Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן למדה לקיה פיקנטו

הדר הדר
שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום הדר.

אנו כבעלי מקצוע בפורום לעטים משתמשים במונחים טכנים ובשמות של חיישנים עם שמות מוזרים ותהלכי בחינה שלאדם שאינו בקי ברזי המיקצוע היה קשה להבינם והרי איך יוכל לסנן את הדברים מתוך אין ספור התשובות שניתנות באנטרנט מאנשים שאני כלל לא מכיר או יודע מה רמת הבנתם או מקצועיותם לתת תשובות לנושא הנשאל.

מה לעשות , מה להחליף איפה הבעייה?

לכן אני אמליץ לך כלקוחה שבאה לכבל שירות מבעל מקצוע ולא משנה עם הם הוא מורשה יבואן לרכב או מורשה משרד התחבורה - בקשי הצעת מחיר לתיקון מראש ורק לאחר הסכמה שלך לבצע את התיקון אם אחריות ולא גם וגם זוהי מהות האבחון .

היות והתקלה אצלך לא מופיעה מייד כי יש תהליך איבחוני שהמחשב מבצע לרכיבים השונים וזה לוקח זמן והמלל שהסורק מציג לגבי התקלה הוא לא תמיד תואם לתקלה עצמה לבסוף אז מי שיתקן לך את הרכב לבסוף שיכך אחריות על אבחנתו .

בהצלחה

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חיים,

לגבי החלק הראשון אתה צודק לגמרי. לא רק שחסר לי מלא ידע ואני ממש לא מצפה שילמדו אותי כאן הכל מאפס, אלא גם אין כאן ממש דו שיח מיידי אז יש גבול לרמת הדיוק והפירוט שאפשר להגיע אליה בהתכתבות בפורום. בכל זאת יש כאן קצת מורכבות וניואנסים. לכן כיוונתי יותר לשאלה כללית. בכל אופן בכל תגובה כאן יש איזשהו קצה חוט שממנו אפשר להמשיך ללמוד מחוץ לפורום וזה מאוד עוזר. ממש הרחבתי אופקים השבוע :)

לגבי החלק השני, זו בדיוק הבעיה שניסיתי לברר. אם אפשר להגיע לוודאות באבחון עם המחשב הזה או שחלק מהעניין הוא להחליף חלקים ולבדוק. כשהחלקים על חשבוני כמובן. זה הכי קל. ואם אין ודאות הם לא יכולים לתת הצעה מראש. בקיצור, עזוב, נראה לי כאב ראש התקלות מחשב האלה. אני חושבת שאגיע לשם מחר על הבוקר כדי למצות את הנקודה הזאת.

ותודה על העזרה

עריכה אחרונה על ידי הדר הדר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חיים,

לגבי החלק הראשון אתה צודק לגמרי. לא רק שחסר לי מלא ידע ואני ממש לא מצפה שילמדו אותי כאן הכל מאפס, אלא גם אין כאן ממש דו שיח מיידי אז יש גבול לרמת הדיוק והפירוט שאפשר להגיע אליה בהתכתבות בפורום. בכל זאת יש כאן קצת מורכבות וניואנסים. לכן כיוונתי יותר לשאלה כללית. בכל אופן בכל תגובה כאן יש איזשהו קצה חוט שממנו אפשר להמשיך ללמוד מחוץ לפורום וזה מאוד עוזר. ממש הרחבתי אופקים השבוע :)

לגבי החלק השני, זו בדיוק הבעיה שניסיתי לברר. אם אפשר להגיע לוודאות באבחון עם המחשב הזה או שחלק מהעניין הוא להחליף חלקים ולבדוק. כשהחלקים על חשבוני כמובן. זה הכי קל. ואם אין ודאות הם לא יכולים לתת הצעה מראש. בקיצור, עזוב, נראה לי כאב ראש התקלות מחשב האלה. אני חושבת שאגיע לשם מחר על הבוקר כדי למצות את הנקודה הזאת.

ותודה על העזרה

לגבי קוד P2096 בקיה פיקנטו, וביונדאי המקבילה לה , היתי ממליץ לך באהבה גדולה מאוד, כאחד שנתקל ביום יום עם התקלה הזו, כל מי שחושב שהוא יודע לפתור את התקלה המדוברת הזו, שיתן לך אחריות (לפי קוד תקלה), שלא תמצאי את עצמך משלמת על פיתרון שהתקלה היא חוזרת.

תבקשי התחייבות מלאה בכתב לפי קוד תקלה .

אני יכול לומר באופן אישי שיצא לי לשמוע על מקרים שגם ממיר וזוג חיישנים (מקוריים) , לא פתרו את התקלה הזו, אז חשוב מאוד מאוד במקרה הזה ספצפית לשאול כמה פעמים את האיש מקצוע אם הוא בטוח שזה יפתור את התקלה, ולבקש שירשמו את הקוד תקלה באחריות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי קוד P2096 בקיה פיקנטו, וביונדאי המקבילה לה , היתי ממליץ לך באהבה גדולה מאוד, כאחד שנתקל ביום יום עם התקלה הזו, כל מי שחושב שהוא יודע לפתור את התקלה המדוברת הזו, שיתן לך אחריות (לפי קוד תקלה), שלא תמצאי את עצמך משלמת על פיתרון שהתקלה היא חוזרת.

אני יכול לומר באופן אישי שיצא לי לשמוע על מקרים שגם ממיר וזוג חיישנים (מקוריים) , לא פתרו את התקלה הזו, אז חשוב מאוד מאוד במקרה הזה ספצפית לשאול כמה פעמים את האיש מקצוע אם הוא בטוח שזה יפתור את התקלה, ולבקש שירשמו את הקוד תקלה באחריות.

בהצלחה

זה בעייתי. אני לא רואה איך זה עומד במבחן המציאות. גם מה שכתבת תומך בזה שזו תקלה בעייתית. מי יתחייב לך בוודאות? גם כשנכנסים לניתוח בבית חולים אין ודאות. הם מקסימום ייתנו אחריות על חלק. אותו חלק שמחליפים. אמשיך לבדוק איתם לגבי מידת האחריות שלהם אם אותו קוד תקלה חוזר. אני בטוחה שסיפורים יש תמיד. מה שכן, בכל מקרה אכן צריך לבדוק מה מידת הוודאות שלהם, לדרוש שישתפו, לדעת מה לבקש (דוח תקלה למשל) ומה לשאול. אם המוסך הגון הוא ייקח אחריות על מה שמתבקש. אם יתברר שלא - אז לברוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את מה שכתבתי כאן רק על מנת להזהיר אותך, שלא כל מה שאומרים הוא מה שיהיה, ומי שאומר שהוא יודע מה התקלה שלפחות יהיה ערב עליה. זו דרישה בסיסית היום בין מקבל שירות ונותן השירות, ומי שלא בטוח בתקלה לפחות שיגיד את זה, נראה לי שזה הוגן מאוד, גם לי היש הרבה תקלות בעבודה שאני בספק אם הם יפתרו, אז אני אומר את זה ללקוח, והוא מחליט מה שבא לו, זה כבר עניין של. אבל מחובתי לדווח אם אני בספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

אני שואל שוב, מה היה בסוף הפתרון לתקלה במקרה שתיארת?

נראה שהתשובה שלך כאחד שנתקל יום יום בתופעה יכולה מאוד לעזור לפותחת השרשור ובכלל למי שנתקל בתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...