Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למכשיר קריוקי בייתי

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד לפני כמה חודשים לא חשבתי שאי פעם ארצה לקנות מכשיר קריוקי בייתי

אבל הילדות התלהבו אצל חברים והצודקת גם הצטרפה לחבורת הדורשים ולכן אני ״נאלץ״ לבקש המלצה למכשיר קריוקי בייתי שיאפשר לשיר על פלייבקים מיוטיוב. חשבתי על כזה שיתחבר לטלפון ב BT. אני ממש לא מכיר את התחום אבל ממה שאני מכיר ארצה שיהיו שני מיקרופונים (רצוי אלחוטיים) ואיכות טובה (ממש לא צריך ווליום מפוצץ). אם יש לכם המלצות (או דיס המלצות) שוט...

התקציב שחשבתי עליו הוא כמה מאות שקלים

אופציה נוספת שחשבתי עליה היא סוג של מיקסר עם מיקרופונים אלחוטיים וכניסת HDMI לסטרימר ויציאת HDMI לטלוויזיה ואז יהיה ניתן להשתמש ברמקולים של הטלוויזיה ובמסך לטובת הקריוקי - אני לא מכיר מכשירים כאלה אבל נראה לי הגיוני שיהיו. אם מישהו התנסה עם מכשיר כזה - אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם מערכות ביתיות קטנות, אבל הניסיון עם "בידוריות" הוא כזה:

נקודת התורפה של המערכות האלה היא תמיד המיקרופונים האיומים שמצוותים אליהן. חוץ מזה, באופן מפתיע, גם המערכות הזולות נשמעות סביר בימינו ואין שום סיבה להשתולל בתקציב מהבחינה הזאת, גם ב-500₪ יש מערכות שלמות עם בטריה נטענת וחצובה.

אין לי ממש פיתרון לבעיה הזאת של המיקרופונים (אגב, הם איומים גם בבידוריות היקרות) וקשה לי לדמיין מישהו שיקנה צמד sm-58 שכל אחד מהם עולה כמו בידורית בשביל קריוקי ביתי (שילוב שנשמע מאוד משכנע, אגב). בקיצור, לא עזרתי לך...

לגבי המכשיר הדימיוני שתיארת בפסקה האחרונה - להפתעתי הרבה הוא קיים, אם כי אני לא בטוח עד כמה העסק הזה עובד עם קשיי ההגנות של ה-hdmi. גגל karaoke hdmi mixer.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שמיקרופון דפוק זה חלק מדרישות הקדם של קריוקי ביתי, לא?

זה לא באג, זה פיצ'ר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...