Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו s60 יד 2

uzicohen10
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וולוו s60 T4 שנת 2016, ק''מ סביר נמכרת במחיר מגוחך של 75 אלף ש''ח.

מה אני מפספס פה?? האם זו מציאת השנה או שהשוק מעניש את הרכב בגלל עלויות צפויות של טיפולים וחלקים פגומים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מדובר בדגם מוצלח שסובל מסטיגמות לא מוצדקות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה בינתיים מפגינים איכות, נוחות ואמינות טובה,

אחזקה אמנם לא יקרה מדי, אך גם אל תתצפה לאחזקה זהה לזו של יונדאי או טויוטה משפחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרה בכלי רכב בגדלים הללו, הרבה פחות בעייתית מבכלי רכב עממיים.

בשנת 2016 כבר לא נמכרו דגמים של S60 עם תיבה רובוטית.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אני לא מסכים איתך.

את ההתעללות של רכבי ההשכרה עוברים גם היוקרתיים יותר. ואת הטיפולים בחלפים בינוניים ומטה גם כן. אם כבר השכרה לרכוש מהרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שמדובר בסוחר ידוע של רכבי יוקרה - אני מעריך שהמחיר מנופח והנתונים מיופים (כל מנועי ה-2.0 הם עם 245 כ"ס למה לכתוב 252?)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, משום מה פיספסתי שפותח השרשור מדבר על T4. ועדיין הפרש המחירים לא יכול להיות אפילו קרוב לסכום כזה. ההפרש כחדשות אם אני לא טועה היה 10k? וR דיזיין כיד שניה גם לא מוסיף יותר מכמה אלפי שקלים במקרה הטוב, פלוס הרכב במודעה הוא 2015...

מה שכן כמו שאמרתם יכול להיות שהם ניפחו פה את המחיר משמעותית. מה המחירון שלה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של וולוו S60 T4 אומנם שנת 2012, אבל הרכב פשוט מדהים מבחינת כח ורמת נסיעה, אבל נסעתי כמה פעמים גם על הT5 וזאת רמה אחרת,אני הייתי הולך על T5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, משום מה פיספסתי שפותח השרשור מדבר על T4. ועדיין הפרש המחירים לא יכול להיות אפילו קרוב לסכום כזה. ההפרש כחדשות אם אני לא טועה היה 10k? וR דיזיין כיד שניה גם לא מוסיף יותר מכמה אלפי שקלים במקרה הטוב, פלוס הרכב במודעה הוא 2015...

מה שכן כמו שאמרתם יכול להיות שהם ניפחו פה את המחיר משמעותית. מה המחירון שלה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ההפרש בין גרסת הכניסה ב-T5 ל-R Design היה 30000 ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...