Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיכל הדחה סמוי - איך ניגשים לתקן במידת הצורך?

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל במסגרת שיפוץ, להתקין מיכל הדחה סמוי. הייתי שמח לדעת איך ניגשים לתקן מיכל כזה, לאחר התקנתו, למשל אם צריך להחליף אטם? לפי מה שראיתי, לפני הימכל בונים קיר/מחיצה שמחופה באריחים ואין (לפחות לפי מה שנראה לי)אפשרות גישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסירים את מכסה לחצני ההפעלה, ואז יש גישה המאפשרת טיפול במנגנון. קצת טריקי, אבל פועל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניגשים לנושא? תן לעצמך סטירה מצלצלת ושלא תעז לחשוב על זה שוב...

וברצינות, אחד הרעיונות האיומים.

אין אסלה/מיכל הדחה שלא נדרשים לתחזוקה מדי פעם,

והטרנד המטופש הזה הוא פשוט איום ונורא מהבחינה הזאת.

לא חסרים מיכלי הדחה חיצוניים יפים ואסתטיים, אגב, למי שמתעקש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני השלמתי מראש עם העובדה שלתחזוקה שהייתי עושה קודם בעצמי (החלפת אטם או מנגנון) אני כנראה אזמין אינסטלטור ושהוא ישבור את הראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים צריך לפרק את הקיר גבס וקרמיקה כדי לתקן, זו תוספת עלות שלא הרבה חושבים. אינסטלטור אומר שמישהו יפרק ויבנה חזרה אחכ, הוא מתעסק רק בצנרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לחברת גבריט, היצרן המוביל כנראה בתחום, יש ליין שנקרא 'מונוליט' ומשלב את המראה האלגנטי עם סרביסביליות הרבה יותר גבוהה:

500x421_2086f1fa2e1ea239ad7f5405fc9dc5c07ee786de.jpeg

לאחרונה יצא לי לרכב על כזה במשך שבוע, והחוויה הייתה חיובית למדי. העסק נראה סולידי ובנוי כמו טנק, רק צריך להיזהר עם טביעות אצבע על הפאנל הקדמי שעשוי זכוכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
~

לאחרונה יצא לי לרכב על כזה במשך שבוע,

מקווה שהשתמשת בכל אמצעי הזהירות, קסדה וכולי... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאד תלוי איזה חברה אתה קונה. בפועל ניאגרות סמויות הן כבר מזמן הסטנדרט גם במקומות ציבוריים, כך שמבחינת אמינות וסרביסביליטי הן בסדר.

אם תלך על חברה כמו Schwab או גיבריט התכנון טוב ואין בעיה להחליף את כל החלקים הפנימיים. כמובן שזה דורש קצת יותר ידע טכני אבל בהחלט אפשרי. אני אישית התקנתי כבר כמה כאלו במקומות שונים וגם שהיה צריך לתחזק זה היה סביר בהחלט. אישית לא הייתי מתלבט.

השילוב המנצח מבחינתי הוא ניאגרה סמויה, אסלה תלויה מסוג rimless. כמובן הכל של חברות נבחרות.

אם ההתקנה מבוצעת בצורה מוקפדת ואיכותית אין שום סיבה שתידרש לפרק את הבניה. אם זה נדרש זה אך ואק כי ההתקנה לא בוצעה כהלכה. עוד ייתרון מלבד האסטטיקה זה שניאגרה סמויה הרבה יותר שקטה.

עריכה אחרונה על ידי אביב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל במסגרת שיפוץ, להתקין מיכל הדחה סמוי. הייתי שמח לדעת איך ניגשים לתקן מיכל כזה, לאחר התקנתו, למשל אם צריך להחליף אטם? לפי מה שראיתי, לפני הימכל בונים קיר/מחיצה שמחופה באריחים ואין (לפחות לפי מה שנראה לי)אפשרות גישה.

כל הרכיבים (מצוף ומנגנון) נכנסים ויוצאים דרך פתח הלחצנים (שירות) של המיכל, זה ממש לא בעיה.

אם הייתי משפץ לא הייתי חושב בכלל על מונובלוק, רק סמויה.

ממליץ על מיכלים של GROHE, SANIT GEBBERIT. התקנתי גם של חרסה ופלסאון שהיו בסדר.

הניסיון שלי עם אסלות של חרסה היה גרוע, לכן ממליץ להתרחק מהן (מי שמחפש את המעוצבות יגיע אליהן כי המחיר מאוד אטרקטיבי ולא כולם רצים לשים 2000-2500 שח על אסלה איטלקית, אז צריך לקחת את זה בחשבון).

הלקוח האחרון שלי שהמלצתי לו להתרחק מהם הלך וקנה אסלה שלהם (החליפו לו 5 פעמים את האסלה) עד שבסוף השאירו אצלו את האסלה הנוזלת וזיכו אותו על כל הסכום. רובן מיוצרות בטורקיה אבל זה לא אומר כלום, יש אסלות שמגיעות מטורקיה והן איכותיות.

אם אסלה היא לא בראש מעיינך, קח את הסט הסטנדרטי המוצע בחנות (מיכל GROHE עם אסלה תואמת ולחצן ניקל או ניקל מוברש) באיזור ה 900-1000 שח וסגור את הפינה.

https://www.cistern.co.il/items/2316652-%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%92%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%9E%D7%95%D7%99%D7%94-%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%94-GROHE-%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%92%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%9E%D7%95%D7%99%D7%94-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%97%D7%A6%D7%9F-Skate-Air-%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%94-%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%94-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91-%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%94

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...