Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדרגות צד כהגנה מפני שריטות, מאזדה CX-5

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים.

אתם בטח מכירים, את התופעה של רכב שחונה לידך (בצמוד) ברגע שבעל הרכב

השני פותח את הדלת שלו, ואז אתה חוטף שריטה מבעל הרכב שחנה לידך.

לפי מה שאמר לי חבר, הבנתי שאם מתקינים מדרגות צד לרכב, נמנעים מפגיעות. הללו.

עכשיו יש ברשותי רכב מאזדה 2016 CX-5. יצא לי לראות רכב CX-5 עם מדרגות, אולי אחד 2 ממש בודדים.

המדרגה שמורכבת לרכב CX-5 לא ממש בולטת כמו ברכב היונדאי טוסון, שהוא ממש בולט ורחב.

אז השאלה היא כזאתי, האם שווה להתקין? מה שגם העלות לא זולה הבנתי.

האם זה יעזור לי מפתיחת דלת רשלנית מצד השני?

והשאלה השניה יש דרך להתמודד, אם התופעה של דלת מול דלת שחונה לידך?

אשמח לעזרה, ולכל רעיון שיש לכם.

גם מי שהתקין על רכב מאזדה CX-5 אשמח לקבל עזרה.

תודה לעונים!

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספק אם זה יעזור במיוחד אם מדובר בדלתות אחוריות של הרכב הפוגע.

הכי טוב תחנה את הרכב שלך ליד רכב של חבר ותעשו קצת ניסויים עדינים

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התיאשתי והפסקתי להתעצבן, כל פעם אני רואה מכה חדשה ומאסתי, במקרה הטוב זה רק שריטה ובמקרה הרע זה מכה עם נזק לפח. היום כבר פחות מעניין אותי שזה קורה רק אתבאס בעתיד במכירת הרכב כי בטח זה לא ימשוך קונים.

תנסה עם רכב של חבר תחנה קרוב ותראה איך זה הולך. לטעמי זה לא יעזור ואולי ימנע רק חלק קטן מהמכות.

אגב בזמנו מישהו העלה תמונה של אבארט 500 עם משהו מגנטי לאורך הרכב שהבעלים שם בחניה על הרכב לאורך הצד של הרכב.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התיאשתי והפסקתי להתעצבן, כל פעם אני רואה מכה חדשה ומאסתי, במקרה הטוב זה רק שריטה ובמקרה הרע זה מכה עם נזק לפח. היום כבר פחות מעניין אותי שזה קורה רק אתבאס בעתיד במכירת הרכב כי בטח זה לא ימשוך קונים.

תנסה עם רכב של חבר תחנה קרוב ותראה איך זה הולך. לטעמי זה לא יעזור ואולי ימנע רק חלק קטן מהמכות.

אגב בזמנו מישהו העלה תמונה של אבארט 500 עם משהו מגנטי לאורך הרכב שהבעלים שם בחניה על הרכב לאורך הצד של הרכב.

מה זה הדבר שרשמת לי ״אבארט״ 500 יש לך תמונה/או סרטון לצרף לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספק אם זה יעזור במיוחד אם מדובר בדלתות אחוריות של הרכב הפוגע.

הכי טוב תחנה את הרכב שלך ליד רכב של חבר ותעשו קצת ניסויים עדינים

בדיוק, בדרך כלל מאחור יושבים הילדים שלא איכפת להם כלל מרכוש של אחרים (גם לא להוריהם), מבנה הדלת האחורית מכיון שחלקו מעל הגלגל הוא כזה שהחלק הראשון שיוצא כלפי חוץ הוא צר יותר מחלקו הפנימי הקרוב לציר. לכן גם אם ברכבך יש מדרגת צד עדיין הדלת תחבוט בדלת רכבך לפני שתחתית הדלת תגיע למדרגת צד.

הפתרון היחידי הוא להתקין פס הגנה ברכבך בגובה כזה שהצד הצר של דלת השכן תפגע בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, בדרך כלל מאחור יושבים הילדים שלא איכפת להם כלל מרכוש של אחרים (גם לא להוריהם), מבנה הדלת האחורית מכיון שחלקו מעל הגלגל הוא כזה שהחלק הראשון שיוצא כלפי חוץ הוא צר יותר מחלקו הפנימי הקרוב לציר. לכן גם אם ברכבך יש מדרגת צד עדיין הדלת תחבוט בדלת רכבך לפני שתחתית הדלת תגיע למדרגת צד.

רשמת לי :

לא ממש הבנתי מהו פס ההגנה. מדרגות צד כלשהם ארוכות?

תוכל להביא איזה ציור להמחשה שאוכל להבין למה התכוונת. או סרטון אם יש.

דרך אגב זה אפשרי להתקין ברכב שלי CX-5 בכלל?

ואם כן אצל מי אני יכול לרכוש כזה ידוע לך. אשמח לפרטים

תודה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.jpg

כפי שניתן לראות החלק העליון של הדלת יחבוט ברכב שליד הרבה לפני אם בכלל שמדרגת צד תשפיע.

על הדלת אפשר להבחין בפס שהדבקתי, ניתן לראות על הפס סימני מכות מהשכן הנחמד שהיה לי. כמו כן אפשר לשים לב שהפס כביכול קצר בגלל שבדר"כ מדביקים אותו הרבה יותר נמוך, אך אז הוא שווה ערך לקישוט ולא כהגנה כפי שרציתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]523546[/ATTACH]

כפי שניתן לראות החלק העליון של הדלת יחבוט ברכב שליד הרבה לפני אם בכלל שמדרגת צד תשפיע.

על הדלת אפשר להבחין בפס שהדבקתי, ניתן לראות על הפס סימני מכות מהשכן הנחמד שהיה לי. כמו כן אפשר לשים לב שהפס כביכול קצר בגלל שבדר"כ מדביקים אותו הרבה יותר נמוך, אך אז הוא שווה ערך לקישוט ולא כהגנה כפי שרציתי.

היי,תודה על התמונה!

להדביק פס כזה, מכער את הדלת. לא חושב?

אתה הדבקת כזה דבר על הרכב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]523557[/ATTACH]הרכב המצולם, זה רכבי.

רכב יפה מה הדגם, אמריקאי/או ארופאי.

שאלה דרך אגב לגבי הפסים הללו.

ראיתי שיש שריטות עליהם, האם אתה מחליף אותם כל פעם בכמה זמן?

הפס השמאלי "בדלת האחורית" למה הוא לא ארוך כמו בלדת שליד הנהג.

יש מצב שאולי הדלת שתיפתח יכולה כן לגעת בקצה שלא מוגן?

ועוד שאלה, נגיד ושמתי פסים שכאלו. הם לא מקלפים את הצבע של האוטו. במקרה שארצה להסיר אותם?

תודה על הצילום!

עריכה אחרונה על ידי clubnet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...