Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מרווח, חסכוני (דיזל) עם יכולת הובלת מטען

MTC
שימו לב! השרשור הזה בן 1628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים וחג סוכות שמח שיהיה לכולם וחתימה טובה.

ברשותי היום הונדה ג'אז 2017 חדשה, יד 00 שרכשתי בינואר 2017. בגדול רכב אמין מאוד, לא נוח בכלל וחלש, אבל חסכוני ברמה של היברידי בנהיגה רגועה. צריכת הדלק הממוצעת (95% מהנסיעות בשעות לא עמוסות בכבישים פתוחים) הייתה 1:15. בגדול שירת אותי נאמנה ומחפש פרטנר חדש לשנת 2020. הרכב גומע עוד מעט 90,000 ק"מ. נסיעות בעיקר מאזור ראשון לציון ל: ים המלח, אילת, קצרין.

הגעתי למסקנה שברכב בנזין אני יותר לא נוגע, ועקב התרחבות דרוש לי רכב עם אפשרות הטענת מטען גדולה יותר, אבל בד בבד שיהיה גם נוח למשפחה בת 4 נפשות.

ניגשתי לרנו, שם יש להם את הקנגו שהוא מאוד נוח אני חייב לציין ושקט מאוד בנסיעה. רנו קנגו גם כרגע מרגישה האופציה הכי נוחה.

יש לי רוכש להונדה ג'אז כבר ב- 63,000₪ (הרכב ללא הלוואה - רכב ע"ש החברה בע"מ), והצעת המחיר על הקנגו היא ממש טובה.

אם יש לכם הצעות לרכבים שאולי שווה לנסות, שהם ברמת בטיחות גבוהה. לא ממש מעניין אותי ירידת הערך מאחר ואני מבצע גם פחת והפחתות בגינו ויש יתרונות להיותו רכב דיזל מבחינה חשבונאית, ואני מתכנן הפעם להחזיק את הרכב ל-5 שנים בדיוק כי זה כבר יהיה דיזל.

דבר נוסף: חשוב שהרכב ניתן יהיה להכשרה להסעת נכים עם כסא גלגלים, ככה שאוכל סופסוף להסיע חבר טוב שלי שהוא נכה צה"ל לפעמים איתי שיהנה קצת מהנופים בדרך.

עריכה אחרונה על ידי MTC
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב?

מה דרוש כדי להסיע את החבר, מעלון? או מקום לכיסא הגלגלים המקופל?

בכל מקרה, הייתי מעדיף את הברלינגו החדשה על פני הקנגו המיושנת.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב?

מה דרוש כדי להסיע את החבר, מעלון? או מקום לכיסא הגלגלים המקופל?

בכל מקרה, הייתי מעדיף את הברלינגו החדשה על פני הקנגו המיושנת.

170,000₪ לכל היותר (לפני מע"מ), וישנו צורך בקיפול בלבד, אני יכול להושיב אותו לידי.

האמת לא לקחתי בכלל בחשבון את סיטרואן, ברח לי מהראש.

אני צריך לראות איך הוא כי אחרי שכתבת בדקתי ומבחינת הספק (כ"ס + מומנט) הוא הרבה יותר עדיף במיוחד בתיבה עם 8 הילוכים זה יחסוך לא מעט סולר.

מבחינת תקציב זה מתיישב יפה בתקציב גם בגירסא הכי יקרה, אצור קשר עם סיטרואן מחר וניראה מה יש להם להציע.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצבך לא הייתי מתפשר על רכב מסחרי, אולי הברלינגו החדש שניראה יותר מיניוואן מאשר מסחרי.

הייתי רוכש c5 איירקרוס דיזל. נוחה ומפנקת, בעלת תא מטען ענק וחמש שנות אחריות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצבך לא הייתי מתפשר על רכב מסחרי, אולי הברלינגו החדש שניראה יותר מיניוואן מאשר מסחרי.

הייתי רוכש c5 איירקרוס דיזל. נוחה ומפנקת, בעלת תא מטען ענק וחמש שנות אחריות.

ראיתי תמונות ומפרט טכני, נראה אופצייה מעניינת מבחינת נפח הטענה.

אז בגדול 2 סיטרואנים שעומדות במבחן התקציב, והיותן בעלות מנוע דיזל.

5 שנות אחריות זה מעולה כי אני מתכנן להחזיק ברכב כל 5 השנים הללו כדי להינות מהפחת וההפחתות בגינו.

תודה על ההכוונה, ראיתי גם ש-3 הכסאות מאחורה הם מלאים לגמרי והאמצעי לא מיניאטורי, יש מצב שניתן לשים לכל ה-3 בוסטר 1 ו 2 כסאות בטיחות?

psa-190507-103.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברלינגו בגרסא המאובזרת נראית אופציה מעולה כרכב משפחתי למי שמעוניין גם בנפח הטענה וחלל נוסעים מאוורר. ממה שראיתי, הגימורים קצת גסים בהשוואה למשפחתיות קונוונציונאליות, אבל כל אחד ומה שמדבר אליו יותר.

לגבי כסאות בטיחות, כל כסא והמידות שלו. מומלץ להגיע לסוכנות עם כל הכיסאות ולדגום את רכב התצוגה. בשביל זה הוא שם.

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנגו סופר מיושן, מגיע ללא מערכות בטיחות והדיזל דיי חלש. אם כבר רנו אז קדג'אר החדש מתאים הרבה יותר לדרישות שלך, קראתי איפשהו שמגאן סטיישן גם קיבלה מערכות בטיחות כמו הגרנד קופה ואם זה נכון אז היא גם שווה בדיקה ותשאיר לך עודף מהתקציב.

הסיטרואן כבר הרבה יותר לעניין, בגרסאות שמגיעות לארץ המושב האחורי מפוצל ל-2 ולא ל-3 למיטב ידיעתי. בכל אופן C5 איירקרוס עדיף משמעותית בזכות תא נוסעים איכותי ונעים יותר ורמת אבזור עשירה.

בתקציב שלך נכנסים גם פיג'ו 3008, קיה ספורטאז' וסקודה קארוק שמגיעים בגרסאות דיזל, הפיג'ו נראה מעולה בחוץ ובפנים, הספורטאז' זול יחסית ואת הקארוק ניתן לקבל ברמת אבזור גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אם הצלחת לשרוד עד כה במתאר נסיעות כפי שכתבת עם ג'אז, אתה צריך לקבל כרטיס כניסה לגן עדן כבר עכשיו, כי בגהנום כבר היית...

הברלינגו רכב מוצלח כבר בדור היוצא, אני מניח שבגירסה החדשה דברים רק השתפרו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...