Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זה קריטי מגב 18" במקום 17"?

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החליפו ברכב של הורים שלי מגבים.

מדובר במאזדה 2 מודל 2016 והתקינו מגבים 22" ו18".

בדקתי בבית וצריך להיות 22" ו17".

המגב לא חורג מהשמשה, אבל קרוב לקצה שלה.

כמה זה קריטי והאם נדרש להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקטלוג של בוש צריך להיות 16".

עדיין לא קריטי שיש 18" במקום?

ואם אנחנו כבר בנושא הזה, אז שאלה באופן כללי - איך יודעים מה המידה המומלצת למגבים לפי היצרן?

בספר הרכב לא מצאתי אזכור לזה, באתר מסוים כתוב 17", בקטלוג של בוש כאמור מופיע 16".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד המגבים לא מתנגשים אחד עם השני, לא יוצאים החוצה מהשמשה ומנגבים טוב - אין בעיה.

תצא החוצה לרכב עם סרט מדידה ותמדוד - 18 זה 18 אינצ' = 45.7 סנטימטרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני יודע שיש 18" ובאמת הוא בערך 45.5 ס"מ, אבל אין לי את הישן כדי למדוד אותו.

אני גם יודע לפי המראה שהוא יותר ארוך ממה שהיה, אז מעניין אותי איך לדעת מה "הנכון" לפי יצרן הרכב.

באופן כללי אני רוצה להבא כשאני מגיע להחלפה (לא משנה עם איזה רכב), להיות מסוגל להגיד להם את המידה (לא יהיה לי איך למדוד באותו רגע וגם יכול להיות שמה שמותקן הוא לא במידה המומלצת ע"י היצרן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיכנס לכמה דקות להום סנטר - במחלקת הרכבים יש להם ספר תלוי עם מידות המגבים לכל סוגי הרכבים, דגמים ושנתונים. אני לא יודע האם הוא מדוייק ב 100%, לפחות אצלי הכל היה נכון, כולל המגב האחורי הקטן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...