Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניות בדיסלדורף ( תערוכת הk בשבוע הבא)

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח חברים.

מגיע לתערוכה בדיסלדורף.

אשמח להמלצות על חנויות זולות ועל פריטים שיש יתרון מחיר משמעותי לקנייה בגרמניה לעומת ישראל.

תודה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חסר לך?

מציאונים הם מציאונים בכל מקום. אני הייתי מתמקד בפריטים שקשה להשיג בארץ. סתם, משהו שקניתי לפני שנה, נגנב וקניתי שוב השנה: מעיל גשם קל. או מיגוד בעיצוב שמוצא חן בעיניך (והמחיר מקובל עליך). קשה לי לחשוב על משהו שהייתי מחפש במיוחד, בודאי בעידן שבו אילת היא מהמקורות הזולים בעולם לציוד אלקטרוני ושרכישה במרשתת הינה שגרה.

אשתי מכלה את יצר הקניות שלה בסופרמרקטים זולים (לדוגמא - ALDI ודומיו), שיש בהם, בדרך כלל, פינות מציאות. שגעון הקניות שהיה לנו בעבר נגמר, ואם מחפשים משהו זה מה שחסר בארץ או פריטים אפייניים\יחודיים למדינה בה מבקרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב קניות רגע. יש דברים מעניינים בתערוכה?

יש הכל פה וחבל לבזבז זמן על קניות. רק אם יש משהו ספציפי שאין בארץ.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב קניות רגע. יש דברים מעניינים בתערוכה?

יש הכל פה וחבל לבזבז זמן על קניות. רק אם יש משהו ספציפי שאין בארץ.

תערוכת ענק. הכל מהכל בתחום הפלסטיקה. המגרש הביתי של היצרנים הגרמניים. אני מגיע עם סט משימות ורשימת פגישות שרלוונטיים לתחום ההזרקה והשיחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר חנות כולבו של 5 קומות בתחנת הינריך היינה שבדרך כלל סוגרת פינות של קניות אבל לא זולה. למישהו יש המלצות נוספות ?

כמו כן המלצות למסעדות טובות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תעשה מה שאני עושה- מזמין מאמזון גרמניה ישר למלון, ככה אני קונה מה שאני באמת רוצה ובמחירים מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תערוכת ענק. הכל מהכל בתחום הפלסטיקה. המגרש הביתי של היצרנים הגרמניים. אני מגיע עם סט משימות ורשימת פגישות שרלוונטיים לתחום ההזרקה והשיחול.

אשמח אם תעביר רשמים מהתערוכה.

קיבלתי הזמנות מספקים וקולגות ופעם שניה שאני נאלץ לוותר עקב עניינים קשוחים יותר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעסק גם באקסטרוזיה של גומי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקס גומי ( פוליאוריטן, למה את מתכוון?) היא לא התחום המקצועי שלי אבל מכוסה בהחלט בתערוכה. בינתיים יש לי רשמים מהעיר: לקחנו דירת airbnb במרכז העיר. קומה חמישית בלי מעלית. חדר שירותים אחד לחמישה. דירה ישנה. בהחלט בעייתי אבל המעקום מפצה: מלא ברים ומסעדות סביב. מרחק הליכה מהעיר העתיקה, מרכזי הקניות , והריין. האוכל במסעדות זול אבל לא מתקרב לרמה של הארץ: הזמנתי מנה שנקראת שליעטהפלטצן או משהו כזה שזאת מנה של בישול גרמני אוטנטי: צלחת ענק עם נקניקיות, צלי חזיר וצלי בקר עם המון פירה וכרוב מבושל. אוכל מנחם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חפש קייזרשמארן, קינוח שגיליתי רק אתמול, פנקייקים קטנים קרועים מקורמלים, מוגש עם תפוחים וגלידה, מעדן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הKaiserschmarrn הוא אוסטרי, יהיה אפשרי למצוא בגרמניה אבל כדאי לנסות אותו באוסטריה בכפרים (אישתי אוסטרית, ולמזלי ולצערי אוהבת להכין עם רסק תפוחים), ההבדל בטעם מוגרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הKaiserschmarrn הוא אוסטרי, יהיה אפשרי למצוא בגרמניה אבל כדאי לנסות אותו באוסטריה בכפרים (אישתי אוסטרית, ולמזלי ולצערי אוהבת להכין עם רסק תפוחים), ההבדל בטעם מוגרגש.

אתה כמובן צודק, הייתי בטוח משום מה שזה קינוח מבוואריה (זכור לי שבסיור רגלי במינכן המדריך הזכיר אותו)

בכל מקרה רק לפני כמה ימים טעמתי אותו לראשונה בהאמבורג בכלל, אבל במסעדה בווארית.

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...