Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות וחוות דעת על פיג'ו 208 gti

Or Agasi
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בימים הקרובים אני הולך לראות פיג'ו 208 gti.

שפכו כל פיסת מידע לגבי הרכב הזה אבל רק מי שנהג בה ויש לו ניסיון עם צרפתיות, תודה :)

מפחד לעבור מגרמנית לצרפתית.

מה רמת האמינות של המנוע? בלאי? תקלות נפוצות? איך הרכב בכללי? האם באמת המנוע מרעיש בקטע מפגר אחרי שעוברים את המאה קמ"ש?

ממה שהבנתי היא יותר בולטת מהפולו gti והקורסה opc.

תודה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט מידע בפורום - בצע חיפוש.

אני מחזיק את שלי שנה (נרכשה חדשה) - אול-ראונדרית מצויינת, שלדה טובה מאד שיכולה לטפל בעוד כוח בלי בעיה. הגה חשמלי טוב יחסית, כיול המתלים תוכנן לכביש ולא למסלול, כך שהיא מאד נוחה בהשוואה לספורטיביות אחרות, אך יחד עם זאת מאד מהנה לנהיגה. מאידך כרכב מסלול, היא יכולה להרגיש רכה מדי, אבל אני יכול להעיד שגם את המסלול היא צולחת בכבוד.

לא ציינת איזה שנתון אתה הולך לראות - בסוף 2015 הייתה מתיחת פנים שכללה מנוע עם קצת יותר הספק ומומנט (מנוע THP208 אשר כלל החלפה של משאבת הזרקת דלק בלחץ גבוה לסוג אחר ממנוע THP200, אשר שם הייתה לה נטייה לסיים את חייה מוקדם מהצפוי).

מלבד משאבת הזרקה לחץ גבוה ב-THP200, אין כשלים במנועים הללו.

הדגמים האחרונים (מודל 2018 שנמכרו גם ב-2019) כוללים גם מערכת בלימה אוטונומית למהירות עירונית.

בהשוואה לפולו הקודמת, ה-208 הרבה יותר מוצלחת. הפולו החדשה טובה יותר מהקודמת, אך לא נהגתי בה. לא מכיר אישית OPC, אז לא יכול להתייחס אבל יש מידע רב ברשת.

מה עוד אתה רוצה לדעת?

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על התשובה המעמיקה, מעריך מאוד !

אני מדבר על שנתון 2015 עם מנוע שכוחו 208 כו"ס.

מבחינת טיפולים- העלויות סבירות/גבוהות או זולות? ומה מבחינת הרעש כשמגיעים ל110 קמ"ש?

חיפשתי מידע בפורום לגבי הרכב הזה אבל אין הרבה שנתנו תשובה מדויקת האם היא אמינה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת טיפולים- העלויות סבירות/גבוהות או זולות? ומה מבחינת הרעש כשמגיעים ל110 קמ"ש?

חיפשתי מידע בפורום לגבי הרכב הזה אבל אין הרבה שנתנו תשובה מדויקת האם היא אמינה וכו'.

שלי 2017 מהסוכנות אחרי 20000 קילומטר הוחלפו שתי משאבות הדלק במיכל הדלק ובמנוע במסגרת האחריות לאחר שנידלקה מנורת צק אנגין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הוראות.היצרן יש להחליף מצתים כל 20K, מה שמייקר מעט כל טיפול שני. מעבר לכך, עלויות סטנדרטיות.

כחלק ממתיחת הפנים, הורידו את הרזונטור כדי לייצר יותר רעש. בשיא המומנט (סביב ה-3000 סל"ד, כ-120 קמ"ש ) יש רעש קצת חופר שיכול להפריע בשיוט. הפתרון, או שיוט על 110, או על 140 וצפונה.

אני חבר בקבוצה של בעלי 208 GTi, ובסה"כ לפי הרושם מהחברים, הרכב מגלה אמינות טובה, כל עוד המנוע לא משופר ומקפידים שמן לפי התקן (PSA B71 2302/2297) ושימוש במסננים מקוריים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי menir1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של 208 לפני מתיחת הפנים , לגבי הוצאות וטיפולים אני אוכל לומר לך שזה קצת יותר יקר מרכב משפחתי סטנדרטי.

לרוב אני קונה לבד את החלקים ומגיע למוסך.

( לדוגמא , שמן בתקן המתאים עולה סביב 200₪ , פילטר עוד איזה 40 , פלאגים ניתן לרכוש באמזון ב170-180₪ , הרכבה במוסך תעלה סביב 200₪ )

הקבוצה מיועדת לאנשים שרכשו את ה208, אחרי שתרכוש תרשום לי בפרטי ואכניס אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע של המשאבות דלק? כמה עולה להחליף אותן ואם כבר מחליפים פעם אחת הבעיה נפתרה לאורך זמן?
במנוע ה-THP200, כמעט כולם החליפו משאבה, חלק בזמן האחריות וחלק לאחריה. עלות המשאבה כ-₪1500 אם אני לא טועה.

לאחר מתיחת הפנים, אני לא מכיר בעיה גורפת עם המשאבה (שכאמור היא שונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעריף הביטוח מאד תלוי בנהג - השונות בין הצעות שונות מאד גבוהה. תבדוק מול הסוכן שלך ו/או סוכנויות ביטוח ישירים וכד'. גיל, ותק ועבר ביטולי מאד משפיעים על המחיר. לא כל חברות הביטוח מבטחות דגמים ספורטיביים.

עלות הטסט נגזרת ממחיר הרכישה - יש שנתונים שעולים ₪2000 לטסט. שלי עולה ₪1780.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בפיג'ו עם 208 כוחות סוס אין את בעיית המשאבה, יופי. כמה עולה טסט לרכב כזה? וביטוח פחות או יותר שנת 2016?

כפי שכתבתי במודל 2017 שלי שתי משאבות הדלק הוחלפו לגבי מחיר העבודה במורשה קיבלתי חשבוניות לא לתשלום והמשאבה הראשית שבמנוע כולל עבודה עלתה 4250 שקל

לגבי המשאבה השנייה זו שנמצאת במיכל הדלק הסכום היה נמוך לזכרוני כ- 1500 שקל

כלומר החלפה מלאה במוסך מורשה תעלה כ- 6000 שקל

בפורומים בחו"ל ומדיונים בנושא עולה כי המשאבות חיות במקרה הטוב 60000 קילומטר ...אצלי בקושי עברו 20000 . אין שום דרכים למניעה חוץ מלא לרדת מתחת לרבע מיכל לפני שממלאים כך לפחות יודעי דבר בנושא טוענים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר לא שמעתי עד עכשיו על עניין המשאבות בדגמים מתוחי הפנים, אתה יכול לתת קישור לעניין? זה חשוב גם בשבילי כי אני מתעניין ברכב הזה.

לא לרדת מתחת לרבע יכול להיות עניין מטריח למדי, ברכב ספורטיבי שלפעמים נוהגים בו חזק ומבזבזים דלק זה במיוחד חשוב שיהיה אפשר להשתמש ברוב המיכל מבלי לחשוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר לא שמעתי עד עכשיו על עניין המשאבות בדגמים מתוחי הפנים, אתה יכול לתת קישור לעניין? זה חשוב גם בשבילי כי אני מתעניין ברכב הזה.

לא לרדת מתחת לרבע יכול להיות עניין מטריח למדי, ברכב ספורטיבי שלפעמים נוהגים בו חזק ומבזבזים דלק זה במיוחד חשוב שיהיה אפשר להשתמש ברוב המיכל מבלי לחשוש.

https://www.google.com/search?rlz=1C1VFKB_enIL625IL627&sxsrf=ACYBGNQIVroV7e3D19H03IZ1fwvsvDWAHQ%3A1571226923283&ei=KwWnXZfsENLwxgOs0KL4Aw&q=peugeot+208+gti+fuel+pump+problems&oq=peugeot+208+gti+fel+pump+&gs_l=psy-ab.1.0.0i13j0i22i30l4.8182.20313..24844...0.2..0.241.2319.0j17j1......0....1..gws-wiz.......0i71j0i273j0i203j0i20i263j0j0i13i30j0i8i13i30.r9uiTG-8hlI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...