Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי / ג'יפון מרווח מאוד ותא מטען גדול עד 130K

railay
שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היברידיות, הבאסה עם איוניק, במיוחד הפרימיום היא שזה הרכב הכי נמכר ואם הרכב שלך לא יהיה מיוחד בשוק היד 2 תמכור במחיר נמוך או הרבה זמן תחכה לקונה.

לדעתי ההתלבטות צריכה להיות בין הספורטאז דיזל לבין הנירו היקר, אלה רכבים נדירים יותר ויותר נוחים למשפחה מאשר סדאן כמו האיוניק או האוקטביה.

אני כנראה אלך על הנירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בנירו ה'פשוטה' חסר הרבה מהדברים שרצית, בראשם, פתחי מיזוג מאחור וכניסה והנעה ללא מפתח.

בנוסף בEX יש גם לוח מחוונים דיגיטלי, מושבים משולבי עור, חיישני חניה מקוריים ועוד מיני תוספות נחמודת

אגב ב-2 הדגמים, חסר סאנרוף...

בהמשך לאמור לעיל - חושב שדווקא הספורטז' יותר תתאים לך.

גילוי נאות - יש לי ספורטז בבית ושבוע שעבר רכשתי נירו EX חדשה לאישה :lol:

בהצלחה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד נכון, בייחוד בגלל שאיוניק מלכת הליסינג אני מניח ומצד שני, אני מוכר את הרכב עוד 7-8 שנים, עם ק"מ לא גבוה וכאילו יד 1, אלה נתוני פתיחה דיי טובים וגם אני מעדיף לקנות עכשיו רכב שהכי מתאים לי ולא לחשוב על המכירה שלו, אם עוד 8 שנים יהיו הרבה כאלה למכירה, או שאעשה עליו טרייד או שאוריד במחיר, יהיה בסדר:)

הסתכלתי עכשיו על תמונות וזה נראה שהתא מטען של הנירו יחסית קטן, גם הספורטאז לא נראה שיא גדול, אני אלך השבוע לראות, נראה איך יגיבו שאבוא עם האסקי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בנירו ה'פשוטה' חסר הרבה מהדברים שרצית, בראשם, פתחי מיזוג מאחור וכניסה והנעה ללא מפתח.

בנוסף בEX יש גם לוח מחוונים דיגיטלי, מושבים משולבי עור, חיישני חניה מקוריים ועוד מיני תוספות נחמודת

אגב ב-2 הדגמים, חסר סאנרוף...

בהמשך לאמור לעיל - חושב שדווקא הספורטז' יותר תתאים לך.

גילוי נאות - יש לי ספורטז בבית ושבוע שעבר רכשתי נירו EX חדשה לאישה :lol:

בהצלחה

תודה! אכן נראה שהנירו פחות מתאימה לצרכים שלי, על חלק מהאיבזור אני מוכן לוותר (בייחוד על סאנרוף) אבל תא מטען גדול זה מבחינתי חובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי בגלל הכלב, אני עשיתי נסיעת מבחן בזמנו באיוניק ורעש הצמיגים מאוד דומיננטי במושב האחורי ולמרות שלא התנסיתי בישיבה בתא המטען, אני מעריך שלא יותר שקט שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי בגלל הכלב, אני עשיתי נסיעת מבחן בזמנו באיוניק ורעש הצמיגים מאוד דומיננטי במושב האחורי ולמרות שלא התנסיתי בישיבה בתא המטען, אני מעריך שלא יותר שקט שם.

אין מה להיות עצוב, לא אקנה רכב שלא נוח לו מאחורה, הכלב חי טיפה יותר טוב ממני אז אין מה לדאוג:) אני קונה רכב חדש בשביל הנוחות שלו, אני יכול לדחוף גם עגלה בתא מטען ביחד איתו, אני פשוט לא אעשה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את התא מטען בספורטאז' ?

בסופ"ש האחרון יצא לי לשים את הספורטאז' ליד ספייסטורר ולראות את ההבדל.

למרות המראה החיצוני, אנשים נוטים לחשוב שיש לרכבים האלו תא מטען גדול מאוד (כלב + עגלה ? תלוי עד כמה הכלב שלך קטן או לחילופין העגלה שאתה מתכנן להכניס לשם...).

עם מושבים לא מקופלים מדובר בסדר גודל של 460-470 ליטר, לא גדול במיוחד (בספייסטורר מדובר ב 630 ליטר, הבדל משמעותי לא רק על הנייר אלא גם בפועל).

הסף התחתון בג'יפונים הוא דיי גבוה בגלל המבנה שלהם, במיניוואנים כמו הספייסטורר הוא נמוך מאוד וקל מאוד להכניס דברים לתא המטען כי לא צריך להרים אותם גבוה - ובנוסף יש עוד נפח לא מבוטל.

לא יודע איך הסתדרתם (או שלא) עם הפולו עד היום, אבל לדעתי אלו דברים שאתה צריך לבדוק פיזית בשטח.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את התא מטען בספורטאז' ?

בסופ"ש האחרון יצא לי לשים את הספורטאז' ליד ספייסטורר ולראות את ההבדל.

למרות המראה החיצוני, אנשים נוטים לחשוב שיש לרכבים האלו תא מטען גדול מאוד (כלב + עגלה ? תלוי עד כמה הכלב שלך קטן או לחילופין העגלה שאתה מתכנן להכניס לשם...).

עם מושבים לא מקופלים מדובר בסדר גודל של 460-470 ליטר, לא גדול במיוחד (בספייסטורר מדובר ב 630 ליטר, הבדל משמעותי לא רק על הנייר אלא גם בפועל).

הסף התחתון בג'יפונים הוא דיי גבוה בגלל המבנה שלהם, במיניוואנים כמו הספייסטורר הוא נמוך מאוד וקל מאוד להכניס דברים לתא המטען כי לא צריך להרים אותם גבוה - ובנוסף יש עוד נפח לא מבוטל.

לא יודע איך הסתדרתם (או שלא) עם הפולו עד היום, אבל לדעתי אלו דברים שאתה צריך לבדוק פיזית בשטח.

איציק

כמו שרשמתי, התא מטען של הספורטאז נראה קטן מידי ולא שימושי בשבילנו ולכן אצטרך ללכת לראות וממש לנסות להכניס לשם דברים שאני צריך, שלא לדבר על הנירו שבכלל התא מטען לא מתאים לנו, כרגע באמת לא מוצא רכב ברמת המחיר הזה שנותן לי יותר מהאוקטביה עם תא מטען של 590 ליטר ואני מוריד את המגש העליון ככה שיש הרבה מקום לכלב. אם הסיטרואן הייתה ברמת המחיר הזאת עם המנוע 1.5, היא הייתה מועמדת חזקה יותר בשיקולים שלי כי אני מניח שהיא אמינה יותר (לא קשה להיות אמין יותר מאוקטביה).

עם הפולו הסתדרנו עד כה עם ילדה אחת (כל הציוד היה בספספל האחורי לידה והכלב בתא מטען) וכרגע אנחנו לא מסתדרים ולכן מחליפים רכב, נולד ילד קטן עכשיו מה שהוסיף עוד כסא תינוק + עגלה +ציוד תינוק, כרגע אנחנו במצב שאם יוצאים כל המשפחה, הכלב לא יכול להצטרף וזה לא בא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.5 הוא דיזל, והוא לא חזק משמעותית מה-1.2 בנזין.

או אם נגיד את זה אחרת - הספייס טורר היא לא הרכב הנכון אם אתה מחפש משהו חזק ומהיר. לא שהיא עגלה נוראית, אבל היא קודם כל משפחתית מאוד מרווחת, ופחות רכב להאצות ברמזורים.

מצד שני, במצבך המשפחתי ובתקציב הנ"ל, כנראה שאאודי RS6 avant תהיה בחירה פחות נכונה, אז זה לא שיש המון אלטרנטיבות.

ד"א, אתה יכול גם לחפש פיקאסו משומשת (השם הקודם של הספייס טורר) עם 1.6 טורבו בנזין, אבל עם גיר 6 הילוכים בלבד, בלי בטיחות אקטיבית ורמת אבזור נמוכה יותר באופן כללי. לי זו נשמעת עסקה פחות טובה.

במקומך הייתי לפחות מנסה נסיעת מבחן, ורק אח"כ פוסל. במקרה הגרוע בזבזת שעה בחיים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.5 הוא דיזל, והוא לא חזק משמעותית מה-1.2 בנזין.

או אם נגיד את זה אחרת - הספייס טורר היא לא הרכב הנכון אם אתה מחפש משהו חזק ומהיר. לא שהיא עגלה נוראית, אבל היא קודם כל משפחתית מאוד מרווחת, ופחות רכב להאצות ברמזורים.

מצד שני, במצבך המשפחתי ובתקציב הנ"ל, כנראה שאאודי RS6 avant תהיה בחירה פחות נכונה, אז זה לא שיש המון אלטרנטיבות.

ד"א, אתה יכול גם לחפש פיקאסו משומשת (השם הקודם של הספייס טורר) עם 1.6 טורבו בנזין, אבל עם גיר 6 הילוכים בלבד, בלי בטיחות אקטיבית ורמת אבזור נמוכה יותר באופן כללי. לי זו נשמעת עסקה פחות טובה.

במקומך הייתי לפחות מנסה נסיעת מבחן, ורק אח"כ פוסל. במקרה הגרוע בזבזת שעה בחיים.

כן, יש כרגע 4 מתמודדות:

1. סיטרואן ספייסטורר קצרה מנוע 1.2- צריך לנהוג עליה לבדוק אם היא מהנה לנהיגה.

2. אוקטביה 1.5 בנזין טורבו - אין מה לבדוק, נהגתי ואהבתי וגם התא מטען מדהים, רק עניין האמינות מרתיע, למרות שאני עם הפולו וסה"כ לדעתי שווה את הסיכון.

3. ספורטאז 1.5 דיזל - צרי לבדוק את גודל תא המטען ולנהוג עליה בתקווה שתעשה לי חוויה מתקנת אחרי שנהגתי על הספורטאז 1.6 שרק יצאה.

4. יונדאי איוניק- גם לבדוק שהמנוע מספיק מהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...