת).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נסעתי ברכבות מאז הצבא אבל בכל זאת,

אופניים \ קורקינט וכביש זה שילוב מתועב.

עד שלא יהיה מספר מזהה על כל כלי כזה, אני מקווה שהמדינה תעשה הכל כדי להקשות את השימוש בכלים האלה

שחלק גדול מהם מסכן חיי אדם ומפריע לנהגים לנסוע ולהתנהל בכביש.

נכון שזה יפגע באחוז מסויים שמקפיד על הכללים, אבל רוב הרוכבים שאני נתקל בהם עושים מה שבא להם ומתעלמים מכל תמרור או חוק

אז עד שתהיה חקיקה מסודרת,

כל חוק כזה מבורך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...