Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך עולים בעליות חדות בצורה נכונה? (ועוד כמה שאלות)

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי שאלה טיפה מוזרה... אבל אני בכל פעם עולה בעליה מחוף סירונית בנתניה (מי שמכיר היא מאוד תלולה) אבל אני לא בטוח אם אני עושה את זה נכון ובצורה שלא תאמץ את המנוע/ תאכל דלק.

2. קראתי שזה לא טוב לנסוע מרחק קצר ולכבות את המנוע ולהדליק מחדש, אז השאלה היא אם עדיף לכבות את המנוע כשמדובר ב10-15 של עמידה אחרי נסיעה קצרה?

3. הצמיגים שלי נראים די חדשים (קניתי את הרכב משומש, אבל משום מה הם חורקים גם במהירות לא גבוהה (הצליל הגבוה שהצמיגים עושים , לא סגור איך הוא נקרא ) מה זה אומר לגביהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא מכיר את חוף סירונית, אבל, מה לעשות, עליה תלולה היא מאמץ לכל אחד. שאל את טירון גולני שמטפס לחרמון, ושאל את הרכב שלך. תן לו לעשות את העבודה. אם מדובר בקטא קצר הורד את הנוסעים ותן להם לטפס רגית.

2. 10-15 מה? אם מדובר בדקות - בהחלט לדומם. בעולם הגדול זה אפילו החוק (למניעת זיהום הסביבה), אצלנו משום מה החוק חל רק על אוטובוסים.

3. בדוק את תאריך הייצור המוטבע על הצמיגים ואת לחץ האויר בתוכם (והשווה להוראות יצרן הרכב). חזור אלינו עם המידע. השבוע היתה לי בעיה כזו במכונית של אשתי, התבר כי חסרו כ-3-4-PSI, כנראה שבפעם הקודמת שבה ניפחתי את הצמיגים (לפני כ-3 שבועות) מזג האויר היה חם, וכאשר הצטנן מעט הלחץ ירד לערך סביר אבל חורק (31-32PSI). חוץ מזה, לפני כ-20 שנה קניתי רכב עם צמיגים שנראו טוב, אבל ביום החורף הראשון הרכב לא סחב בעליה (עוקף נשר הישן בקטע הקרוב לדניה, אם מישהו זוכר). החלפת הצמיגים פתרה את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אתה מתחיל הכי מהר שלך, ולאט לאט אתה מגביר"

רמז: "אל תשווה אותי למוטי בננה, אפילו לא בצחוק!"

מי אמר למי ומתי ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו עלייה ממש, אבל ממש תלולה, הורד את הנוסעים שלך ובקש מהם לדחוף את הרכב.

ככה לא תאמץ את המנוע, לא תשרוף דלק , והחברים יודו לך על כך שגרמת להם לעשות פעילות גופנית.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר את כיוון הכביש ובהתחשב שרוב הזמן יש במישור החוף רוח דרום מערבית אז מפרש בהחלט יכול לתת לך תוספת כח ירוקה. רק צריך מוסך שיתקין לך את זה. עם רוח של 10 קשר ומפרש 15-20 מ"ר אתה עולה דיי בקלות . רק להתאמן על מיומנות קיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות רגע - אם זה רכב אוטומטי פשוט תן גז, אין הרבה מה לעשות, מקסימום להוריד להעלות 2 בידית.

בידני - עלה בהילוך הכי נמוך שבו המנוע עוד בסח'ד סביר (כלומר לא צורח ב 6000)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהצמיגים חדשים לא אומר שהם לא גרועים.

עד לפני שבוע היו לי צמיגים סיניים שהגיעו עם הרכב מהטרייד אין,הם היו זבל מהרגע הראשון ועוד 50,000 ק''מ שעברתי עליהם.

הוחלפו לרביעייה איכותית וההבדל משמעותי מאוד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...