Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב-מ-וו חושפים את סדרה 2 גראן-קופה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחודש לפני ההשקה הרשמית בתערוכת אל.איי חושפת היצרנית הבווארית את הסדרה 2 גראן-קופה שהיא למעשה גרסת 4 דלתות קופה לסדרה 1, כמו שהמרצדס CLA היא לA קלאס, וזו אכן הפעם הראשונה בה לב-מ-וו מתחרה בקטוגריה הזו (איך שלא תקראו לקטגוריה אליה שייכות הCLA ו2 גראן קופה...).

בדומה לאחותה גם הגראן קופה מבוססת הנעה קדמית (בעוונותיה), או הנעה כפולה בדגם הקצה, וזאת בניגוד ל2 קופה הבאה שרוב השמועות עדיין טוענות שתגיע עם הנעה אחורית (Fingers crossed).

היא ארוכה מסדרה 1 בכ20 ס״מ (452), גבוהה בכסנטימטר (142) ופרקטית יותר בזכות תא מטען גדול ב50 ליטר (430 בסה״כ).

בפנים היא זהה לחלוטין לאחות הקטנה (וטוב שכך) וזוכה לשפת העיצוב החדשה של ב-מ-וו בדומה גם לסדרה 3 החדשה.

לוח השעונים מגיע או כסטנדרטי קלאסי עם חוגות אנלוגיות או כדיגיטלי ומסך מולטידיה בגודל של עד 10.25 אינץ׳.

בגזרת המנועים אין הפתעות והיא תגיע בשלב ראשון עם שני מנועי בנזין ודיזל אחד מוכרים.

218i בנפח 1.5 ליטר בהספק של 138 כ״ס משודחים לגיר ידני 6 הילוכים או כפול 7 כפול מצמדים. 0-100 ב8.7 שניות, מהירות מירבית של 215 קמ״ש.

235i בנפח 2.0 ליטר ו306 כ״ס משודכים לגיר 8 הילוכים והנעה כפולה חכמה. 0-100 ב4.9 שניות ומהירות מירבית מוגבלת ל250 קמ״ש.

220d (שכרגיל לא נזכה לראותה במחוזותינו) 2.0 ליטר, 190 כ״ס משודכים לתיבה אטומטית 8 הילוכים. 0-100 ב7.5 שניות ומהירות מירבית של 235 קמ״ש.

וגם לא במחוזותינו (כרגע) אצל בעלת בריתינו הצד השני של האוקיינוס תוצע גרסת 228i, בנפח 2.0 ליטר ו230 כ״ס משודכים לגיר 8 הילוכים.

3f45a30919c0531684dcf9c2361da600.jpg

96ef8a33b1d41bfaac9bf888251adf27.jpg

aba908d52a49798ce701b7b64b8d4975.jpg

649bb29258f0a2dc441e376483b63b9d.jpg

ff68009b1adae192b9eb26c69dc38024.jpg

6c128b474fc107f20e9b8eadbc843ef6.jpg

a2f58559bc2fc6e485247a8b469de06e.jpg

652f2b8937771dbb0a810124150729c4.jpg

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הימים של סדרת ה 02, אפילו ה 3 וה 5 בגירסאותיהן הראשונות, מכוניות אלגנטיות להפליא עם עיצוב ישר, קופסתי, מעט קוים אבל נוכחות נהדרת. היום אפילו יונדאי ( דוגמה בלבד ) מעצבת מכוניות נעימות יותר לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבר כבר מהתת-תת-תת גרסאות האלו. כן, אני יודע שב.מ.וו. לא היו מייצרים את זה אם לא היו להם קונים.

אבל נשבר לי. רוצה סדרה 3, 5, 7.

וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. אתה לא הראשון שראיתי שאומר שהוא מתגעגע לכריס בנגל, ובהתחשב בזה שהוא היה כנראה המעצב הכי שנוי במחלוקת אי פעם בב-מ-וו, זה אומר משהו...

בכל אופן טרם הצלחתי למצוא תגובה אחת חיובית על הגראן קופה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מבלי להסתכל לחזית הרכב, בחיים לא הייתי מנחש שמדובר בב. מ. וו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון (ובינתיים היחיד) שאני מצליח לחשוב עליו למראה הדבר הזה הוא "אוי ויי".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרונט, הפרופיל ותא הנוסעים עוד מילא אבל על הטוסיק לא ניתן היה לנסח את זה טוב יותר :

הדבר הראשון (ובינתיים היחיד) שאני מצליח לחשוב עליו למראה הדבר הזה הוא "אוי ויי".

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו, התחת הזה מזכיר לי את משה נוסבאום

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מותג סיני baw ,כנראה זה רכב שלהם. אני לא מאמין שזה שייך bmw. גועל נפש.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW עם הנעה קדמית - אוקסימורון

קופה עם 4 דלתות - אוקסימורון

ממובילת עיצוב החברה הופכת לנגררת עיצוב

מנוע ה6 צילינדר הטורי נשאר בחוץ

איך נפלו גיבורים.

באמת לא מבין מי רוצה את הרכבים האלה בכלל.

אבל אני גם לא מבין מי רוצה CLA. והיא שוברת שיאי מכירות וזוכה בפרסי עיצוב. לך תבין..

אז BMW רוצים גם למכור. חבל שכל הDNA של המותג נקבר בדרך.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...