Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות פיגו 308/קיה פיקנטו/מיצובישי ספייס סטאר

Mente1975
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מכונית כמה שיותר זולה (סביבות 40~ תקציב) בטיחותית ואמינה לנסיעות בתוך העיר, לסטודנט.

1. קיה פיקנטו 2017 100 אלף ק"מ ב-40 אלף ש"ח

2. ספייס סטאר 2015 130 אלף ק"מ ב-30 אלף ש"ח

3. פיגו 308 2016 100 אלף ק"מ ב-42 אלף ש"ח

מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי Mente1975
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא ננעלת על שלושת המכוניות האלו, בייחוד כשיש כאן שתי קטגוריות שונות?

האם ידני בא בחשבון? מה השיקולים מעבר לבטיחות ואמינות?

האם הפיקנטו היא מהדור הנוכחי או מהדור הקודם?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא ננעלת על שלושת המכוניות האלו, בייחוד כשיש כאן שתי קטגוריות שונות?

האם ידני בא בחשבון? מה השיקולים מעבר לבטיחות ואמינות?

האם הפיקנטו היא מהדור הנוכחי או מהדור הקודם?

קיה פיקנטו וספייס סטאר בגלל שהן הבחירה הטריויאלית (קטנות, יחסית זולות, בטיחותיות)

פיגו 308 בגלל שיצא לי לראות אותה ומצאה חן בעיני, מה גם שראיתי שאומרים עליה דברים טובים בפורום והיא עומדת בתקציב.

לא בא בחשבון ידני, רק אוטומטי. אין שיקולים נוספים, אולי צריכת דלק הייתי אומר, רוב הנסיעה היא בתוך העיר.

פיקנטו מהדור הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מבחינת הגודל זה מתאים לך אז לך על ה308 ,יש לי אחת שעברה כבר את ה300000ק"מ קשים ועוד אחת עם 65000ק"מ,שתיהן מצויינות,אי אפשר להשוות בכלל לפיקנטו והספייסטאר,לא אותה הליגה.

רק תוודא שאתה מחליף רצועת תזמון אם לא החליפו.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...