Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב חשמלי 100% בליסינג פרטי - שווה?

Musc
שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם הפורד מונדאו 2013 - 203כ״ס הלך לי בשנה האחרונה בערך 1,300 שקל בחודש על דלק + טיפולים.

חשבתי לקנות במקום רכב חשמלי 100% (מגיעים 20 דגמים לקראת ובתחילת 2020).

תפסה את תשומת ליבי הקיה נירו. נתונים זהים למונדאו (204כ״ס, 0 ל100 ב8 שניות) רק ללא צריכת הדלק וללא טיפולים. (אין מנוע בעירה פנימית, צינורות עיבוי, טורבו, גיר וכו׳ וכו׳. אחריות כמה שנים על הרכב ו8 שנים על הסוללה)

השאלה שלי -

האם יש ליסינג בישראל שפועל כמו בארה״ב? אני לוקח את הרכב לכמה שנים, הוא נשאר בבעלות חברת הליסינג, ואני משלם רק דמי שכירות חודשיים עבורו. בלי העברות בעלות, הלוואות בלון ודברים כאלה. נטו הוראת קבע חודשית עבור השימוש שלו - כך שנניח שהנירו עולה 160,000 - אני משלם איפושהו בין 1600 ל1800 ובסוף התקופה מחזיר ומתחדש בחשמלית אחרת.

בדרך הזו יצא לי רכב חדש לגמרי שעולה מעט מעל מה שאני משלם עכשיו.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מסלולים כאלו למשל באוויס אקספרס (לא יודע לגבי חשמליות) אבל לגבי העלות אני לושב שאתה אופטימי מידי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שחברות הליסינג יעוטו על ההזדמנות כי קשה לחזות את ירידת הערך הצפויה של הרכב, מה שגורם לעסקה כזאת להיות בעלת סיכון גבוה עבור חברת הליסינג. ולכן גם אם יהיה זמין לחכירה המחיר לא יהיה קרוב למחיר שנקבת. זאת מעבר לעובדה שהמחיר ליחידת הכח שנקבת גבוה מ-160K ועומד על 180K ליונדאי קונה (2 יחידות נוסעות על כבישי ישראל) ו-190K לנירו (עדיין לא החל להמכר)

האיוניק והקונה הנמכרות ב-160K הן עם יחידה כח חלשה בהרבה.

שיטת הליסינג הזאת נקראת ליסינג פרטי והיא בהחלט קיימת בישראל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות יודע מה יותר משתלם, לרכוש או לקחת ליסינג אבל מהחישוב שעשית זה נשמע טוב. מה שכן אני יכול להגיד לך שהנירו הוא רכב מעולה, מאוד נוח ויש לו אבזור בטיחות די מכובד. חוץ מזה שבאירופה הוא ממש הולך טוב ומתחרה ראש בראש בטסלה בקטגוריית הקרוסאוברים המשפחתיים ממה שהבנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה היבואנים של הרכבים החשמליים לא עושים ליסינג לרכבים חשמליים שהם מייבאים בעצמם, למה נראה לך שחברות הליסינג יסכימו לקחת את הסיכון?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכון, זה פשוט יהיה יקר ולא כלכלי.

זה יהיה כנראה יקר ולא כלכלי בגלל הסיכון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר נשמע כמו ליסינג תפעולי. בהתחשב בזה ש ליסינג תפעולי של קיה נירו רגילה עולה בסביבות 2700 ש"ח פלוס מע"מ, הסכום שאתה מצפה לשלם לא הגיוני בעליל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נניח שאנחנו לא מדברים על רכב חשמלי. אתה רוכש רכב בשווי 160 אלף ש"ח, מוכן לשלם בין 58 ל-65 אלף ש"ח ב-3 שנים. רק ירידת הערך של הרכב בשנים האלה גדולה יותר. איפה הוצאות המימון (ברגע שקיבלת את הרכב משהו שילם ליבואן 160 אלף ש"ח)? איפה הסיכון שהרכב לא יימכר במחירון בסוף התקופה?

עכשיו תוסיף את הסיכון של רכב חשמלי שעדיין לא יודעים איך שוק היד2 יקבל אותו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...