Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה רפרנס 1.2TSI טורבו ידני 2016

שניר מנחם
שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחר הרבה חיפושים מתחיל להתביית על איביזה רפרנס ידני עם מנוע טורבו 2016, לנסיעה יומית של 100 ק"מ מאשדוד לנתב"ג ובחזרה.

ניסיתי לחפש אבל לא הצלחתי מידע אודות אמינות המנוע עם מגדש טורבו והחיבור ביניהם, הבנתי שבמידה ואמינות חשובה לי עדיף לא להתקרב לDST.

1. האם יש בעיות אמינות ידועות למנוע הזה? או בהנחה שהוא מטופל בזמן במוסך מורשה וננהג בהגינות לא אמורות לצוץ בעיות.

2. האם הרכב הזה נמכר מעל המחירון ? בחיפוש קצר ביד 2 הגעתי לרכב די שמור יד ראשונה 47,000 אלף קילומטר עם בעיה במזגן ( עלות טיפול משוערת כ-2,000 ש"ח ) שדורש מעל המחירון על אף התקלה ( מחירון לאחר שקלול 42,000 דורש 44,000) בעל היסטורית טיפולים במרכז שירות בראשון. היש הצדקה לדרישה ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לנתונים זה תמוה לבקש מעל המחירום לרכב עם בעיה במזגן. בעיות במזגן יכולות להגיע לאלפי שקלים.

בקשר לגיר, אם אתה קונה גיר רגיל אין לך כמובן את הבעיות של ה dsg רק צריך לבדוק את הקלאץ כמובן וזה נכון לכל רכב ידני.

הכיוון שלך לבחירת רכב נכון, איביזה/פולו/פאביה עם גיר רגיל.

רק צריך למצוא אחת שמורה בלי תקלות וכמובן עם היסטורית טיפולים וללא תאונות משמעותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לנתונים זה תמוה לבקש מעל המחירום לרכב עם בעיה במזגן. בעיות במזגן יכולות להגיע לאלפי שקלים.

בקשר לגיר, אם אתה קונה גיר רגיל אין לך כמובן את הבעיות של ה dsg רק צריך לבדוק את הקלאץ כמובן וזה נכון לכל רכב ידני.

הכיוון שלך לבחירת רכב נכון, איביזה/פולו/פאביה עם גיר רגיל.

רק צריך למצוא אחת שמורה בלי תקלות וכמובן עם היסטורית טיפולים וללא תאונות משמעותיות.

כן גיר רגיל כמובן, אתה יודע במקרה אם בשנתונים האלה כבר נפטרה הבעיה של הטיימינג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על גיר ידני. צריכת דלק מצוינת מחוץ לעיר, מתאים לנסיעה שלך.

יש לא מעט היצע בשנתונים האלה, אני לא הייתי משלם מעל מחירון במיוחד אם המזגן תקול וכמו שכבר אמרו כאן - לא בטוח שזה יסתיים בתיקון קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גיר רגיל כמובן, אתה יודע במקרה אם בשנתונים האלה כבר נפטרה הבעיה של הטיימינג ?
בשנתון הזה המנוע עם רצועה (מנוע דור שני).

גם במנוע דור ראשון שיוצר מ-2011, אין בעיית שרשרת.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש רכב דומה, יתרונות:

- חזק

- חסכוני

- הגירסה הידנית דיי אמינה

חסרונות

- מאד פשוט מבפנים

סך הכל אחלה רכב, אם תמצא אחד שמור לך על זה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, השאלה היא האם יש הצדקה למכירה מעל מחיר מחירון ?

ומחר אני הולך לראות רכב כזה, האם יש סימנים שמעידים על בעיה בטורבו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק גם רנו קליאו אשר תהיה מאובזרת יותר, גם היא די זריזה, מושבים נוחים לנסיעה ארוכה, בעיר הרכב מרגיש נוקשה.

השוק מוצף באיביזות רכב עם תקלה וק״מ לא נמוך במיוחד אין סיבה.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק גם רנו קליאו אשר תהיה מאובזרת יותר, גם היא די זריזה, מושבים נוחים לנסיעה ארוכה, בעיר הרכב מרגיש נוקשה.

השוק מוצף באיביזות רכב עם תקלה וק״מ לא נמוך במיוחד אין סיבה.

Sent from my iPad using Tapatalk

חיפשתי קליאו אבל אני בעדיפות מחפש רכב ידני כדי להימנע מהבעיות בגיר אחר כך ולא מצאתי שידוך בין מנוע יותר גדול מ0.9 לתיבה ידנית.

במקרה שאני הולך לבדוק הקילומטראז די נמוך 47,000 קמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את הרכב, המנוע יפתיע אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הצדקה לשלם מעל המחירון.

חלק לא קטן מגיע בגרסה דיי ערומה שנמכרה במבצע ככה לדרוש מחירון ממחיר מלא זה דיי חזירי.

בגרסה הידנית לא שמעתי על יותר מידי בעיות,ואל שקיימות מתחילות הק''מ גבוה יחסית של 120אק''מ.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהמחיר לא לענין, גם אוטו מושלם כזה לא יימכר לרוב במחיר מחירון והקילומטראז' אמנם לא בשמיים אבל גם לא בריצפה. זכותו של המוכר לבקש מה שהוא רוצה, חובתך שלך כלפי כיסך היא לחפש קצת יותר, לא מדובר באיזו שכיית חמדה נדירה שכולם עומדים בתור עם לשון בחוץ בציפייה שתשתחרר סופסופ אחת כזו לשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז ראיתי את הרכב והוא הבין שהמחיר היה לא ראילי ( בחור נחמד עם ראש טוב), אבל ואבל גדול מסתבר שיש בריחת גדז מהמזגן, לטענתו לאחר מילוי גז עם זרחן אמרו שרוב הסיכום שזה מהמדחס ועלות התיקון מגיעה לכ-2,000. לאחר בדיקה עם חבר של המשפחה שהוא איש מזגנים בעיסוקו הוא אמר שיש כשל כמעט ידוע במאייד ברכבים האלו וזה קורה על אף השנה, האם אתם מכירים את בעיה הזאת ברכב ? ואם כן מה עלות הטיפול הממוצעת ? הבנתי שזה פירוק דש בורד לגורמים, לכן האם יש נזק שיכול להיגרר מהתיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי אליו גם,בזבוז זמן.

תבדוק באוטודיל,יש להם רכבים טובים לפעמים.

תמיד שמח לחוות דעת נוספת, למה זה היה בזבוז זמן לדעתך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...