Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אכן סוף סוף טסלה תגיע לארץ בשנה הבאה

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי ואבוי אם רואה חשבון מציג 80,000 ש"ח לעומת 200,000 ש"ח וכותב שזו ירידת ערך של 50%. המורה דליה לימדה אותי שזו ירידה של 60%, כאשר דומני שהחישוב היותר נכון יהיה של 40-50%.

אבל, כאמור, מדובר במשהו חדש לגמרי בשוק, כך שקשה מאד לחזות את ירידת הערך שלו. ואני בכלל לא אופתע אם רכב כזה, שאמור להיות אמין במיוחד, לא ימכר כשגרה אחרי 3 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם יש כוונה לרכוש רכב ב-200 אלף שקל זה דבר אחד, אבל לרכוש רכב הרבה יותר יקר מהמתוכנן בשביל "לחסוך" בדלק זו אווילות.

אוי ואבוי אם רואה חשבון מציג 80,000 ש"ח לעומת 200,000 ש"ח וכותב שזו ירידת ערך של 50%. המורה דליה לימדה אותי שזו ירידה של 60%, כאשר דומני שהחישוב היותר נכון יהיה של 40-50%.

כתבתי מעל 50%. למד לקרוא לפני שאתה קופץ.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם משהו מחליף את הרכב בגלל שהרכב נגנב , או טוטאל-לוס או סתם כי בא לו להתחדש , לא הבנתי את הטענה למה לא עדיפה טסלה במקרה הזה . (בהנחה שהוא לא נוסע מעל 300 קמ ביום ושיש לו מקום חניה )

או שאתה אומר שקנית רכב חדש היא לא שווה כלכלית בכל מקרה ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזהירות המתבקשת, לעניות דעתי הטסלה תשמור על ערכה הרבה יותר מהאחרות. בעיקר דגם 7 מקומות

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יהיה המודל. אבל טסלה יכולה להקים חברת בת בישראל שתייבא את תוצרתה. יש להניח שמבחינתה יהיה מדובר בעניין פורמלי, לא מהותי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, יש חברות רכב שיש להן מודל כזה? אני יודע שהם עושים משהו דומה בארצות הברית במדינות שאסרו על מכירה שלא דרך סוכנויות, ואם כבר מייבאים לירדן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, יש חברות רכב שיש להן מודל כזה? אני יודע שהם עושים משהו דומה בארצות הברית במדינות שאסרו על מכירה שלא דרך סוכנויות, ואם כבר מייבאים לירדן...

בארה״ב במדינות בהן יש חובה למכור דרך סוכניות עצמאיות טסלה פשוט לא מוכרים במדינה. הלקוח מזמין את המכונית דרך אתר ואוסף אותה במדינה שכנה שבה מותר לטסלה למכור, או שהיא מגיעה אליו הביתה על מוביל. בשני המקרים על הלקוח לדאוג לרישוי בעצמו שזה כאב ראש לא קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו מחיר, כן.

אבל טסלה תעלה משמעותית פחות מרכב מקביל בגודל ובביצועים בגלל המיסוי הנמוך על רכב חשמלי. לדוגמא Model 3 Long Range AWD עולה בארה״ב $48,000 ונתחרה במכוניות כמו אודי S4, ב.מ.וו. M340i ומרצדס C43. תוסיף 10% מס קנייה, מע״מ ואפילו 25% לעלויות הובלה, הקמת מוסך וכו׳ ותגיע למחיר של פחות מ-260,000 ש״ח. כמה עולות המתחרות שהזכרתי בישראל? כמה דלק באוקטן 98 הן צורכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזהירות המתבקשת, לעניות דעתי הטסלה תשמור על ערכה הרבה יותר מהאחרות. בעיקר דגם 7 מקומות

טסלה חבוטה עם מצבר שעלות החלפתו 30.000 שקלים כנראה אחרי 3-5 שנים אף אחד לא יקנה את הרכב אלא במחיר שואף לריצפה..

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הרבה דוגמאות לטסלות שמחליפות סוללה אחרי 3-5 שנים בעלות של 10K$?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק - תריץ חיפוש קטן בגוגל לגבי קצב ההתיישנות של סוללות טסלה. לפי הדיווחים בנסועה גבוהה הן מחזיקות היטב, אפילו עם טעינה אגרסיבית. מדובר בהחלפה כל 250-300 אלפי ק"מ.

דרך אגב - אמנם טכנולוגיה שונה לגמרי, אבל באיזה תדירות מוחלפות הסוללות ברכב ההיברידי של טויוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה חבוטה עם מצבר שעלות החלפתו 30.000 שקלים כנראה אחרי 3-5 שנים אף אחד לא יקנה את הרכב אלא במחיר שואף לריצפה..

לטסלה יש אחריות על מכוללי ההינע (סוללה, מנועים חשמליים ומערכות נלוות) ל-8 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...