Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על זינוק בעליה

oleg1988
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

יש לי שאלה על זינוק בעליה ממש חדה בידני :)

הייתי בעליה ממש חדה בערך 45 מעלות, אולי יותר אפילו.

שחררתי חצי קלאצ וברקס, ברגע הזה האוטו פשוט עמד כי לא היה לו כוח לעלות אבל גם לא התדרדר, אבל ברגע שנתתי גז בלי לעשות שום דבר עם הקלאצ (עדיין בחצי), האוטו פשוט התדרדר אחורה.

עשיתי את זה עוד פעמיים נוספות והיה אותו סיפור...

מה אני מפספס, למה האוטו התדרדר בגז?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב מדובר ?

תנסה פעם הבאה לבצע זינוק בעליה עם האמברקס מורם, זאת אומרת להגיע לנקודה עם הקלאץ לעלות קצת את הטורים ולהוריד אמרקס..

לשחק נכון עם רגליות אחרת תפרפר במקום.

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ריו 2013.

חבר זרק רעיון שיכול להיות שיש באוטו מנגנון נגד התדרדרות אחורה בעליה ואז כשהוא זיהה שיש עליה חדה הוא הפעיל את המנגנון ואז בעצם בשחרור חצי קלאצ עמדתי במקום בגלל המנגנון ולא בגלל הקלאצ וכשנתתי גז זה ביטל את המנגנון והתדרדרתי כי עדיין לא נתתי מספיק כוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

45 מעלות? נראה לי שהגזמת קצת.

עדיין יתכן שה-hill hold השתתחרר לפני שהשילוב של הרמת הקלאצ' והלחיצה על הגאז היו מספיקים כדי להחזיק את הרכב ולקדמו. ההמלצה להשתמש בבלם היד נכונה, אבל משום מה המורים לנהיגה, שמפנקים את תלמידיהם בנהיגה ברכבי דיזל עתירי מומנט, אינם מלמדים את הטכניקה הבסיסית הזו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

יש לי שאלה על זינוק בעליה ממש חדה בידני :)

הייתי בעליה ממש חדה בערך 45 מעלות, אולי יותר אפילו.

שחררתי חצי קלאצ וברקס, ברגע הזה האוטו פשוט עמד כי לא היה לו כוח לעלות אבל גם לא התדרדר, אבל ברגע שנתתי גז בלי לעשות שום דבר עם הקלאצ (עדיין בחצי), האוטו פשוט התדרדר אחורה.

עשיתי את זה עוד פעמיים נוספות והיה אותו סיפור...

מה אני מפספס, למה האוטו התדרדר בגז?

תודה!

עברו 2 שניות ומערכת Hill Holder שיחררה את הבלמים.

היא מחזיקה את הבלמים במהלך 2 שניות ראשונות אחרי עזיבת הדוושה, בדיוק כדי למנוע דרדור בעליה.

לגבי ההמלצה להשתמש בבלם יד - לא צריך להשתמש בבלם יד ברכב עם Hill Holder. כל הרעיון של המערכת הזו הוא לשחחר אותנו מהצורך להשתמש בבלם יד בזינוק בעליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...