Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה עם מנחת

Dorian144
שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי אופל אסטרה. J והמערכת המקורית של הרכב הזה בעייתית כלומר מאוד מאוד קשה להשיג פנל מקורי כדי להרכיב עליו hu נורמלי

אז קניתי מערכת סינית חמודה מאלי אקספרס תואמת

עכשיו יש למערכת יציאות rca גם למגבר וגם לבאס

לאחר חיבור למגבר ולמונו הסאונד לא משהו והרמקולים האחורים שמחוברים למערכת ממש חלשים עכשיו לפני מה שהבנתי אם אני אחבר מנחת של lc2i של אודיו קונטרול זה אמור לעשות שיפור האם מישהו מכיר משהו כזה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך יציאות RCA, אתה לא צריך מנחת.

אולי יש לך צורך ב-Line Driver.

בהנחה (גדולה מאוד) שהמערכת ראש תקינה ושווה משהו, כיצד כיוונת את המערכת בכללותה?

יעזרו פירוט מלא ותמונות תומכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מגיעה עם אפשרות כיוונים בסיסית אני אעלה תמונות יותר מאוחר , ניסיתי להבין מהפורום לפני מזה line driver ותאמת לפי מה שאני הבנתי זה אקולייזר חיצוני לא ממש הבנתי איך זה נראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תום, בגדול אתה צודק אבל לא כשמדובר במערכות סיניות, ברוב המערכות הסיניות יציאות הRCA באיכות ירודה מאוד, מנחת כדוגמת הlc2 יתן תוצאה הרבה יותר טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ביקורות טובות מאוד על ה LC2I וגם יש המון סרטונים ביטיוב מארצות הברית לרוב שממליצים על המנחת הספציפי הזה ועל מוצרים של אודיו קונטרול באופן כללי לצורך קבלת תוצאה טובה בחיבור למערכת מקורית. שמח שיש גם חוות דעת חיובית של מתקין מוכר מהארץ לגבי המוצר הזה.

יש בארץ יבואן של אודיו קונטרול או שצריך להזמין מאמזון?

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תום, בגדול אתה צודק אבל לא כשמדובר במערכות סיניות, ברוב המערכות הסיניות יציאות הRCA באיכות ירודה מאוד, מנחת כדוגמת הlc2 יתן תוצאה הרבה יותר טובה

אז אתה רוצה להגיד לי שיציאות קדם המגבר באיכות ירודה יותר מיציאות ההגברה הפנימית?!

אם זה המצב, אולי אז יש סיבה להשתמש ב-LC2i (אם כי במחיר ההשקעה הנוספת, כבר נראה לי היה עדיף להשקיע במערכת נורמלית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזתומרת להשקיע במערכת אצלי זה קצת בעיה להחליף את היחידת ראש

האם לקנות eq של קלירון גם יספק איכות טובה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...