Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח למצוא באינטרנט חלק לגולף MK5

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 1648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש לי בעיה במנגנון פתיחת הבגאז' בגולף MK5 - רק אחת מתוך כמה לחיצות עובדת ופותחת את הבגאז'.

לאחר פירוק הדיפונים התברר כי מדובר (כצפוי) במיקרוסוויץ' סורר שמזייף.

אני לא מצליח למצוא את החלק באיביי\אליאקספרס (בשימוש בכל מילות המפתח שאני מכיר שעשויות לתאר את החלק...).

אז לפני שאני מתחיל לקושש בפירוקיות הקרובות לביתי, למישהו יש כיוון לחלק? אולי מק"ט?

תודות לעוזרים!

מצ"ב תמונה להמחשה.

IMG_20191013_143943.jpg

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייצרן לא מוכר את המיקרוסווי'ץ כרכיב בודד אלא כמכלול. אני בטוח שתוכל למצוא באינטרנט פרוייקטים של אנשים שקימבנו איזה מיקרוסווי'ץ במקום המקורי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאין מדובר במיקרוסויץ' בודד, אלא מכלול.

אחרת הייתי קונה אחד בדולר באיביי וסוגר עניין.

החלק שאני מחפש זה המיקרו סוויץ' עם חלק זכר של הקונקטור (זה שמימין לסויץ'). אם ה"מכלול" כולל בתוכו רכיבים נוספים (שיהיו מיותרים בשיבילי) אך עולה מחיר הגיוני, גם בא בחשבון.

אני חושב שלא תהיה שום בעיה לאלתר משהו, אבל קודם כל מעדיף לבדוק את האופציה של לקנות את החלק כפי שהיצרן תכנן אותו. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...