Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי / ג'יפון מרווח מאוד ותא מטען גדול עד 130K

railay
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים!

אשמח לעזרתכם, אני לפני רכישת רכב חדש שישמש אותי ב 7-8 שנים הקרובות.

נתונים: זוג+2+עגלה+האסקי סיבירי.

נוסעים 15-18K בשנה כאשר 5 פעמים בשבוע בבוקר פקקים של 25 ק"מ והשאר משולב עירוני ובין עירוני

כרגע עם פולו tsi 2011, אם לא הייתי צריך רכב גדול יותר, לא הייתי מחליף אותו בעתיד הנראה לעין.

Must have:

* 5 דלתות או דלת תא מטען שהשמשה האחורית עולה ביחד, חובה שתהיה אפשרות להוציא את המגש העליון בתא המטען כי הכלב יושב מאחורה.

* כמובן תא מטען גדול מאוד ורצוי עמוק כדי שתהיה אפשרות לשים עגלה בצד אחד וכלב בצד אחד או להכניס את העגלה לעומק ושלכלב יהיה מספיק מקום כי לא מדובר בכלב קטן כל כך.

* איכות חומרים ברמה גבוהה, אני כרגע נוסע בפולו 2011 (שנקנה חדשה) והיא מרגישה לי באותו מצב כאילו אתמול קניתי אותה, הכל במקום, בלי רעשים בנסיעה, אז בזה אני לא יכול להתפשר.

* מנוע כייפי לנהיגה, כרגע אני מאוד נהנה מהפולו, זריזה ועם המון כוח בכל זמן נתון, מחפש מנוע אפילו עם עוד קצת כוח, בייחוד שעכשיו הרכב יהיה כבד יותר אז צריך מנוע חזק יותר.

* תצרוכת דלק: שלא יקרע לי את הכיס, כיום אני מוציא מהפולו בנסיעות האלה באיזור ה 1:13-14 עם מזגן, אשמח להישאר באותו איזור של תצרוכת דלק.

* אבזור: מולטימדיה עם מסך של 8 אינץ' עם אפשרות לשקף טלפון או עם אפשרות לוויז , מצלמת רוורס וחיישני רוורס.

* כסא נהג טוב ותומך, לא כזה שאחרי שעה נסיעה עושה כאבי גב, גם פה אציין לטובה את הפולו שאחרי נסיעה של 5 שעות לאילת, קמתי מהכסא בקלות ובכייף.

* בקרת אקלים מפוצלת זה ברור מאליו נראה לי.

Nice To Have:

* אפשרות לרכוש את הרכב מליסינג 0 ק"מ כדי לחסוך בעלות הקנייה.

* פתיחה, נעילה והנעה ללא מפתח.

* מערכות בטיחות מתקדמות

* סאנרוף

* שיגיע מובנה עם גאנטים 17 כדי שלא אצטרך להחליף.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תתרשם מהסיאט אטקה. נראה לי שתאהב. מינוס הסאן רוף, אם הוא חשוב לך לקיה ספורטאז דיזל. תנסה למצוא מ0 ק"מ, אחרת תצטרך לרדת קטגוריה לרכבי קטנים יותר, כגון הסיאט ארונה. שעולה 110,תבדוק אם הגודל מתאים לך.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תתרשם מהסיאט אטקה. נראה לי שתאהב. מינוס הסאן רוף, אם הוא חשוב לך לקיה ספורטאז דיזל.

ממש אהבתי את האטקה, אבל ברמת האבזור הבסיסית האבזור מרגיש לי ממש דל אין לה full link, סאנרוף, הנעה ללא מפתח והיא עולה 142K שזה מעבר לתקציב שלי, ברמת האזור הבינונית כבר יש את כל מה שאני רוצה אבל מדובר ב 162K.

כנ"ל לגבי הספורטאז, מחיר שנושק ל 150K.

עריכה: הסתכלתי ב 0 ק"מ מליסינג וראיתי שיש את הספורטאז אורבן טופ 2 ליטר ב 139 אלף ואת הטורבו דיזל 1.6 ב 134 אלף, אבדוק את הטורבו דיזל, מקווה שהספורטאז טובה יותר ממש שהיתה לפני כמה שנים, נסעתי על דגם 2016 וזאת הייתה חוויה לא נעימה בכלל, רכב אנמי מאוד, שיא השעמום!

עריכה אחרונה על ידי railay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ב 0 ק"מ. כמו שאת רואה המחיר מתאים לדרישה, בקשר לגימור, תתקשר ותברר בדיוק מה אתה מקבל. ספורטאז דיזל ב 133 או נירו ב128. שניהם דילים טובים. fed82660330e526a3280cd041fe22e30.jpg3227879f5fa9f73ddbc3778bf08717ff.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ב 0 ק"מ. כמו שאת רואה המחיר מתאים לדרישה, בקשר לגימור, תתקשר ותברר בדיוק מה אתה מקבל. ספורטאז דיזל ב 133 או נירו ב128. שניהם דילים טובים. fed82660330e526a3280cd041fe22e30.jpg3227879f5fa9f73ddbc3778bf08717ff.jpg

גם הקיה נירו אופציה מעניינת, אסע לעשות נסיעת מבחן.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עם הספורטז דיזל לשבוע וחצי ואלפי קילומטר נהיגה באיסלנד,

חייב להגיד שהוא הפתיע אותי לטובה, שקט מאוד ולא מרגיש כבד ודיזלי בהתנהגות שלו ומצד השני יש לו מומנט לא רע - אישית התרשמתי ממש לטובה מהרכב.

החסרון זה שבדרכים משובשות(או כאלה שבכלל לא כביש) המתלים שלו מאוד עסוקים ומרגישים את זה בגב והגיר שלו עם בקרת שיוט בירידות נוטה להיתקע על הילוך נמוך גם אחרי הירידה ולשכוח לחזור להילוך שיוט.

אישית נורא חיבבתי את הרכב אבל מצד שני באתי בציפיות דיי נמוכות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר שוב את הסיטרואן ספייס טורר - פרט לשיקוף מסך לדעתי הוא יענה על כל מה שביקשת + אופציה לעוד ילד בקלות אם וכאשר. מחיר המחירון קצת גבוה יותר, אבל אני מאמין שאפשר לקבל הנחה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר שוב את הסיטרואן ספייס טורר - פרט לשיקוף מסך לדעתי הוא יענה על כל מה שביקשת + אופציה לעוד ילד בקלות אם וכאשר. מחיר המחירון קצת גבוה יותר, אבל אני מאמין שאפשר לקבל הנחה.

כן, הסתכלתי עליה, לא שיא הטעם שלי אבל הקצרה עוד סבבה, לא מאמין שיורידו לי 32 אלף מהמחירון, גם ככה 130K זה קצה גבול היכולת שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקצרה עולה 140 וקצת במחירון, לפחות לפי האתר (ל-1.2 בנזין).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא תאתגר m3, אבל יחסית לייעוד היא די בסדר - עם 23 ומשהו קג"מ וגיר עם 8 הילוכים (לא ניסיתי בעצמי, ממבחנים שקראתי). גם ה-3008 משתמשת בשילוב הזה בהצלחה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו הזול שבליסינג ללא מזגן למושב האחורי - דיל ברייקר מבחינתי.

גם מבחינתי, היום עם הפולו אין לי מזגן למושב האחורי אבל הרכב קטן, זה עוד סביר, ברכב גדול זה נראה לי בלתי נסבל, בייחוד ההאסקי שלי שחייב מזגן חחח.

אתה עם איוניק אני רואה.. איך היא? אני רואה שיש לה תא מטען גדול, גם תצרוכת דלק איתה זה לא בעיה, איך היא מבחינת מנוע? מהנה לנהיגה? מרגישה איכותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה סתם.. אני מחפש איוניק כבר הרבה זמן וכמעט אין פרטיות שמורות עם בעלים שלא חיים בסרט לגבי המחיר שלהן.

אתה יכול לקחת איוניק 0 ק"מ ב124 שהיא יותר מתאימה לנסיעה עירונית.

או באמת נשמע שהספורטאז תפור עלייך אבל הוא יותר לנסיעה בין עירונית. והרכב גם גבוה ויותר נוח לשימוש משפחתי.

מה אתה צריך גאנט 17? סתם מחיר פרימיום לצמיגים ואתה כנראה תחליף לפחות פעמיים בתקופה הזו. כמובן נוחות נסיעה פחותה ביחס לאחד קטן יותר.

בינואר יש עליית מחירים לכן צריך להיסגר על מה לקנות בזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה סתם.. אני מחפש איוניק כבר הרבה זמן וכמעט אין פרטיות שמורות עם בעלים שלא חיים בסרט לגבי המחיר שלהן.

אתה יכול לקחת איוניק 0 ק"מ ב124 שהיא יותר מתאימה לנסיעה עירונית.

או באמת נשמע שהספורטאז תפור עלייך אבל הוא יותר לנסיעה בין עירונית. והרכב גם גבוה ויותר נוח לשימוש משפחתי.

מה אתה צריך גאנט 17? סתם מחיר פרימיום לצמיגים ואתה כנראה תחליף לפחות פעמיים בתקופה הזו. כמובן נוחות נסיעה פחותה ביחס לאחד קטן יותר.

בינואר יש עליית מחירים לכן צריך להיסגר על מה לקנות בזמן הקרוב.

ראיתי את האיוניק פרימיום ב 122 בליסינג 0 ק"מ, אעשה עליה נסיעת מבחן וגם על הספורטאז ואז אחליט.

יש לי להשוות מול המתמודדת שהבאתי מהבית שזאת הסקודה אוקטביה שעולה 120K ב 0 ק"מ והדגם הבסיסי היום מאוד מאובזר ויש בו את כל מה שאני רוצה, החסרון פה זה האמינות של המצמדים והמכטרוניקס, אמנם ב 3 שנים הראשונות יש לי שקט אבל אין לדעת מה יקרה אחרי זה.

בינואר יש עליית מחירים של הייברידיות או בכללי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...