Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתי האישית אחרי 4 חודשים - יונדאי גטס 2007

milner236
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע אם אתה יודע, אבל יש לנו קבוצה כבר כמה שנים של בעלי גטס. את צריכת הדלק שאתה מתאר נדיר לראות, ולנו יש ניסיון עם מאות אלפי קמ.

אצלי ספציפית הייתה מערכת גז וצריכת הדלק ירדה ל13 (בדור ראשון) בנסיעה משולבת, ויש לי תיעוד של כל תדלוק במשך 50 אלף קמ.

יש בחור בפורום בשם platinum שגם היה מתדלק בקביעות עפ צריכה של 1 ל17. אז כנראה שהרגל שלך כבדה או שאתה נוסע בדרכים עירוניות בלבד. אגב, טסט ראשון, שני/עשירי אינו ערובה לכלום ושום דבר.

אוקיי. יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות שאני. אני מכרתי את הרכב בגלל צריכת דלק גבוהה ואכזבה מהרכב בכללי. לאחר מכן היה לי פיג'ו 206 1600 ידני ואחרי זה פוקוס אקובוסט ידנית , ובחיי שאני יכול להשבע שהן משיגות צריכת דלק עדיפה.

לגבי מעבר טסט , אם אתה עובר על ידני טסט ראשון או טסט עשירי , כנראה שהטסטר הוא לא הבעיה...

אתה מוזמן לשבת לצידי ולבדוק את כישורי הנהיגה שלי.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות שאני. אני מכרתי את הרכב בגלל צריכת דלק גבוהה ואכזבה מהרכב בכללי. לאחר מכן היה לי פיג'ו 206 1600 ידני ואחרי זה פוקוס אקובוסט ידנית , ובחיי שאני יכול להשבע שהן משיגות צריכת דלק עדיפה.

לגבי מעבר טסט , אם אתה עובר על ידני טסט ראשון או טסט עשירי , כנראה שהטסטר הוא לא הבעיה...

אתה מוזמן לשבת לצידי ולבדוק את כישורי הנהיגה שלי.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

אין קשר כי הנהג שאתה כשאתה עובר טסט והנהג שאתה אחרי שנה שנתייפ ו20 שנה זה שני נהגים שונים לגמרי. יש נהגים שעברו טסט עשירי ונוהגים טוב ממי שעבר טסט ראשון, לכן זו לא ערובה לכלום.

אני לא אומר שאתה נהג גרוע, ובטסט בוודאי לא בודקים האם אתה יודע לנהוג חסכוני, יתכן שהייתה בעיה ברכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מה שכתב EliC25.

יש פה סקריה שעני כתבתי פעם, גטס מול סיריון.

מצד גטס הסקירה מבוססת על תקופת אחזקה של שנתיים וחצי של גטס GLS 1.4.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5754033

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...