Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב 7 מקומות, תקציב בסביבות 90K

d.k.
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שסובאורו אימפרזה סופית שבקה חיים, הגיע הזמן להתחדש.

מחפש רכב אמין, השימוש בשורה השלישית לא יהיה קבוע,

מה שכן יש עדיפות לשורה שניה רחבה יותר עם כסאות נפרדים (3 ילדים, 2 עם כסאות בטיחות).

שנתונים 2015-2016.

עדיפות קלה לדיזל, אבל לא הכרחי.

יתרון למזגן חזק, עדיף פתחים נפרדים לשורה השנייה.

תקציב כאמור באיזור 90K עם אפשרות לחריגה.

בהתחלה הייתי בכיוון של ג'יפון, אבל מוכן לוותר לטובת יעילות ונוחות.

האפשרויות שחשבתי עליהן:

1) טויוטה ורסו - כרגע האפשרות המובילה

2) קיה קארנס - רק לאחרונה שמעתי על הרכב, יתרונות: דיזל + פתחי מזגן אחוריים, חסרון: אבזור דל ביותר

3) מיצובישי אוטלנדר - ברירת מחדל ראשונית, קצת מאכזב ממרחב פנים - שורה שניה צרה יחסית, תחושה של שטח פנים לא מנוצל יחסית לגודל של הרכב

אפשרויות נוספות:

דודג' ג'רני - אמנם מכיר מישהו שמרוצה מהאוטו, אבל למיטב הבנתי מדובר במקרה יוצא מהכלל (תחזוקה בעייתית)

קיה סונרטו - אצטרך לרדת בשנתונים, קשה למצוא גרסת דיזל

אשמח לחוות דעת/הצעות נוספות,

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוורסו הוא המתאים ביותר.

רכב אמין, זריז וחסכוני יחסית.

שורה אמצעית מצויינת. שורה שלישית קצת בעייתית.

מכיר אישית אחת בת 6 שמשרתת את בעליה נאמנה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאין מזגן אחורי, המיזוג בטויוטה ורסו חזק ומגיע במהירות לשורה השלישית. דווקא לנהג ולנוסע מקדימה יותר חם כאשר השמש מחממת את הדשבורד.

לאאוטלנדר המושב האמצעי בשורה השניה צר מאוד, הארגומטריה של המושבים פחות טובה מאשר בכל מיני וואן.

אפשרות לרכב דיזל בתקציב שלך - סיטרואן גרנד פיקאסו 2.0

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף את הקיה. קודם כל נראית הרבה יותר טוב, מיזוג לשורה שניה; בטויוטה אולי כלל הרכב מקורר בצורה סבירה, אבל מבחינת זרימת אוויר רק מרכז המושב האמצעי מקבל קירור, ילדים שספונים במושבי בטיחות מתבשלים בהם בזמן שהאח שיושב באמצע נהיה קרחון. לשורה שלישית - לא יודע אם ההבדל מהותי כי ממילא לא מומלץ לשים שם מושבי בטיחות. לקיה יש דגם מאובזר וחזק עם גיר פלנטרי ואילו הטויוטה מנוע 1.8 בינוני עם גיר רציף וצווחן. הכי טוב זה לנהוג על שתיהן ולהתרשם בעצמך.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב קארנס, אתה מתייחס לקרניבל או סורנטו.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על קארנס.

https://m.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=40&model=991&year=2014--1&price=70000-100000&open-item-id=mmn5xa&viewPage=item-page-popup

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף את הקיה. קודם כל נראית הרבה יותר טוב, מיזוג לשורה שניה; בטויוטה אולי כלל הרכב מקורר בצורה סבירה, אבל מבחינת זרימת אוויר רק מרכז המושב האמצעי מקבל קירור, ילדים שספונים במושבי בטיחות מתבשלים בהם בזמן שהאח שיושב באמצע נהיה קרחון. לשורה שלישית - לא יודע אם ההבדל מהותי כי ממילא לא מומלץ לשים שם מושבי בטיחות. לקיה יש דגם מאובזר וחזק עם גיר פלנטרי ואילו הטויוטה מנוע 1.8 בינוני עם גיר רציף וצווחן. הכי טוב זה לנהוג על שתיהן ולהתרשם בעצמך.

בנוסף; כדאי לבדוק את נושא בידוד הרעשים בנסיעה (עניין שעולה לא מעט כאשר מדברים על דגמי טויוטה כאלה ואחרים).

בעניין הדגמים - הקרניבל והקארנס הם למעשה מיניוואנים, הסורנטו הוא ג'יפון\כבישטח.

הקארנס הוא מיניוואן עם בסיס גלגלים של כ 2.75 והקרניבל נמצא ברמה אחרת לגמרי עם בסיס גלגלים של 3.06 מ'.

הביקורות על הקארנס סה"כ בסדר אם מתייחסים לנושא המחיר, צריכת הדלק סבירה והנוחות בעיר בסדר - אבל ברוב המקומות מתלוננים על נוחות הנסיעה מחוץ לעיר..

הקרניבל הוא ברמה גבוהה יותר בהרבה מכל הבחינות ולכן צריך לראות במחירי יד-2 מה ההבדל בשנתונים (על אותו התקציב) ואז לעשות את החשבון בהתאם לדרישות.

אם הייתי צריך לדרג אותם כרכבים עבור משפחה עם 6-7 נפשות, הייתי אומר שהקרניבל הוא הראשון, הסורנטו הוא השני והקארנס מקום שלישי. לכל זה יש לחבר את הדרישות והתקציב של פותח השירשור ואז להחליט מה נכון עבורו.

נסיעת מבחן הינה חובה כי ההבדלים בין דגם לדגם (או מותג למותג) יכולים להיות מאוד מאוד משמעותיים על דברים שלפעמים לא חושבים עליהם כשרואים את הנתונים היבשים (נוחות נסיעה, תנוחת נהיגה, עוצמת המזגן, גמישות המנוע וכד').

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידוד הרעשים בטויוטה ורסו החל מ-2013 מעולה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ככל הנראה מתכוון "מעולה" כל זמן שלא לוחצים את המנוע מעל ל3000 סל"ד בכדי לא לשמוע את הגיר ולא לנסוע מעל 110 קמ"ש בכדי לא לשמוע את השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, בהאצה חזקה, בגלל פעילות הגיר הרציף שומעים את המנוע בסל"ד גבוה, אבל לא בצורה מוגזמת.

אין רעשים בנסיעה מישורית גם ב 130 קמ"ש.

ובקארנס, ממה שזכור לי, מדובר בגיר רובוטי. לפחות בדגם הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנזין פלנטרי, הדיזל דיי נדיר אבל הרובוטי של קיה לא רע בכלל. אם אני זוכר נכון זה מה שהיה באופטימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים,

התחלתי לבדוק את השוק בהתמקדות על ורסו/קארנס ונראה בינתיים שאין הרבה היצע (היתה קארנס דיזל אחת 2017 שלא הספקתי לתפוס בזמן...)

שתי שאלות, לנוכח המצב:

1) איך דגם הבנזין של קארנס, האם מדובר במשהו זללני ברמות או סביר?

2) יש בכל זאת רעיונות לדגמים נוספים (אני עדיין לא מוכן לרכישת רכב צרפתי, למרות שהיה לי ניסיון מאוד חיובי עם רנו גרנד סניק שיצא לי להשכיר לא מזמן בחו"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...