Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי\מנהלים בתקציב של 80K

itzikd71
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש לרכוש רכב משפחתי\מנהלים בתקציב של 80\85 אלף ש"ח .אנחנו זוג +2 (7+10) . הרכב יהיה הרכב הראשי של המשפחה. להערכתי הק"מ השנתי יהיה בסביבות ה-20000 ק"מ. העדפות שלי לפי הסדר הן: אמינות,בטיחות, נוחות וחסכון בדלק.

ההתלבטות שלי היא בין 2 המכוניות הבאות:

1. סקודה אוקטביה 2016 1400 סמ"ק.(חיסרון-שמעתי על בעיות בגיר לאחר 3\4 שנים)

2. מאזדה 6 2015 2000 סמ"ק .( חיסרון-האם עם מנוע 2000 האוטו לא עגלה? מנוע 2500 לא בתקציב)

העדפה הברורה שלי היא על רכב יד 1 פרטי.

אשמח לשמוע מה דעתכם\המלצתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2016-17 אחרי מתיחת הפנים של אמצע 2016. אמינה, בטוחה (בלימה אוטונומית והתרעה על סטיה מנתיב נוספו במתיחת הפנים), נוחה, פחות חסכונית מהאוקטביה אבל לא יותר גרועה מהממוצע בקטגוריה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תגדיר "משעמם" (יותר נכון, תגדיר "לא משעמם").

ב. כשאתה מחפש "אמינות, בטיחות, נוחות, חיסכון בדלק", איך אתה מצפה לקבל רכב לא משעמם?

בוא נתחיל מההתחלה: מה באמת אתה מחפש?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתי אפשרויות חצי רנדומליות:

א. פיג'ו 508 פרימיום (רמת האבזור הגבוהה) מ-2016-7, אחרי מתיחת הפנים בלבד! (כלומר, בשום פנים ואופן לא עם 156 כ"ס, רק הגרסה החדשה של המנוע עם 165 כ"ס. לא בגלל ההספק, בגלל האמינות).

ב. וולוו s60 2015 וצפונה, גם אחרי מתיחת הפנים (מנוע 2.0 ל' עם 190 כ"ס או 245 כ"ס, לא הגרסה לפני מתיחת הפנים עם 200 או 240 כ"ס, בעיקר בגלל הגיר הרובוטי). קצת גבולית בתקציב אבל לא בלתי אפשרית.

שתיהן יהיו די מפנקות, יחסית אמינות (כנראה שפחות מהקורולה), די בטוחות (בפיג'ו יש רק ניטור שטחים מתים, בוולוו תלוי ברמת האבזור) וסבירות מבחינת דלק אם לא ממהרים.

זה די תלוי איפה אתה נמצא בספקטרום בין מפנק לאמין / חסכוני.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם 20K קמ בשנה (ואתה עצמאי, זה אומר שידך עוד נטויה ואתה יכול לצבור עוד יותר מזה בכל שנה) הייתי בהחלט חושב אולי לכיוון דיזל - או שהייתי נשאר עם בנזין חסכוני (עד נפח של 1.4 טורבו בנזין, להחריג 1.6 טורבו-בנזין אם אתה נוסע הרבה מחוץ לעיר [תוכל לגרד ממנו צריכת דלק טובה מאוד בנסיעה רגועה] ).

גיר רגיל בא בחשבון ?

אתה צריך תא מטען או שהעסק שלך הוא רק אתה ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רגיל לא בא בחשבון. אני לא נוסע כ"כ הרבה ולכן נושא החיסכון הוא לא העדפה הראשונה.

תא מטען גדול לא נדרש לעבודה שלי מלבד זה שהוא צריך להיות סביר למשפחה של 4 נפשות.

אשמח אם תוכלו לחוות דעה על 2 הרכבים שציינתי לעיל.

ד"א פחות בא לי להיכנס להרפתקאות עם פיגו וולבו. (היית לי בעבר סיטרואן קסרה שנרכשה ב76000 ש"ח ולאחר 3 שנים נמסרה לבן משפחה בגלל שעלות התיקון לא הצדיקה את עצמה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה תהיה פחות אמינה, בממוצע. לא ברמת הקטסטרופה, אבל כן, הגיר עשוי לדרוש תחזוקה. בתמורה, היא מרגישה חזקה יותר, היא די חסכונית אם נוסעים רגוע והיא מאוד מרווחת.

המאזדה תהיה הימור יותר בטוח מבחינת אמינות, לא עגלה אבל גם לא מהירה במיוחד.

לדעתי, אף אחת מהן (לפחות ברמות האבזור הנמוכות יותר) לא תהיה מאוד מפנקת.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, אני עדיין בהתלבטות לגבי הרכב וכרגע אני בוחן את הרכב הבא:

וולו S60 T5 שנת 2016 -ניתן למצוא בסביבות ה-90 אלף ש"ח.

1. קראתי קצת בפורום וראיתי שיש דעות חיוביות לגביו. האם מישהו מחזיק ברכב כזה ויכול לתת עוד קצת מידע לגביו (עלויות שוטפות, צריכת דלק, ביטוח)

2. כמה ניתן להוריד מהמחירון על הרכב הזה?

3. האם כדאי לי בכלל להיכנס להרפתקה הזאת?

תודה מראש לכל המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...