Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אכן סוף סוף טסלה תגיע לארץ בשנה הבאה

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בארה״ב במדינות בהן יש חובה למכור דרך סוכניות עצמאיות טסלה פשוט לא מוכרים במדינה. הלקוח מזמין את המכונית דרך אתר ואוסף אותה במדינה שכנה שבה מותר לטסלה למכור, או שהיא מגיעה אליו הביתה על מוביל. בשני המקרים על הלקוח לדאוג לרישוי בעצמו שזה כאב ראש לא קטן.

צודק, זכרתי ממש לא נכון.

https://news.yahoo.com/2019-10-12-tesla-centers-leak.html

טסלה פרסמה את תוצאות הרבעון גם, השיגה רווח והם בדיוק סיימו לבנות מפעל בסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטסלה יש אחריות על מכוללי ההינע (סוללה, מנועים חשמליים ומערכות נלוות) ל-8 שנים.

טסלה מפסידה מיליארדי דולרים בשנה. לא בטוח שהחברה תהיה קיימת בשביל להעניק אחריות ל-8 שנים.

או שאתה אומר שקנית רכב חדש היא לא שווה כלכלית בכל מקרה ?

התכוונתי להגיד שטיפשות לעלות בתקציב בשביל טסלה רק על מנת לחסוך בדלק. לדוגמא לקוח תכנן לרכוש רכב חדש ב-130-140 אלף שקל ובגלל שהתחילו לשווק את הטסלה הוא יוסיף עוד 60 אלף שקל למחיר הרכישה מתוך הנחה שעלות הרכישה תתקזז מול החסכון בדלק.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כימאי, הטסלה אינה תחליף למשפחתית המצויה, אפילו בדגם המאובזר. מדובר ברכב פרימיום, ומי שקונה רכב כזהמביא בחשבון עלויות נוספות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטסלה יש אחריות על מכוללי ההינע (סוללה, מנועים חשמליים ומערכות נלוות) ל-8 שנים.

לא בטוח שהאחריות בארץ תהייה גם לתקופה של 8 שנים על כל המכלולים שציינת. אל תשכח שהתנאי יהיה טיפול קבוע במוסך מורשה בלבד. אין היום אף אחד שיודע לטפל ברכבים חשמלים שעבר הכשרה מסודרת אצל ייצרני הרכב חוץ מהמוסכים המורשים ככה שאל תהייה בטוח שמימוש באחריות יהייה פשוט.

מצבר בן 4-5 שנים הוא כבר לא חדש ולדעתי אף אחד לא יקנה רכב שבעוד מספר שנים ימות ותדרש הוצאה של 30K. אני אישית לא הייתי קונה רכב כזה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כימאי, הטסלה אינה תחליף למשפחתית המצויה, אפילו בדגם המאובזר. מדובר ברכב פרימיום, ומי שקונה רכב כזהמביא בחשבון עלויות נוספות.

אתה חיי בסרט שכולו כחול :-P אנשים רבים קונים רכבי פרימיום מבלי לדעת את היקף ההוצאות אשר צפויות להם בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהאחריות בארץ תהייה גם לתקופה של 8 שנים על כל המכלולים שציינת. אל תשכח שהתנאי יהיה טיפול קבוע במוסך מורשה בלבד. אין היום אף אחד שיודע לטפל ברכבים חשמלים שעבר הכשרה מסודרת אצל ייצרני הרכב חוץ מהמוסכים המורשים ככה שאל תהייה בטוח שמימוש באחריות יהייה פשוט.

מצבר בן 4-5 שנים הוא כבר לא חדש ולדעתי אף אחד לא יקנה רכב שבעוד מספר שנים ימות ותדרש הוצאה של 30K. אני אישית לא הייתי קונה רכב כזה.

על איזה טיפולים אתה מדבר? ברכב חשמלי אין כמעט צורך בטיפולים שוטפים מעבר לתחזוקה של הצמיגים והבלמים. האחריות של טסלה היא אותה אחריות בכל מקום בעולם בה הם מוכרים. חוץ מזה, טסלה זה לא בטר פלייס. בפלואונס, הסוללה לא החזיקה מעמד כי לא היתה לה מערכת קירור נוזלי. כשיש מערכת קירור נוזלי הסוללות יכולות להחזיק מעמד יותר ממנוע של רכב בנזין. יש מכוניות של טסלה שעברו יותר מחצי מליון קילומטר עם הסוללה המקורית.

This Tesla Model X 90D Covered 350,000 Miles On Original Battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהטיפולים הנדרשים הם מועטים מאוד אבל עדיין פעם בשנה או שנתיים תצטרך להגיע למוסך לבדיקת בלמים/נוזל בלמים והחלפת פילטר מזגן. שנינו לא יודעים באמת מה תהייה תוכנית האחזקה בארץ וגם תקופת האחריות המלאה.

Note: Damages or failures caused bymaintenance or repairs performed by nonTeslacertified technicians are not covered bythe warranty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להגיע פעם בשנה-שנתיים כדי לבדוק בלמים ואת המזגן?

אני בטוח שחברת טסלה תצליח לעמוד במשימה של להכשיר בודקי בלמים ומזגן וכל הדברים האחרים שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהטיפולים הנדרשים הם מועטים מאוד אבל עדיין פעם בשנה או שנתיים תצטרך להגיע למוסך לבדיקת בלמים/נוזל בלמים והחלפת פילטר מזגן. שנינו לא יודעים באמת מה תהייה תוכנית האחזקה בארץ וגם תקופת האחריות המלאה.

Note: Damages or failures caused bymaintenance or repairs performed by nonTeslacertified technicians are not covered bythe warranty

למה שתוכנית האחזקה או האחריות יהיו שונים בישראל מאשר בשאר העולם? זה הרי שיווק ישיר מהיצרן, בלי נציג מקומי שמשנה את המפרט, תוכנית התחזוקה והאחריות בהתאם לצרכיו. והתרוץ של מזג האוויר בישרל הוא תרוץ עלוב. יש לטסלה מפעל בנוודה, שמזג האוויר שם הרבה יותר חם מאשר כל מקום בישראל. מלבד הצלבת צמיגים שאפשר לעשות בכל צמיגיה הטיפולים הנדרשים הם בתדירות של פעם בשנתיים או יותר.

https://www.tesla.com/support/car-maintenance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להגיע פעם בשנה-שנתיים כדי לבדוק בלמים ואת המזגן?

אני בטוח שחברת טסלה תצליח לעמוד במשימה של להכשיר בודקי בלמים ומזגן וכל הדברים האחרים שצריך.

אני מניח שאם טסלה יפרסמו מודעת דרושים למכונאים ויציעו הכשרה במפעל בארה״ב התור של האנשים שיתראינו אצלם יגרום לשיבושים בתנועה. טסלה מציעים גם שירות של מכונאים ניידים שבאים לבית הלקוח ומבצעים עבודות שלא דורשות ציוד של מוסך, כך שיכול להספיק להם מוסך מרכזי אחד לכל ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שירותי אחזקה שיגיעו ישירות מהיצרן יהיו פלוס רציני שכדאי יהיה לטסלה לפרסם אותו.

בלי קומבינות ונסיונות להתחמק מאחריות ומריקולים של היבואנים.

אני בהחלט מחכה שתגיע לעולם הרכב בארץ האפשרות לקבל סטנדרט שירות ופילוסופית ההליכה לקראת הלקוח האמריקאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה תנו ניחוש מושכל כמה תעלה בישראל טסלה דגם y...

כיוון שמודל Y לא נמכרת עדיין בשום מקום, קשה להעריך. בגדול מודל Y אמורה לעלות כ-10% יותר ממודל 3 מקבילה. כמו כן, כמו במודל 3 היצור יתחיל עם הדגמים היקרים יותר והדגם הבסיסי יופיע מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה זה לא רק מכוניות, הם מיצרים גם רעפים סולאריים ויכול להיות שהם יציעו עסקאות חבילה של מכונית + מערכת סולארית ביתית, שיכולה להיות הרבה יותר אטרקטיבית בישראל מאשר בנורווגיה.

Solar Roof

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...