Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור חשמל לבריכת נוי

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני בונה בריכת נוי קטנה. בבריכה תהיה משאבה טבולה ומספר מנורות מתחת למים.

שאלות:

1.האם לבחור במתח 12V או 24V?

2. האם פשוט קונום שנאי בהספק מתאים, מחברים לשקע בייתי ויוצאים עם הכבל החוצה או שעדיף להתקין שקע 220V חיצוני ואליו לחבר את השנאי? או משהו אחר?

3. מה הדרך הנכונה להוציא את הכבל מהבית ולסלול אותו עד הבריכה, מדובר בכמה מטרים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון רלוונטי. רק מחשבות...

מה ההספק הכללי שאתה צופה? מהו אורך החיווט הצפוי? אני הייתי הולך על 24 וולט ולא על 12 וולט - מחצית הזרם על אותו הספק, כמובן. הזרם עלול להיות משמעותי ולהצריך כבלים עבים.

אם ההספק הכללי נמוך, כדאי למקם את השנאי בבית, ולא להתעסק עם נקודת חשמל מוגנת מים. אם ההספק גבוה, כדאי אולי למקם את השנאים קרוב.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הספק המדוייק אני יודע עדיין. זה לא הספק גבוה בכלל, בריכה קטנה 1.5 על 1.5 מטר. תהיה בה משאבה קטנה שתפעיל מזרקה או משהו דומה שיעשה קצת תנועת מים ו 4 מנורות קטנות לתאורה "אווירה" מתחת למים. זהו.

המרחק מהבית לבריכה הוא 2-3 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במשאבה קטנה, וואטים בודדים, וכמה נורות לד, כנ"ל, הייתי משאיר את השנאי בבית.

24 או 12 וולט - בדוק אם המשאבה והנורות זמינים בשני המתחים. 12V כנראה נפוץ יותר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להשתמש במשאבה ייעודית לבריכות נוי?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית אצלי היום ואתה לא מדבר איתי???

גם המשאבות וגם התאורה זמינים באיביי בתצורה סולארית עם סוללה קטנה נטענת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...