Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משומש תקציב עד 55 אלף אוטמטי

ירין איפרגן
שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מעוניין בייעוץ לרכישת רכב יד 2 עד 55 אלף שקלים

בן 22, שימוש בדרך כלל באמצע שבוע נסיעות עירוניות לעבודה ובחזרה ובסופי שבוע לטיולים.

דרישות עיקריות: אוטומטי, צריכת דלק טובה, מראה ספורטיבי, אבזור סביר

חשבתי על סיאט איביזה שנתון 2016 לפי המפרט נראה שזה יתאים לי אך יש קצת חששות בשל הבעיות בגיר והטיפולים היקרים, אם יש בעלי איביזה בשנתון זה שיוכלו להוסיף פרטים אשמח.

הצעות נוספות יתקבלו בברכה, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא את המבחן שלי על האיביזה:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2331/מבחנים/מבחן-דרך---סיאט-איביזה--1.0-ליטר-STYLE

נקודת החולשה זה אכן הגיר, נסיעה מרובה בפקקים תקצר את אורך חיי המצמד.

החלפת מצמדים כ 4 אלף ושיפוץ מח גיר 3.4 אלף.

מצד שני שילוב הגיר עם המנוע לדעתי הטוב בקטגוריה.

פחות זריזה אך חסכונית ואמינה ובנוסף מרווחת יותר הוא הונדה גאז למשל.

פיגו 208 גם זריה ונוחה, חפש ברמת איבזור אקטיב.

יש מחלה בדמות רצועת טיימינג מתפוררת, לכן חשוב חבדוק את מצבה לאחר הרכישה או לבדוק בהיסטוריית טיפולים אם הוחלפה.

רנו קליאו כם בעלת מראה ספורטיבי במיוחד בצבע האדום, זריזה עם איבזור טוב אך בעיר מרגישה נוקשה.

גם פה היו תלונות לגבי מח גיר ב אזור ה 60 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדילמה זהה לפני חודש.

בסופו של דבר הגעתי לרשימה הבאה: (לי היה חשוב בטיחות, אמינות, רמת אבזור ונוחות נסיעה)

Seat ibiza, Skoda Fabia, Honda Jazz, Mazda 2 (שמאל עדיפות גבוהה, ימין נמוכה). כאשר בכולם חיפשתי את הגרסה הכי מפנקת (כי אנדורואיד אוטו זה כיף, תתבעו אותי)

במשך חודש פשוט חיפשתי עד שהגעתי למציאה - וקניתי סקודה פאביה Style, 05/2016 עם עוד כמה תוספת (תוספות מהיבואן ולא בצורה פרטית).

כרגע קצת קשה לי לתת ביקורת מעבר לרשמים הראשונים של שבוע ראשון, אבל - נסיעה נוחה ושקטה יחסית, זמינות כח טובה, אנדוראיד אוטו/קאר פליי מבחינתי זה מאסט מעכשיו.

נקודה קטנה שהפכה את החיפוש של הסיאט לכמעט בלתי אפשרית (העדפתי אותה, בכנות), היא שמרבית האיביזות עברו התעללות ברמה כזו או אחרת ע"י צעירים שחושבים שללחוץ על הגז עד הסוף ברכב אוטומטי זה אינדיקציה לאיכות נהיגה/גודל אשכים. רכב שעבר רק 40000 ק"מ אבל מתוכן 20000 בסל"ד של מעל 3500-4000 פחות קרץ לי. יש מציאות, וכנראה שאיפשהו בארץ יש איביזה מבחור נחמד שדאג לה. אני לא מצאתי כזו.

בהצלחה.

אם אתה בחיפה ורוצה לנסות את הפאביה, מוזמן ליצור קשר.

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...