Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה שנגרמה עקב השארת פנסים דולקים

Jonathan Ivdayev
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השארתי פנסים דולקים והתנעתי עם כבלים

הלכתי לחשמלאי והוא בדק לי את המצבר ושניהם במצב מצוין

אבל הלוח מחוונים שלי עדיין לא עובד

המנורה של דלק דולקת ואני עם חצי טנק

אני לא רואה כלום בתצוגה למעט שאני רואה אותו עובד אבל בלי תאורה

וגם הנורה של הנוזל שמשות

דגם הרכב אופל אסטרה 2011

F8F77790-21D2-4895-BB47-5935B907E14D.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבה לציין על איזה רכב מדובר ושנת ייצור !1. מלא מעט דלק ובדוק האם התקלה חוזרת.2. במידה וקיים דימר ללוח השעונים בדוק האם הוא על MAX.3. הוצא את המפתח מהסווי'ץ ונתק את כבל המינוס של המצבר למספר דקות ולאחר מכן חבר בחזרה ובדוק האם התקלות נעלמו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבה לציין על איזה רכב מדובר ושנת ייצור !1. מלא מעט דלק ובדוק האם התקלה חוזרת.2. במידה וקיים דימר ללוח השעונים בדוק האם הוא על MAX.3. הוצא את המפתח מהסווי'ץ ונתק את כבל המינוס של המצבר למספר דקות ולאחר מכן חבר בחזרה ובדוק האם התקלות נעלמו.

רשמתי את דגם הרכב..

אנסה מחר לתדלק ולהוציא מינוס של המצבר ואעדכן

איך אני יודע אם יש לי דימר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתקתי כבל מינוס והחזרתי והסתדר

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...