Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פעם ראשונה החלפתי ג'אנטים ברכב

Dotan911
שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף פעם לא הבנתי מה הדחף לשים ג'אנטים במיוחד כשמדובר במידה כל כך קטנה. לדעתי זה נראה פשוט רע. הכי טוב מקורי, במיוחד כשהיום אין לחץ כי גם הרכבים הקטנים מגיעים עם ג'אנטים. מוזמן לקרוא שרשורי עבר שלי ולראות כמה סבל עברתי עם ג'אנטים סיניים עד שלמדתי מחברי הפורום כמה זה רע ולכמה להתרחק מזה.

כיף לשמוע שהמקום היה פייר איתך וחזרת למקורי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה להצטרף לצפירות ההרגעה מבחינת זה שהצמיג קצת נמתח עקב זה שעולים במידת הג'נט, נכון שזה לא הכי אופטימלי אבל גם אני החלפתי לג'נט רחב יותר, בהתחלה מאוד חששתי מהקטע של האחיזה אבל אין שום בעייה, מבחינת צריכת דלק אני לא שמתי לב לשינוי לרעה. בפעם הבאה שאני מחליף צמיגים אני לא הולך על המידה והתוצרת המקורית של HANKOOK - אני עולה גם במידת הצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אין דבר כזה תוצרת מקורית. כל יצרן סוגר דיל עם יצרן צמיגים, גם קורה שתקופה רכב מסופק עם תוצר מסויים ולאחר מכן משהו שונה לגמרי.

ומתיחת צמיגים על ג'נט רחב זה כל מקרה לגופו. יש מתיחות חריפות שבהחלט פוגמות באחיזה ובמצב התקין של הסוליה על פני הכביש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itaysamurai - כשרשמתי תוצרת מקורית התכוונתי לצמיג המקורי שבא עם הרכב. כשהחלפתי רביעייה לפני משהו כמו שנה העדפתי להיות "בראש שקט" ולא להתעסק עם צמיג מסוג או מידה אחרת ששונה ממה שמגיע עם הרכב מהחברה.

בדיעבד עשיתי טעות אבל להבא אתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לדבוק בצמיג מהדגם שהגיע עם הרכב.

יש גם דגמים שמגיעים עם 2 אופציות באותה המידה בדיוק, למשל גודייר ומישלן בסיטרואן קקטוס.

קנה צמיג טוב במחיר הוגן, שמתאים לאופי הנסיעות שלך. זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...