Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על הסיאט לאון 1.2 בשבילי?

Maor Sibony
שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה התלבטויות ניסתי להגדיל קצת את התקציב על מנת זיהיה לי רכב שבאמת יצא מרוצה ממנו.

אני בן 21,הרכב זה הבית השני שלי,רוב היום נוהג בין אם זה לעבודה או לטיולים, ואחרי שנתיים עם הספייס סטאר החלטתי לעלות רמה.

לאון קרצה לי,אבזור מעולה,גג פנורמי שאני ממש רוצה,נראית מעולה וצעירה, ואיכות חומרים איכותית.

רק בעיה אחת-חוסר ספורטיביות.

אני חושש מהכוח של הדגם 1.2tsi,זה הדגם היחידי שאני יכול להרשות לעצמי בתקציב(אין לי רישיון על ידני).

רציתי לשאול כמה היא חלשה וכמה אני אהנה מהנהיגה?באמת חשוב לי להנות,אני אוהב את זה.

חשבתי על האיביזה FR,אבל היא בכל פינה, האיכות חומרים יותר זולה מהלאון,וגם פחות אהבתי תעיצוב מהלאון.

אשמח להמלצות מה לעשות,תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאה זה סובייקטיבי, אז רק אתה יכול לענות על השאלה כמה תהנה.

הלאון תרגיש חזקה וזריזה ביחס לכל שאר המנועים האטמוספריים בקטגוריה וגם ביחס לכאלה עם גיר פלנטרי רגיל וכמובן חלשה יותר בהשוואה למנועי טורבו גדולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי למה אתה משווה - יחסית למשפחתיות האחרות הוא ממש זריז.

הלאון גם נראית לדעתי הרבה יותר טוב מרובם.

ממש מצער אותי שהוסיפו אותה לליסינג אצלנו בעבודה שבוע אחרי שקבלתי את האיביזה....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאה זה סובייקטיבי, אז רק אתה יכול לענות על השאלה כמה תהנה.

הלאון תרגיש חזקה וזריזה ביחס לכל שאר המנועים האטמוספריים בקטגוריה וגם ביחס לכאלה עם גיר פלנטרי רגיל וכמובן חלשה יותר בהשוואה למנועי טורבו גדולים יותר.

אם אתה אומר שהיא תרגיש חזקה וזריזה זה מעודד אותי,פשוט אני בכיוון של רכב ספוטריבי אבל כרגע אין לי תקציב לזה אז מאמין שאלך על הלאון,בגלל כל שאר היתרונות שלה

תלוי למה אתה משווה - יחסית למשפחתיות האחרות הוא ממש זריז.

הלאון גם נראית לדעתי הרבה יותר טוב מרובם.

ממש מצער אותי שהוסיפו אותה לליסינג אצלנו בעבודה שבוע אחרי שקבלתי את האיביזה....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

הגודל זה פחות מפריע לי,לא אכפת לי גם לנסוע על סופרמיני עם 3 דלתות

אבל כן יכול להיות נחמד האקסטרה מקום

הלאון נראית מצוין,יש לה את המראה האני מחפש וממש התחברתי אלייה

תחסוך עוד שנה ותקנה את ה1.4/1.8.

כרגע הייתי פזיז ומכרתי את הרכב,אין לי רכב ואני חייב רכב,אני לא רצה לקנות גם רכב זול לבינתיים או משהו,מעדיף ללכת עכשיו על רכב שאני יאהב ולהתפשר על פרמטר אחר,השאלה עד כמה הכוח בלאון חזק ומהנה לנהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב? ב-50 אפשר כבר להתחיל לחשוב על פוקוס האצ'בק מ-2016.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב? ב-50 אפשר כבר להתחיל לחשוב על פוקוס האצ'בק מ-2016.

לא התחברתי למראה בכלל פשוט,אני מחפש משהו יותר צעיר כזה

כן האזור תקציב הוא 50 אלף אשמח להמלצות אם יש לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...