Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח בארץ על נהיגה בחו"ל

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מתכוון לנסוע לחו"ל בימים הקרובים ורציתי לבדוק אם אני יכול לקבל ביטוח בארץ על נהיגה באירופה. אני מעוניין בביטוח מקיף+ביטול השתתפות עצמית.

יש חברות בארץ שמתעסקות בזה?

שכרתי רכב דרך EcoVia וחברת הביטוח היא Discovercarhire.com,אבל כאמור אני רוצה לשלם בנוסף לחברה בארץ ולנסוע בראש רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר ביטוח כזה. ביטוח הנסיעות מכסה אותך מבחינת פציעה, ואילו את ביטוח הרכב אתה רוכש מחברת ההשכרה.

באיטליה החוק עוד יותר מובהק, הביטוח חייב להיות של חברת ההשכרה.

אישית הייתי נזהר מחברות השכרה איטלקיות, במיוחד אם אין לך ביטול השתתפות עצמית מלא בחברה עצמה. מעדיף את הסניף המקומי של החברה האיטלקית ודואג לביטול השתתפות עצמית מלא (גם אם ההזמנה היא דרך הסניף הישראלי של אותה חברה בינלאומית).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזר השתתפות עצמית לרכב בטיול חו"ל ניתן לרכוש בפניקס , הראל, כלל וכו .עלות של כ 6$ ליום . תקרה של כ 3000$

אותו ביטוח קיים גם דרך https://www.rentalcover.com

היא חברת הביטוח הבריטית שמאחורי rental cars.com

עבור כ 6£ ליום היא מבטחת תביעות השתתפות עצמית (עד תקרה של £60000 או משהו כזה)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביטול השתתפות עצמית - את זה רוכשים בחברת ההשכרה. מדובר בביטוח השתתפות עצמית, עד גבול מסויים (דומני ש-2000 אירו הוא כיסוי מקובל), ויש הליך שבו, אל יש נזק, חברת ההשכרה גובה ממך השתתפות עצמית ואתה תובע את הביטוח שלך. זה חוסם לך מסגרת אשראי, ויש גם סיפורים כמו זה שהיה לאחרונה בפורום, מישהו שלא הצליח לקבל מחברת ההשכרה חשבונית מסודרת ונגרם לו קושי בתביעות החזר מהביטוח.

המלצתי החמה היא לרכוש ביטול השתתפות עצמית בחברת ההשכרה, גם אם זה עולה עוד כמה אירו. זה עשוי לחסוך את חסימת מסגרת האשראי וגם זמן בהחזרת הרכב. לרכוש ביטוח להחזר השתתפות עצמית רק אם אינך יכול לרכוש ביטול השתתפות עצמית בחברת ההשכרה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שכרתי עכשיוד מאקוביה, ובמחיר כפול מזה שילמתי על כיסוי מלא דרך רנטל קארסס לא כדאי לחסוך בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבטיול האחרון גם היתה לי תאונה וגם פרצו לי לרכב - ובשני המקרים הרכב הוחלף בלי ציוץ (הרכב נשכר באמצעות אוויס ישראל ונלקח בנמה"ת של ג'נבהץ היה ביטול השתתפות עצמית שלם) - המחיר הזה שווה. אנשים משלמים 30,000 ש"ח לטיול ומתקמצנים על 300 ש"ח שאחר כך דופקים להם את החוויה. חבל.

אחרי שקראתי כמה ביקורות על החברה שציין פות"ש הייתי מתרחק מהם כמו מאש.

אני חוזר וכותב - שכירת רכב אינה המקום להתקצמנות. רכב לא מתאים וחברת השכרה גרועה הם מתכון לטיול מחורבש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 300 שקל אם אתה שוכר את הרכב ליום וחצי. מדובר לרוב, בממוצע, בכ 30 יורו ליום - כלומר בכל טיול של יותר מכמה ימים זה יעלה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב ,https://www.rentalcover.com , כל כך גדולים שהם מחזיקים תמיכה בעברית. תרגמו את כל האתר לעיברית ואפשר להתקשר למוקד עיברי.

או שזה אנחנו שכל כך גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל ביטול השתתפות עצמית מוחלט עולה הרבה יותר מכמה יורו - לרוב זה גם עולה הרבה יותר מעלות ההשכרה עצמה.

זה משתנה של המון גורמים.

יש שיטות למזער את עלות הביטול השתתפות עצמית בחברת ההשכרה הבינלאומית:

1.לחפש וואוצ'רים דרך הנציגות הישראלית(AVIS ישראל,שלמה סיקסט וכו') - הם ימכרו לך וואוצ'ר שכולל ביטול השתתפות עצמית ברוב המקרים במחיר זול משמעותית מהזמנה ישירה שלה מחברת ההשכרה היבנלאומית.

2. הזמנה דרך חברה צד שלישי ישראלית(כמו יורו-קארס, אלדן, אופרן וכו') - הם גם מציעים מפעם לפעם ביטול השתתפות עצמית דרך חברת ההשכרה עצמה, אם זה יקר להם הם יציעו לך החזר דרך חברת ביטוח ישראלית(ואז שווה להשוות את ההחזר מול חברות אחרות).

יש מדינות שבהם באמת לא קיים כמעט דבר כזה או שהוא מאוד יקר(אני זוכר לדוגמא את נורווגיה בתור כזאת) ואז עדיף כבר לחפש בארץ ביטוחי החזר השתתפות עצמית, אבל אני תמיד משתמש בזה בתור מוצא אחרון.

הכי טוב שמראש אם יש בעיה עם חברת ההשכרה המקומית שהיא תבטח את עצמה ולא "תחפש אותך" על כל שריטה או סימן בניסיון להוציא ממך דמי החזר השתתפות עצמית - ואז לך תרדוף אחרי חברת צד שלישי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב שמראש אם יש בעיה עם חברת ההשכרה המקומית שהיא תבטח את עצמה ולא "תחפש אותך" על כל שריטה או סימן בניסיון להוציא ממך דמי החזר השתתפות עצמית - ואז לך תרדוף אחרי חברת צד שלישי.

זה נכון, אבל אני לא מוכן לשכור רכב ב-15 יורו ליום ולשלם עוד 30 יורו ליום על ביטול השתתפות עצמית. אני מעדיף לשלם 5 דולר ליום עבור ביטוח שיפוי.

בכלל לאורך השנים בהן לא לקחתי שום ביטוח מחברת ההשכרה (ולא שילמתי על שום נזק), כנראה שגם אם בהשכרה הבאה שלי הרכב יתרסק לחתיכות אני עדיין אצא מורווח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...