Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בעסקת sub-lease בין i20 לקליאו

mikimik
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

אז בשנתיים האחרונות ברשותי יונדאי i20 שנת 2015 (75 אלף ק"מ) ועוד מעט אני אמור להחזיר אותה לחברה, הרכב עושה את העבודה ואין תלונות או תקלות (טפו טפו), במסגרת העסקה אני יכול להשאיר את היונדאי אצלי לעוד שנה אבל כל ההוצאות עלי ואין כל אחריות, האלטרנטיבה היא להחזיר את הרכב ולחתום על עסקה חדשה, הציעו לי קליאו 2016 (110 אלף ק"מ) עם שני טיפולים מתנה ואחריות לשנתיים (על מכלולים גדולים, מנוע, גיר וכו') מבחינת עלות חודשית אין הבדל גדול אבל הפחד שלי שפתאום יהרס ביונדאי איזה חלק יקר ואז איאלץ להוציא סכום רציני על רכב ליסינג.. אשמח לשמוע את דעתכם בעניין

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת בעסקה, גם לא במקל מרחוק עם כפפות.

זאת תכנית הליסינג היחידה בארץ (יתכן שאף בעולם) שאתה נותן שירות לחברת הליסינג במקום שחברת הליסינג תתן לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת בעסקה, גם לא במקל מרחוק עם כפפות.

זאת תכנית הליסינג היחידה בארץ (יתכן שאף בעולם) שאתה נותן שירות לחברת הליסינג במקום שחברת הליסינג תתן לך.

בעיקרון אתה אמור לשלם על ירידת הערך+

לומר לך את האמת זה היה מאוד נוח בשנתיים האחרונות אבל אולי אני מפספס פה משהו

קליאו שעברה 110 אלף קילומטר בליסינג זה נשמע כמו מתכון לצרות.

אילו צרות? אני לא זוכר במדויק את האחריות, אבל קיימים בה 8 מכלולים שעליהם תינתן אחריות לכל אורך התקופה, אז כמה נורא זה כבר יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מוח גיר של קליאו שמתפגר לפתע, לדוגמא.

בחוזה כזה שאני מכיר, מוח הגיר לא נכלל באחריות.

וואי וואי, אפילו לא ידעתי שקיים כזה מושג :lol::oops:

אז לדעתך להישאר עם היונדאי עוד שנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מביע דעה לגבי כדאיות העיסקה, גם לדעתי עיסקה כזו היא לא טובה.

אבל אם בכל זאת, אל תיקח קליאו, אלא רכב עם מכלולים פשוטים ואמינים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...