Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישה של משחק לאקס בוקס 1

פינדר
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבן שלי חם על פיפא 20.

ראיתי באתר g2a את המשחק במחיר נמוך יחסית, אבל כתוב שהוא לא זמין בישראל.

אני יודע שבאקס בוקס 1 אין נעילה לפי איזורים.

מה אתם אומרים? יעבוד?

5fbf70489c92b90c42d7044673ac967d.jpg

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ועדיין רלוונטי.

אתה צודק, באופן כללי הxbox one איננו מוגבל אזורים, אך תצטרך לשנות הגדרות מיקום ושפה כמה פעמים עד שתקלע בול. עד אז אתה תקבל שגיאה שהמפתח לא מתאים לאזור או משהו כזה, לא זוכר בדיוק את הנוסח.

היה לי מקרה שקניתי פעם מפתח לgears of war (בxbox one), שיניתי הגדרות מיקום ושפה כמה פעמים עד שהמפתח נקלט - בסוף UK עבד משום מה.

אם תקנה global, יעבוד בוודאות בכל הגדרה. אני נמנע מלקנות מפתחות לאזורים מסוימים כי פעם שעברה זה היה פשוט pain in the ass.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסבוקס 1 היא בכלל pita בכל מה שקשור לניהול משתמשים. אתה צריך לרכוש את כל המשחקים ולהפעילם תחת משתמש אחד, אחרת תצטרך להחליף משתמש כל פעם כדי לשחק משחק אחר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב לא יותר טוב בPs4. שם אתה צריך לפתוח משתמש חדש עבור כל region.

יש לי משתמש אמריקאי וישראלי שבשניהם יש משחקים, ואני אכן מתמרן ביניהם.

לפחות בXbox, אפשר להחליף region מתי שרוצים עבור אותו המשתמש.

מה שכן הUI של הXbox הוא פשוט קטסטרופה. פשוט ברדק אחד שלם. כאן המינימליסטיות של הPs4 לוקחת בגדול.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...