Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביצוע פוליש עדין לבד וללא מכונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם התחדשתי ברכב בן שנה שייבאתי מהולנד. יש לו סווירלים עדינים והייתי שמח להפטר מהם, אבל לא מתחשק לי לתת למישהו עם מכונת פוליש להתאמן על הרכב היפה שלי. אני מעדיף לנסות לעשות פוליש ידני, לבד ולבצע חלק חלק לאט ויסודי. קניתי כבר meguiar's ULTIMATE Fast Finish שאני מתכוון ליישם לבד אחרי הפוליש.האם צריך לבצע גם פלסטלינה או שזה מיותר כשעושים פוליש?מה השלבים הנכונים לעבודה, כמה קשה זה באמת והם יש סיכוי לנזק אם עובדים נכון ולאט?אני שוטף שבועית את הרכבים שלי בעזרת כל העצות של הפורום. מצ"ב תמונה של הרכב,תודה מיכה.

6tRu5KZy_jpeg.jpg

10EF20F1-1501-4B76-AE6A-754F5F30B943.jpg

DE6340B5-0F2B-486C-B025-E71D255784D3.jpeg

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש

שנית, בד"כ רכבים גרמנים מהסוג הזה מתאפיינים בלכה חזקה וקשה לעבודה, לא יודע אם זה יעבוד לך כל כך, במיוחד בגודל הרכב ובהבנה שלה שאתה הולך לעשות עבודה סיזיפית ביותר שתיקח לך כמה ימים לפחות ובערך כמה שעות טובות ביום.

סתם להשוואה, דיטיילר מקצועי שעובד עם מכונה איכותית יעשה עבודה טובה בערך ביומיים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? את זה לא לקחתי בחשבון, כל כך הרבה זמן. Swirl x באופן ידני לא יעזור אפילו קצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש, הוא מוצר מאוד עדין והאולטימייט קומפאונד עדיף בהרבה.

אצלי לדוגמא עשיתי נקודתית על מקומות קטנים ברכב עם האולטימייט, לא מעט זמן ולא מעט עבודה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ליאב, הלכה מאוד קשה לעבודה ברכב הנ"ל, והסיכוי שתצליח לגלח משהו ממנו, מאוד קטן.

לך לדיטיילור שיעשה לך טיפול כללי, כי רכב כזה חבל להרוס. אחר כך רק תתחזק לפי הכללים שידועים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טעם לעשות רק אוטם על מה שיש כרגע? או לוותר עד לקיץ או עד שאמצא דיטיילר שמוכן לעשות פוליש לא יקר לרכב יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש טעם. ראשית כל, זה אימון/תרגול לא רע עבורך. דבר שני, כל פעולה שתעשה רק תתרום לשמירה על הצבע

לאחר מכן יהיה קל יותר לנקות/לשטוף את הרכב.

מה שאתה צריך לעשות זה טיפול דיטיילינג ללא פוליש. (עשיתי את זה עשרות פעמים) שטיפה, פלסטלינה (רצוי כפפה)

מעבר עם IPA (תעשה חיפוש דובר על זה רבות) לאחר ייבוש סופי, תעשה אוטם צבע - וחזק אותו עם מוצרי QD (כתבתי גם על זה רבות) בשטיפות השבועיות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש צבע יפה :)

יצא לי לא מאט לעבוד על רכבים בצורה ידנית וזה לא כלל בכלל כמו שחושבים .

רכב מסוג זה כן מחייב מישהו עם מכונה או להשכיר אחת ולעשות אבל לעבוד בטוח ולא למהר .

ויש כאן לא מאט חברים שעושים עבודות תוכל לפנות אליהם אחלה אנשים .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש ידני ידרוש המון עבודה והתוצאה שתתקבל כמעט בוודאות תהיה נחותה מזו של מכונה. אם אתה בקטע של לעבוד לבד תקנה מכונת DA, סביבות 500-600 ש"ח למשהו סביר. יש המון סרטונים ביוטיוב שמסבירים את תהליך העבודה בפרט עם המכונה ובכלל כל תהליך הדיטיילינד. אני לפני שנה ביצעתי פרוייקט דומה עם מכונה וקיבלתי תוצאות ממש יפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהלכה של הרכב שלי קשה מאוד, אז איך יש סווירלים? והאם שווה להוריד מהציפוי עם פוליש או לא לגעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לעבור גם עם גלייז שימסך טוב את הסווירלים, השתמשתי עד כה בגלייז של אוטוגלים - SRP סופר רזיין פוליש, אחלה גלייז ממלא יפה את הסווירלים, אבל צריך להכין את הרכב ממש בשטיפה איכותית כמו לפני הכנה לפוליש, רק שבמקום הפוליש - יבוא הגלייז.

כלומר שטיפה + פלסטלינה + שטיפה נוספת או / יחד עם IPA שהוא אלכוהול כמעט נקי או 70% ומעלה לניקוי, ייבוש ומילוי גלייז בכל פאנל.

היה לי נסיון גם עם גלייז לרכבים כהים של כימיקל גייז BLACK LIGHT שגם עושה רושם נחמד - ושמו מתאים לעבודתו לרכבים כהים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעוזרים, בסוף שטפתי את הרכב, עשיתי פלסטלינה, שטפתי שוב, ייבשתי, מרחתי ULTIMATE Fast Finish של מגווירס שהיה ממש קל ליישום והנה התוצאות:

uRGmpE6C_jpeg_LI.jpg

-GdfayPq.jpg

4pAqYE.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...