Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות צמיגי פאלקן או מישלין יונדאי i25

Roei1990
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה,

אני מתעניין בצמיגים ליונדאי i25 2017.

המידות הם 175/70/R14.

ההתלבטות היא לגבי 2 דגמים:

1. Falken SN832 בערך 800 שח לרביעייה

2. Michelin energysav plus בערך 1200 שח לרביעיה.

מה לדעתכם עדיף לי? או שבכלל חברה אחרת שיותר מומלצת. והאם זה אפשרי/מותר/תקין להחליף מ84T שרשום ברישיון הרכב ל84H או 88H למשל?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בוחר בפלאקן הוא צמיג מעולה והמחיר שלו מעולה, יש לנו 2 רכבים עם צמיגים כאלו.

נראה גם שע"פ ביקורות באתר הנ"ל הם כמעט זהים בביצועים וכו' (עם הפרש זניח לטובת הפאלקן):

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/Sincera-SN832-Ecorun.htm

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/Energy-Saver-Plus.htm

בנוגע לקוד המהירות וקוד העומס,

המספר 84/88 וכו' מציין קוד עומס (משקל בק"ג לצמיג בודד) ולכן, לפי רישיון הרכב שלך, תוכל לרכוש צמיג עם קוד עומס של 84 (עד 500 ק"ג עומס על צמיג) או גבוה יותר.

בנוגע לקוד המהירות: H/T וכו' - מותר לך לרכוש צמיג עם קוד מהירות זהה (T עד 190 קמ"ש) או קוד של מהירות גבוהה יותר כגון: H (עד 210 קמ"ש) או V (עד 240 קמ"ש) וכו'.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים הרכב נוסע בשנה?

מישלין עולים 50% יותר, אבל גם השחיקה שלהם יותר נמוכה, בערך באותם 40-50%. מישלין גם יותר שקטים ונוחים.

ל 15 אלף בשנה הייתי קונה פאלקן, ל 25 אלף קילומטרים כבר מישלין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, בקצב הנסיעות שלך , אחרי 3-3.5 שנים שני הדגמים יוחלפו בגלל היובש ולא השחיקה.

לכן אין טעם לשלם אקסטרה 400₪ על מישלין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...