Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אפליקציה לניהול צי

AK21
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, הפורום כבר הוכיח שמעבר למקור ידע ענק בתחום הרכב יש המון ידע בתחומים נוספים אז אני מקווה שכוחו של הפורום לא יאכזב :wink:

אני מחפש אפליקציה פשוטה שתקל עליי לנהל את המלאי/ צי של החברה. כיום מה שקורה זה שמגיע רכב לתהליך קליטה והטכנאי רושם הכל על דף , לוקח כמה תמונות ולאחר מכן מכניס הכל לקובץ וורד. זה לוקח המון זמן ומאוד מסורבל.

אני מחפש משהו פשוט בו ניתן ליצור טופס קבוע עם טאבים להכנסת המידע(מספרי סידוריים/ תאריכים/ מצב הרכב וכו) וטאב נוסף שבלחיצה עליו מופעלת המצלמה, לוקחים 4-5 תמונות והן עולות ישר לטופס. כאשר הטכנאי מסיים להזין את המידע והתמונות הוא לוחץ על save והקובץ נשמר בפורמט PDF.

האפליקציה תופעל מאייפד/טאבלט אנדרואיד.

יש חיה כזאת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך מידע כמו מספר סריאלי,דגם, תת דגם, תאריך קליטה, מיקום, פירוט של נזקי הובלה/חוסרים ועוד. תמונות בעיקר כדי לתעד נזקים/חוסרים על הכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש Google Forms. אתה מעצב איזה טופס שאתה רוצה, המשתמש ממלא והתוצאה נשמרת לך בתור שורה בGoogle Sheets (התאום של אקסל, בענן).

בסיום התהליך תהיה לך טבלה עם כל המידע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את האפשרות ליצירת GOOGLE FORM - אתה מגדיר מראש את הטופס.

בתור יוצר הטופס תקבל גיליון אקסל ששומר את כל הנתונים שהוזנו.

יתרונות - לא מצריך כמעט עבודה, קל לשימוש למשתמש הקצה, מאפשר לך להחזיק את כל הנתונים מרוכזים במקום אחד.

חסרון - אין PDF אוטומטי.

עריכה - הקדימו אותי, מה שהבחור מעליי כתב.

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...