Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג הרשת האלחוטית, מה דעתכם על נתב BE החדש של בזק?

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אז הרשת האלחוטית מתחילה להיות מיושנת אצלי בבית וקצת צולעת, כיום יש נתב DLINK של בזק שהפכתי למודם שמחובר לנתב אלחוטי מבית סיסקו E4200 שתומך רק בG.

אני מחפש רשמים אובייקטיבים על הנתב החדש של בזק, כל הביקורות ברשת הינם מטעם בזק

אשמח לקבל רשמים מאנשים שיש להם את הראוטר בפועל (עבר הרבה זמן מאז ההשקה ואני מניח שהוא כבר יותר נפוץ)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלת תם אבל האם התשתית של בזק, לפחות כמו שאני מכיר אותה וצתמודד עמה ביום יום (באזורי אי אפשר מעשית לקבל יותר מ-30 עד 40 מגה ובפועל אף פחות) הופכת את שאלת הנתב לפחות רלבנטית?בהנחה שאין תשתית לכבל אופטי (כמו ב-99 אחוז מהבתים בישראל) האם לא נכון יותר למשל, לעבור לאינטרנט של חברת הוט ולקבל מהירות ופס רחבים הרבה יותר?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה שידרוג, קח גוגל WIFI או נתב של אסוס

נכון... אף אחד מהפתרונות לא זול

אבל זה באמת שדרוג

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף ap ותבטל את הוויפי בראוטר שלך

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר חדש של שיואמי עם SOC משובח בכלום כסף.

https://www.banggood.com/Xiaomi-AC2100-2_4G-5G-Wireless-Wifi-Router-1733Mbps-Gigabit-Network-Port-128MB-Dual-Band-Dual-Core-CPU-880MHz-Support-IPv6-WiFi-Router-p-1565693.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

תבדוק אם הקופונים הבאים פעילים.

BGXMn7910

AFfbG10

אפשר להפליש את הנבלה לרומים אלטרנטיביים כמובן.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אצלי בבית כבר חודשים עם שלוחה לקומה השניה .

הרואטר הראשון שבק חיים לאחר חודש, הוחלף בחדש.

מרוצה מאוד מהאינטרנט, מניע את הטלוזיה ללא בעיה עם בין 5 ל 7 מכשירים נוספים על הרשת באופן קבוע.

אינטרנט אלחוטי חזק מעל 80 גיגה בבדיקות רנדומאליות , והחשוב ביותר אינטרנט חזק בקומה השניה שעד אז לא זכתה לפיתרון למרות ניסיונות מרובים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק, אבל נראה כמו ראוטר פצצה.

יש לי כרגע tp link n300 שאני לא מת עליו. מאמינים שהשיאומי יעשה עבודה טובה יותר? המחיר שלו זול בצורה מחשידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה,

האם לראוטר מסוג DLINK 69 משהו של בזק שהפכתי למודם יש חשיבות לכל העסק?

כלומר האם למודם יש השפעה על איכות/עוצמת/מהירות הקו באינטרנט? או ששהמודם הכי פחות קריטי וכל העבודה נעשית על ידי הראוטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר חדש של שיואמי עם SOC משובח בכלום כסף.

https://www.banggood.com/Xiaomi-AC2100-2_4G-5G-Wireless-Wifi-Router-1733Mbps-Gigabit-Network-Port-128MB-Dual-Band-Dual-Core-CPU-880MHz-Support-IPv6-WiFi-Router-p-1565693.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

תבדוק אם הקופונים הבאים פעילים.

BGXMn7910

AFfbG10

אפשר להפליש את הנבלה לרומים אלטרנטיביים כמובן.

נראה מעניין,

בגלל שמדובר במוצר חדש (הושק למכירה ב20 בספטמבר), אני לא ממש מוצא עליו ביקורות (חוץ מכמה מחמיאות שלבטח ממומנות), איך הוא באמת? (אציין שיש לי כמה מוצרים של שיומי ואני מרוצה מכולם בלי יוצא מהכלל)

אגב, הקופון השני עובד, יוצא סה"כ 200 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...