Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות 24 קמ"ש מעל המותר בדרך בין עירונית. האם ניתן להמיר לאזהרה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי בכביש ברחוב שדרות תש"ח בראשון לציון לכיוון מערב (מסומן בגוגל מאפ בריבוע האדום)

בערך 400 מטר לפני שהגעתי לרמזור נכנס השוטר לכביש וסימן לי לעצור ולעלות לדרך אפר בצד.

השוטר שאל אותי כמה מותר לנסוע פה, אמרתי לו "60", ביקש רישיון נהיגה והלך להנפיק את הדוח.

כשחזר אלי ביקשתי ממנו לרשום את דברי הנהג והוא שהוא רשם שאמרתי שמותר לנסוע פה 60 כאשר ביקשתי שירשום שנסעתי במהירות המותרת. הוא התעלם וביקש שאזיז את הרכב. כשהתעקשתי שירשום את דברי הוא איים בצעקה שאם לא אזיז את הרכב מיד הוא ירשום לי דוח על הפרעה לשוטר במילוי תפקידו. מיד נסעתי.

האם יש כשלים בדוח? האם ניתן להמיר לאזהרה?

ברשותי רישיון נהיגה 9.5 שנים ללא שום דוח וכמובן ללא נק' בכלל.

מצורף הדוח לאחר הסתרת פרטים אישיים.

photo_2019-10-16_15-04-13.jpg

WhatsApp Image 2019-10-16 at 14.32.38.jpeg

^ הניידת עמדה בריבוע הכחול.

WhatsApp Image 2019-10-16 at 14.33.21.jpeg

^ המרחק המשוער שממנו השוטר יצא אל הכביש (נעמד על הנתיב השמאלי בו נסעתי וסימן לי להכנס לדרך האפר)

WhatsApp Image 2019-10-16 at 14.35.14.jpeg

^ השוטר לוזר את הבחור הבא.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי Aviv943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח במקום הזה בדיוק היה לפני מספר חודשים בפורום.

מתאבד שיעי אם קפץ לנתיב השמאלי כדי לעצור אותך. ומנוגד להוראות

יש לכוון ללוחית הזיהוי ולא למכסה המנוע.

השוטר מציין כי יש תמרור 426 הקובע מהירות 60 קמ"ש אבל לא ציין שבדק האם קיימים תמרורי שטח עירוני משני צידי הכביש כדי להראות שאתה בדרך עירונית.

לבדיקתך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...