Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי בדיקה

liel_9_
שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי הפורום, אשמח לעזרתכם בנושא.

חזרתי הרגע מבדיקה לרכב פיג'ו 208 2015 1.2 טורבו ואני צריך את עזרתכם בנוגע לתוצאות הבדיקה

bdika208.jpg

הגעתי לרכב הזה בעזרת המלצות מהפורום, אך לאחר בירור עם כמה מוסכניקים ותיקים נאמר לי שעדיף לי להתרחק מ"פיג'ו טורבו", האם יש ביסוס לנאמר או שזה נובע סתם מסטיגמה ישנה?

בנוסף, מה דעתכם על הבדיקה? ממה לדעתכם נובע נזילת השמן במנוע?

ממש אודה לעזרתם

20191011_104245.jpg

15707805604915154987496078599846.jpg

15707806787128806869960067360264.jpg

עריכה אחרונה על ידי liel_9_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו חריג בבדיקה למעט הנזילה אם באמת קיימת.

מה שכן לרכב יש מחלה של טיימינג שנוטה להתפורר, לכן עם הקניה הדבר הראשון שהייתי בודק זה את מצבה.

יש שירשור גדול בפורום הטכני לגבי הרצועה.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו חריג בבדיקה למעט הנזילה אם באמת קיימת.

מה שכן לרכב יש מחלה של טיימינג שנוטה להתפורר, לכן עם הקניה הדבר הראשון שהייתי בודק זה את מצבה.

יש שירשור גדול בפורום הטכני לגבי הרצועה.

Sent from my iPad using Tapatalk

אני לקחתי בחשבון את רצועת הטיימינג, חוץ מהעניין הזה יש עוד סיבה לחשוש מקניית הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך ללכת למוסך לבדוק את עניין הנזילה, רצועת תזמון ובלמים, מעבר לזה תוריד במחיר על החלפת צמיגים ובלמים.

הבוחנים אוהבים להגזים מכיוון שכך הם מכוסים מבחינת אחריות , כל דבר קטן ירשם כמו רעידות בהאצה, משהו שאופייני לרכבים האלה בגלל שלושה צילינדרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי בהתאם את המחיר של הרכב בגלל כל הליקויים האלו. מבחינת רמת אמינות הדגם ובהתחשב בתנאים שהצגתי, האם הייתם ממליצים לי לקנות את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...