Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף בנסיון חיובי בהורדת רכב מהכביש לפירוק

gilsh
שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבועות האחרונים ניסיתי למכור המכונית הישנה לפירוק, לאור הגיעה לגיל גבורות (יחסי, הכל יחסי). מדובר בטויוטה קורולה 97' בשלהי תקופת הטסט שלה עם כמה מכלולים תקינים, כמה ככה-ככה וכמה במצב כזה שמחייבים תיקון בעלות שאי-אפשר להצדיק יותר, ושיקשו מאוד על מעבר טסט נוסף. בקיצור - הזמן להיפרד מהסוסה הקשישה ולהפוך אותה לחלפים.

ניסיתי לפרסם מודעה בעניין ביד2. לא נתנו.

פרסום מודעות למכירה לחלפים כאן ובאתר ג'אנקיארד לא הביאו פניות.

הבנתי שלא יהיה מנוס מפניה לסוחרים שקונים לפירוק.

ראיתי דיון כאן בפורום עם אזהרות - והאזהרות היו במקום.

פניתי לכמה וכמה סוחרים שמפרסמים באינטרנט.

היו כאלה שדרשו תשלום.

היו שהסבירו לי שאני צריך להגיד תודה אם הם יקחו ממני את המכונית ללא תשלום ויגררו אותה על חשבונם.

לא עזרו ההסברים שהמכונית עדיין נוסעת. שיש מה להוציא ממנה.

גם סוחרי-חלפים. גם סוחרי-ברזל.

בסופו של דבר מצאתי צדיק בסדום - וחשבתי שלאור הקושי למצוא כזה, מוצדק לשתף.

החשיבות בשיתוף, לדעתי, היא דווקא בגלל שלא מצאתי אותו באינטרנט,

אלא בפרסום מהסוג הישן (מדבקה על מכונית ישנה אחרת שעמדה באיזור).

קבע בפלאפון מחיר סביר (כמה מאות שקלים). הגיע עם הגרר בזמן שקבענו. בדק הרכב (שנצרך להתנעה לאור הזמן שעמד) וראה שתואם לתיאוריי. הוריד מספרי הרישיון הצהובים ונתן לי. חתם איתי חוזה מכר. שילם מה שנקבע. בדק שלא שכחתי שום דבר ברכב. ולפני שנסע - וידא שאני הולך משם למשרד הרישוי כדי להוריד את המכונית מהכביש פורמלית.

תגידו - הרי זה מה שאפשר היה לצפות שיקרה עם כל סוחר שקונה לפירוק.

אגיד - זו התאוריה. בפועל, היה לי כל-כך קשה למצוא צדיק אחד בסדום - שאני עדיין מתלהב מזה.

שמו שחר. הפלאפון שלו 052-5752933.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה קרה בשנים האחרונות שאין ביקוש לרכב שנמכר לברזל. אני מבין את אלה שלא לוקחים לחלקים הריי הרכב הזה הולך ונעלם מהכבישים ונגיד אם בכלל יגיע אליו מישהו אשר ידרוש את הרכב הזה או משהו ממנו. כנראה שאר הסוחרים גרים רחוק ממך ולכן בחישוב כללי אין להם כזה רווח ששווה להוציא גרר בשבילו. במצב קיצור ובמידה והרכב נוסע ויש לו טסט, הייתי פשוט נוסע איתו למגרש ברזל ומנסה למכור אותו שם. רק רצוי להזהר מהפיטבול העצבני שתמיד נמצא בכל מגרש כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שקראתי כאן על הנסיון החיובי, פניתי גם אני לשחר שהגיע בזמן שילם לפי הסיכום, הוריד ומסר לי את לוחיות הרישוי

וגם חתם על הסכם מכר לפיו הרכב מיועד לפרוק (ביטלתי את רישיון הרכב במשרד הרישוי) ושמאותו רגע האחריות על הרכב עוברת לקונה.

למרות כל זאת, עדיין קיים בי החשש שהרכב יתגלגל בחזרה לכביש.

יש משהו נוסף שאפשר/כדאי לעשות בכדי להקטין את הסיכון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול כמה שווה היום רכב לפירוק?כמה הוא שילם לך עבורו?

יש הבדל במחיר בין רכב לפירוק לבין רכב שנמכר לברזל?

הבחור(שחר)מאיזור המרכז?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתה את הרכב מהכביש במשרד הרישוי,

מכרתה אותו לפירוק ויש לך שטר מכר, ממה אתה חושש?

אפילו אם הרכב עלה לכביש, לא תהיה שום טענה או תלונה כלפיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...