Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקחת רכב ישן מפורק ולבנות אותו מחדש - אפשרי?

eliyahueliav
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי הרבה סרטונים ביוטיוב וכו של אנשים שמוצאים רכבים ישנים שבורים לגמרי במכירות פומביות ובמגרשים ובונים אותם מחדש בגראז שלהם.

אפשרי לדעתכם למצוא רכבים כאלה בישראל?

אני יודע שלא אמצא סופרות ודברים כאלה אבל יהיה אפשרי למצוא קורבטים או מוסטנגים או משהו בסגנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן... לרוב מבוצע על רכבי אספנות (בני 30+)

כדי שתוכל לשפץ את הרכב ולהתנייד איתו בכבישי ישראל אתה חייב ניירת (רישיון תקף/מוקפא).

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן... לרוב מבוצע על רכבי אספנות (בני 30+)

כדי שתוכל לשפץ את הרכב ולהתנייד איתו בכבישי ישראל אתה חייב ניירת (רישיון תקף/מוקפא).

איפה אוכל למצוא מכוניות כאלה בארץ?

אני לא מדבר איתך על סתם סיטרואנים מגעילים בלי תועלת, אני מדבר איתך על מכוניות עם פוטנציאל אמיתי לשיפור, דברים כמו CIVIC K24 או אמריקאיות אמיתיות כמו מוסטנגים או קורבטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אוכל למצוא מכוניות כאלה בארץ?

אני מדבר איתך על מכוניות עם פוטנציאל אמיתי לשיפור, דברים כמו CIVIC K24 או אמריקאיות אמיתיות כמו מוסטנגים או קורבטים.

רכבים שאינם אספנות יצטרכו לעבור עמדה 1 על שיפורים שכנראה אתה מדבר עליהם (וכמעט בטוח לא יקבלו אישור). היה את המקרה של הקורטינה שהשתילו לה מנוע של מוסטנג, נתפסה והורדה.

ברכבי אספנות אין חובה לעבור עמדה 1, אבל שיפורים של רכבי אספנות הם מאד מורכבים. תוכל למצוא את השרשור הענק על הרום של און יעקובסון כדוגמה.

אם אתה מצפה למצוא גרוטאה בשדה, להשתיל לה מנוע של מכונית ספורט ולהתחיל לרוץ, תמשיך לחלום. גם בארה״ב איפה שדברים כאלה חוקיים, זה לא פשוט למצוא רכבים מתאימים (החלק הקל בסיפור) ובטח העבודה עליהם לא פשוטה או זןלה (החלק היותר מורכב).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...