Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג הרשת האלחוטית, מה דעתכם על נתב BE החדש של בזק?

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה SOC שיש ב-שיאומי מבוסס MediaTek MT7621.

ניתן למצוא אותו בלא מעט ראוטרים, הבולטים.

D-Link DIR‑1960 שעולה 120$

Netgear Nighthawk AC2100 שעולה כ 200$

Ubiquiti EdgeSwitch 10X מתג (סוויץ)שעולה 120$

ASUS RT-AC85P שעולה 120$

בקיצור הבנתם את התמונה, שווה בדיקה לדעתי למי שזקוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוצר חדש של שיואמי עם SOC משובח בכלום כסף.

https://www.banggood.com/Xiaomi-AC2100-2_4G-5G-Wireless-Wifi-Router-1733Mbps-Gigabit-Network-Port-128MB-Dual-Band-Dual-Core-CPU-880MHz-Support-IPv6-WiFi-Router-p-1565693.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

תבדוק אם הקופונים הבאים פעילים.

BGXMn7910

AFfbG10

אפשר להפליש את הנבלה לרומים אלטרנטיביים כמובן.

אין בעייה לייבא? 5G.
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעייה לייבא? 5G.

טקסט לא באמת נכון שלהם

5G זה לא דור חמישי סלולרי כפי שאפשר בטעות להבין אלא 5GHz כלומר תדר של 5 ג'יגה הרץ שהוא מאושר לשימוש ב-WiFi בישראל.

למעשה אין ראוטר 802.11ac שאין לו שימוש ב-5GHz.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע ש-5G זה ג'יגה-הרץ. בזמנו ייבאתי רחפן ונמנעתי מאחד שמשדר את הוויפי ב- 5G כי קראתי שהוא אסור בארץ.

מה הכוונה "טקסט לא באמת נכון שלהם"?

הסיבה היא כנראה ההחרגה החדשה:

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]פטור למכשיר אלחוטי בייבוא אישי או משפחתי

צו תשע"ט-2018

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

1ב. הוראות פרק ג' לפקודה לעניין רישיון והוראות פרק ה' לפקודה לעניין הועדת תדרים והקצאת תדרים לא יחולו על מכשיר אלחוטי, מהסוגים המפורטים להלן, שיובא בייבוא אישי או משפחתי לשימוש עצמי בהתאם להוראות לעניין ייבוא אישי הקבועות לפי סעיף 2 לפקודת הייבוא והייצוא [נוסח חדש], התשל"ט-1979, ובלבד שייבוא כאמור יוגבל לחמישה מכשירים לכל היותר:

...

(25) נתב (Router) או נקודת גישה לשימוש תוך-ביתי;

(26) מגדיל טווח בטכנולוגיית Wi-Fi לשימוש תוך-ביתי.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5G יכול (וצריך) להתפרש כדור חמישי בסלולרי.

5Ghz הוא התדר של רשתות Wifi, והוא הותר לייבוא חופשי לארץ לא מזמן.

בעבר היו הגבלות באמת, אבל הן הוסרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהזמנתי את הראוטר, למרות שאין אפילו ביקורת אחת עליו ברשת, אבל אני סה"כ מאוד מרוצה משאר המוצרים שלהם ובשביל 170 ש"ח זה שווה את ה"סיכון". מקווה שיהיה מוצלח כמו שאר המוצרים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע ש-5G זה ג'יגה-הרץ. בזמנו ייבאתי רחפן ונמנעתי מאחד שמשדר את הוויפי ב- 5G כי קראתי שהוא אסור בארץ.

מה הכוונה "טקסט לא באמת נכון שלהם"?

הסיבה היא כנראה ההחרגה החדשה:

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]פטור למכשיר אלחוטי בייבוא אישי או משפחתי

צו תשע"ט-2018

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

1ב. הוראות פרק ג' לפקודה לעניין רישיון והוראות פרק ה' לפקודה לעניין הועדת תדרים והקצאת תדרים לא יחולו על מכשיר אלחוטי, מהסוגים המפורטים להלן, שיובא בייבוא אישי או משפחתי לשימוש עצמי בהתאם להוראות לעניין ייבוא אישי הקבועות לפי סעיף 2 לפקודת הייבוא והייצוא [נוסח חדש], התשל"ט-1979, ובלבד שייבוא כאמור יוגבל לחמישה מכשירים לכל היותר:

...

(25) נתב (Router) או נקודת גישה לשימוש תוך-ביתי;

(26) מגדיל טווח בטכנולוגיית Wi-Fi לשימוש תוך-ביתי.

5G בשפה תקינה זה 5th Generation של סלולר, הטקסט הלא נכון הוא שהם רשמו 5G והתכוונו ל-5GHz.

בעבר היה מוגבל עקב שימוש של כוחות הביטחון ברצועות התדרים הללו, מאז הן פונו כחלק מתוכנית כללית לפינוי תדרים מסחריים שמוכרים בעולם כמו לצורך WiFi.

אם הרחפן משדר ב-5GHz תואם ל-WiFi הוא מותר היום בייבוא, אם לא - לא (לדוגמה מכשיר קשר 5GHz אסור)

עקב העובדה שתקן WiFi האחרון היום 802.11ax משתמש רק בתדרי 2.4 ו-5 גי'גה הרץ כל מוצרי ה-WiFi מותרים בייבוא כל עוד עומדים בתקנים.

היה מותר ייבוא גם לפני למשך תקופה עם אישור משרד התקשורת, החידוש זה הפטור מאישור משרד התקשורת לשיחרור מכס.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן שקיבלתי את הראוטר של שיומי (ללא כל בעיה במכס/הגבלות כאלו ואחרות),

רק מה, כל ההוראות וההתקנה של המכשיר הם בסינית :? ובגלל שהוא ממש חדש בשוק לא נראה שיש מדריכים איך לבצע את ההתקנה (או איך לשנות שפה).

אני גם לא רואה תמיכה של המכשיר באתר של OpenWRT.

איך מתקדמים מפה? זה לא דחוף לי אבל רוצה להבין איך אני יכול להשמיש אותו בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שוב:

הצלחתי להתקין אותו (בשילוב עם הרבה גוגל טרנסלייט), נראה שעובד בסדר. כמה דברים:

• הכל בסינית, אין אפשרות לשנות את השפה של הממשק בחיבור דרך הדפדפן. יש אפליקצייה של שיומי [Mi Router] שהיא כן באנגלית ודרכה אפשר להגדיר הגדרות בסיסיות. הזוי שאי אפשר לשנות את השפה לאנגלית.
  • אין 5G. אין SSID של 5G שאפשר להתחבר אליו, רק 2.4. עד כמה שהבנתי מקריאה באינטרנט צריך לנסות לשנות את ה-Region לאירופה (כרגע על Other), אבל זה לא עובד. אפשר לעשות את זה רק דרך האפליקציה (יש סרטונים ביוטוב שמראים שאפשר לשנות את זה גם דרך הממשק בדפדפן, כנראה מדובר בגרסאות ישנות, אצלי אין את האפשרות הזאת), אבל כל פעם שמנסים להיכנס כשזה מוגדר על Europe הוא לא מוצא את הראוטר (חייב שימצא את הראוטר בשביל להתחבר לממשק הגדרות של האפליקציה).
  • אין שום מידע/דיונים על הראוטר הזה באינטרנט. כלום. כאילו לא קיים.
  • בהמשך לסעיף הקודם, זה אומר שאין שום דרך להבין אם יש פתרון לכל מיני בעיות/שאלות שצצות.
  • בהמשך לשני הסעיפים הקודמים, לא מצאתי שום דרך להתקין עליו OpenWRT (לא מופיע ברשימה באתר שלהם) או כל חומרה אחרת. תקוע עם הסטוק של שיומי בסינית.

בקיצור, אמנם נראה שעובד, אבל לטעמי מדובר במוצר מאוד בתולי, אני בספק אם אשתמש בו, ועוד יותר בספק אם הייתי ממליץ עליו למישהו כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא תומך בBand Steering ואז יש SSID 1. בפועל המכשיר יתחבר ל5 או 2.4 לפי עוצמת האות. אפשר לבדוק את זה עם אפליקציה כמו זו https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

המוצר חדש ואין גרסא בינ"ל כרגע, תאלץ להמתין בתקווה שתהיה גרסא בינל או תמיכה בWRT.

אתה יכול לנסות להתלונן למוכר ואולי תקבל זיכוי של כמה דולרים

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה שידרוג, קח גוגל WIFI או נתב של אסוס

נכון... אף אחד מהפתרונות לא זול

אבל זה באמת שדרוג

לא מבין את ה״חיסכון״ בדברים האלו.

זה כבר ברור לך שמדובר במוצר דראק או שייקח עוד כמה ימים מול גוגל טרנסלייט עד שתבין?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פות"ש המקורי :-)

חיפשתי משהו לדירה קטנה, נראה היה שהמוצר הזה יכול לענות על זה (עדיין יכול, בינתיים הקליטה והמהירות הרבה יותר טובים מה-TP-Link Archer C7 שהיה עד עכשיו, שניהם עכשיו מונחים אחד ליד השני, כמובן שה-TP Link מנותק), ובשביל 170 ש"ח היה שווה לנסות. מבאס הקטע עם השפה וה-Region. מבחינת חומרה נראה שמדובר במכשיר חזק, התוכנה היא מה שהורגת אותו.

אולי הוא תומך בBand Steering ואז יש SSID 1. בפועל המכשיר יתחבר ל5 או 2.4 לפי עוצמת האות. אפשר לבדוק את זה עם אפליקציה כמו זו https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

המוצר חדש ואין גרסא בינ"ל כרגע, תאלץ להמתין בתקווה שתהיה גרסא בינל או תמיכה בWRT.

אתה יכול לנסות להתלונן למוכר ואולי תקבל זיכוי של כמה דולרים

הוא תומך, יש אפשרות כזאת אבל היא לא היתה פעילה, אמורים להיות שני SSID שונים ורק זה של ה-2.4 קיים. שוב, כנראה שיש קשר ל-Region.

מקווה שאכן יצא עדכון/גרסא בינ"ל/פתרון לבעיה עד שבאמת אצטרך להתחיל להשתמש בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...