Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני לסטודנט (באזור ה25 אלף ש"ח)

wow5656
שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב שיהיה כמה שיותר חסכוני בגלל שאני שואף להתחיל לימודים בקרוב.

הלימודים יהיו במרחק של רחובות-אשדוד לאורך השבוע ונסיעות קצת יותר רחוקות בסופ"ש (רחובות-שדרות).

חברים המליצו לי על ברלינגו דיזל ידני, רכב אמין, חסכוני לפחות כמו המיני, עם מנוע חזק יותר ורכב גדול יותר.

אחרי בדיקה אני רואה שהתקציב שלי מספיק לברלינגו הדור השני, סביב שנת 2011-12.

רציתי לשאול-

1.האם הרכב באמת אמין

2.איזה מנוע יותר אמין, עם טורבו או בלי

3.מה ה"מחלות" שלו

4.לאיזה מהדגמים רמת האבזור והנוחות הכי טובה (בכל זאת הרכב ישמש כרכב פרטי ולא כ"מסחרי")

בנוסף, אם יש לכם הצעות לרכבים אחרים אשמח לשמוע

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי wow5656
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות קכב מסחרי ישן לדעתי לא האופציה הטובה ביותר שכן רכבים אלו עוברים חיים לא פשוטים.

רכב מיני או סופר מיני לא אופציה?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אופציה תמיד אשמח לשמוע עוד דעות.

הציעו לי גם I10 או סוויפט, אבל I10 מרגישה קטן וכל הרכבים מהסגמנט תמיד באים עם מנוע שנראה שמתאמץ 99% מהזמן.

סוויפט ידנית הייתה השאיפה הקודמת שלי, אבל אני לא מוצא כאלה בשום מקום ובכל מקרה הברלינגו עולה על שניהם בצריכת דלק (גם כי בסוף הסולר זול מהבנזין).

בקשר לשנתון - זה בערך הגבול בכל מה שראיתי בהתאם לתקציב, הכי גבוה היה 2014-15 עם אלטו ו-I10 ואני לא רואה המון הבדל בין זה לבין 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת לא רעה היא רנו מגאן דור שני שנתון 2007-2008, יש מלא כאלה במצב מעולה שעולות עד 6,000₪. רק צריך ליפול על אחת ממש טובה שטיפלו בה כראוי ושמרו עליה. זה רכב שיחזיק מעמד לא מעט זמן, מנוע אמין מאוד שתוכנן לעבור את ה 400,000 ק"מ בטיפול נכון, רק הגיר מעט בעייתי אבל השאר מעולה.

יש לך גם פיג'ו שנתונים 2011-2012 שעולות היום 6,000-10,000₪ בכל הדגמים, במיוחד ה 407

מדובר בשני רכבים שהם חסכוניים יחסית בדלק, אמנם בנזין אבל חסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? 407 חסכוני בדלק? אולי על גרר. 407 מגיע עם מנוע 2 ליטר וגיר ארבעה הילוכים, בנהיגה סבתאית במיוחד מחוץ לעיר ביום ממש טוב תקבל 1:12. בעיר לא תצליח לראות אפילו 1:10, עם או בלי מזגן.

פות"ש, הייתי מתרחק מברלינגו (או כל רכב מסחרי אחר). אלו רכבים שנוסעים המון, לרוב ננהגים ע"י נהגים שהם לא הבעלים ושלא אכפת להם מהרכב בכלל והיחס בהתאם. הסיכוי למצוא אחד כזה במצב סביר מהשנתון הזה מאוד מאוד נמוך, ואם אין צורך ביכולת ההעמסה שלו אין שום סיבה לחפש אחד. עלויות הטיפולים יכסו מהר מאוד את ההפרש בצריכת הדלק.

בתקציב שלך אפשר למצוא סופר מיני די חדשה במצב סביר לגמרי, הייתי מחפש פיאסטה, קליאו דור 4 או 208, כולן ידניות. שים לב של-208 יש בעיה ברצועת התזמון, כרגע לא ברור אם זה נוגע גם למנוע האטמוספרי (שהוא היחידי ב-208 הידנית), אבל אם תקנה אחת שווה להיכנס למוסך מתמחה לבדוק את רצועת התזמון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...