Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת המלצה/ייעוץ על רכב חדש - ישיבה גבוהה מעל הכביש, קטן, תקציב כ-100K

GiladY
שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי הפורום,

מקווה שתוכלו לתת לי כיוון מבין כל האפשרויות, או לשמוע הצעות על דגמים אחרים שהייתם ממליצים עליהם.

תקציב: כ-100K כולל מע"מ ואגרות, חדשה, אוטומטית. מעדיף לא רובוטית/היברידית (מתוך דעה קדומה בלבד).

מחפש מכונית שנותנת מענה לישיבה גבוהה (שדה ראייה גבוה מעל הכביש), מרווחת למרות גודלה הקטן, 5 דלתות.

אין חשיבות לאבזור. אין חשיבות לגודל תא המטען.

המכונית מיועדת לנסיעות בעיר ומחוץ לעיר, אך לא במרחק של יותר מ-10-15 ק"מ מהבית. לא תעשה יותר מ-9K בשנה.

תשמש נהג + נוסע נוסף, ולא יותר מ-2 נוסעים נוספים. לא מתוכננת הסעת ילדים ברכב זה.

לא תהיה החלפה נוספת ב-5+ השנים הקרובות. אין עדיפות ליצרן מסוים.

הרכישה מיועדת לאבי הפנסיונר. אנו מחליפים לו את הדייטסהו סיריון (2009) שהוא מאוד מרוצה ממנה, ומחפשים משהו דומה.

אפשרויות שעלו מחיפוש בארכיון הפורום ובניסיון ללמוד את הנושא:

סוזוקי איגניס

סוזוקי קרוסאובר

סוזוקי ג'מיני

סוזוקי ספלאש

סקודה פאביה

דאצ'יה סנדרו סטפווי

ניסאן ג'וק

הונדה ג'אז

טויוטה יאריס

טויוטה ספייס ורסו

סיאט ארונה

קיה סטוניק

קיה ריו

מזאדה 2

יונדאי i20

המטרה היא לצמצם את הרשימה ככל שניתן, כדי שאוכל לקחת את אבי לשתי סוכנויות לא יותר.

מה לדעתכם יענה על הדרישות בצורה הטובה ביותר?

תודה.

חג שמח,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה חדש עד 100 וגבוה

אז כדאי שתסנן קודם את הרשימה שלך, למשל:

קרוסאובר וג'ימני חדשות זה מעל 100

ספלאש לא נמכר חדש

ויש עוד ברשימה שאפשר לוותר - תסתכל באתרים של החברות בדיוק

האיגניס עונה לדרישות שלך. חדשה עולה 91-93.

גבוהה ומרווחת (בצורה מפתיעה) גם מקדימה ומאחורה

תא מטען קטן

ממליץ על נסיעת מבחן בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרשימה שלך הייתי משאיר את האיגניס כרכב קטן מימדים, מרווח וגבוה יחסית.

אבל, אם יש רצון לרכב גבוה יותר, ממליץ לחפש קיה סטוניק 1400 אוטומט בערוצי הליסינג 0 קילומטר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים. מאוד מעריך את השתתפותכם.

אתמול ראיתי במקרה ברחוב סוזוקי ספלאש, פתאום אני מתחיל "לחפש" את הדגמים הללו, והוא נראה הרבה יותר "נמוך" ממה שחשבתי לפי התמונות. דגמים אחרים שציינתי עוד לא ראיתי. ואז הגעתי למסקנה שאני מחפש בעצם רכב שדומה במבנה שלו לדייטסהו סיריון - כמו "ג'יפון", גבוה, בלי ישבן.

האיגניס מזכיר אותו במבנה. אני רק נרתע מעט בגלל נושא הבטיחות. אני מבין מקריאה בפורום שהוא לא עומד בסטנדרט המקובל היום. ומאחר שמדובר ברכב שילווה את אבי בשנים הבאות בלי כוונה להחליף, אני קצת חושש.

אפעל על פי העיקרון שהצעתם לי. אנסה להגדיל את התקציב, אולי אחזור עם תובנות חדשות לאחר מכן.

רציתי לשאול בהזדמנות זו,

האם קיימת אפשרות בדגמים הללו לחלון גג?

תודה וחג שמח.

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספלאש לא מיוצרת כבר כמה שנים.

הכיוון צריך להיות ג'יפון קטן בעל מערכות בטיחות (סטוניק, c3 aircross, ארונה). כולן יעלו כ-110000 שקל לאחר מיקוח או במסגרת מבצע.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שקיה סטוניק בנזין הכי מתאים לדרישות.

אם כבר לא נמכר כחדש שווה לחפש אחד משומש קלות.

יונדאי וניו אמור להגיע לישראל בקרוב ואני מאמין שגם הוא יענה על הדרישות ויגיע עם מנוע אטמוספרי וגיר אוטומטי פלנטרי או רציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדייטסהו סיריון - כמו "ג'יפון", גבוה, בלי ישבן.

אתה בטוח שאתה מדבר על סיריון ??

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נהגתי בסיריון ואיגניס בזמנים סמוכים, זה די אותו דבר.

אם רוצים רכב דומה לסיריון, באיגניס חוץ מהתנעה ללא מפתחה הוא לא ירגיש כמעט הבדל. רכב מאוד מרווח ותכליתי, ישובה בו גבהה אולי ב 2-3 ס"מ זניחים לעומת יונדאי i10 לדוגמא. יהיה גם קצת יותר חסכוני מסיריון. שדה ראיה באיגניס מצויין. מרווח מקדימה מצויין, מאחורה סביר, גם זה בדיוק כמו בסיריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה נוספת שתיכנס בתקציב היא סיטרואן C3.

היא פחות מרווחת וגבוהה בהשוואה לג'יפונים ב-110K שהוצעו, אך כוללת מערכות בטיחות ותהיה נוחה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...