Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלודה על גג הרכב

asaflavi
שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ברשותי יונדאי אקסנט שנת 2007

התחילה לי חלודה בצד של הגג בחלק שצמוד לשמשה הקדמית

קיבלתי הצעת מחיר של 1200 ש"ל של תיקון החלודה וצביעה של כל הגג אבל הפחח אמר שהוא

לא מפרק את השמשה ועליי ללכת לזגג קודם.

זגג נתן לי הצעת מחיר של 500 שקל לפירוק והרכבה.

האם המחרירם הגיוניים? האם יש הצעות לפחחים באשדוד שעושים את כל העבודה כולל פירוק שמשה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף עוד גרר מעסק לעסק כי לא תיסע בלי שמשה (אני מקווה) וכל זה לא כלכלי.

אלא אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב לעוד הרבה זמן זה לא כלכלי בעליל.

האם ההצעה כללה חיתוך החלקים הרקובים וריתוך של חדשים?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזגג אמור להגיע למוסך ולפרק את החלון, ולחזור כעבור כ 2-3 ימים לאחר ביצוע התיקון, ולהרכיב חזרה.

כדאי להקפיד על..

א - לתאם עם זגג אשר מוסך הפחחות עובד איתו - כך הם יתאמו ותהיה אחריות על הפירוק וההרכבה.

ב - במהלך התיקון, לבצע לאט ונכון, פירוק החלון הקדמי, ניקיון הגומי , הורדת חלקי חלודה רופפים וליטוש.

ג - ביצוע התיקון + חומר מיוחד מח"ט (ממיר חלודה) - המחבר את המתכת עם החלודה ומשמש כבסיס נכון, ונתינת זמן יבוש.

ד - לאחר ישום ממיר החלודה והמתנה ליבוש - צביעת צבע יסוד ושיוף , וצביעה בצבע הרכב.. ולאחר מכן צביעת הלכה לגימור סופי.

אין קיצורי דרך - זמן העבודה כ 2 ימים, ולהקפיד על השלבים - להמתין לפחות 3 שעות ליבוש ממיר החלודה.

במידה ולא תבוצע צביעת הגנת ממיר החלודה, על המתכת החשופה, יחדרו שוב מים ולחות לאזור והחלודה הכבושה.

החלודה תמשיך להתפתח.. מתחת לצבע.

לא צריך כמות גדולה של ממיר חלודה - יש בקבוקי פלסטיק קטנים וקופסאות קטנות בכמות של כ 0.250-0.500 ליטר.

(רבע וחצי ליטר - בעלות של 45-80 ש"ח)

מצורף דף מפרט של ממיר חלודה - הוראות השימוש - החומר נוזלי, להקפיד להחדיר טוב לכל אזור המתכת החשופה ומהצדדים.

http://tambour.co.il/wp-content/uploads/2018/06/03012018044801.pdf

גם ל יעקובי יש ממיר חלודה טוב - המרייט KURUST -

https://www.jacobi.co.il/product/%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%98/

לא להתבלבל עם צבעי ההמרייט, אשר פחות מתאימים לתיקון מתכת חלודה.

בכל צבעי ממיר החלודה - יש להמתין לפחות 3 שעות ליבוש, לפני צביעת צבע על ממיר החלודה

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מבסוט מהאוטו ומתכוון להחזיק אותו, מציע לך לצבוע כבר את כולו (2500 ש''ח כולל פאנלים וטמבונים עם אחריות פה בצפון, צבעתי כבר שתי מכוניות). אם תצבע רק את הגג, שאר החלקים בשמש שלנו יתקלפו תוך זמן קצר, אם הצבע מקורי (מניסיון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הגרר לא נכנס פה כי זה עסק ליד עסק אז אפשרי לנסוע ללא שמשה.

אני כן מתכוון להחזיק את הרכב עוד זמן, זה רכב משני ולא בא לי להיכנס להרפתקה של קנייה מכירה.

ההצעה לא כללה חיתוך וריתוך אלא מריחת חומר וצביעצ כל הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא רכב משני שנוסע 5000 קמ בשנה, רכב שמור ומטופל ולא בא לי להיכנס להרפתקה של קנייה מכירה.

השאלה היא האם המחירים שנתנו לי הגיוניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הגרר לא נכנס פה כי זה עסק ליד עסק אז אפשרי לנסוע ללא שמשה.

אני כן מתכוון להחזיק את הרכב עוד זמן, זה רכב משני ולא בא לי להיכנס להרפתקה של קנייה מכירה.

ההצעה לא כללה חיתוך וריתוך אלא מריחת חומר וצביעצ כל הגג.

צלם את החלודה.

בשביל שימרחו חומר על הרכב לא הייתי משלם סכום כזה ובטח ובטח שלא הייתי מפרק שמשה!

היום יש חלודה מתחת לשמשה, אחרי התיקון שלו תהיה חלודה מתחת לחומר פחחים, זה לא באמת ישנה ולא יעצור את ההתפשטות של החלודה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...